W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zerowe libido

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kawał.piernika
    Świętoszek
    • Sep 2012
    • 2

    Zerowe libido

    Cześć,
    Proszę was o wyrażenie swojej opinii w kwestii mojego problemu.
    Miałem bardzo długi czas dziewczynę, pieprzyliśmy się jak króliki, wiele próbowaliśmy, rzadko kiedy kochaliśmy się "po bożemu", raczej coraz to nowsze warianty, gadżety itd. Związek się rozpadł już jakiś czas temu, ale jakoś tak wyszło, że dwa tygodnie temu jeszcze się kochaliśmy. Wszystko było ok.
    Od około miesiąca spotykam się z nową dziewczyną, która już dwukrotnie u mnie spała, za oboma "razami" dochodziło do sytuacji, gdy już mieliśmy iść na łóżko (było coraz goręcej, ciuszki pozrzucane) i kuurde nic. Odrzuca mnie, nie umiem się z nią kochać, zerowe chęci. Ona mokra, a mój penis nawet nie drgnie, co najgorsze od razu tracę chęci na uprawianie jakiegokolwiek stosunku. Wczoraj wziąłem permen go i też nic! Zero chęci na seks, libido bliskie zeru

    Totalnie nie wiem co robić w tej sytuacji, jedyne co mi przyszło do głowy to żeby iść do prostytutki i się "sprawdzić".

    Może ktoś miał podobną sytuacje? Co w/g was powinienem zrobić?
  • Margo82
    Perwers
    • Mar 2013
    • 937

    #2
    Napisał kawał.piernika
    Związek się rozpadł już jakiś czas temu, ale jakoś tak wyszło, że dwa tygodnie temu jeszcze się kochaliśmy........
    Od około miesiąca spotykam się z nową dziewczyną...
    Mam nadzieję, że coś źle napisałeś albo ja źle to zrozumialam
    A jeśli nie to powiem tylko, że dobrze ci tak...
    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

    Skomentuj

    • kawał.piernika
      Świętoszek
      • Sep 2012
      • 2

      #3
      Nie zrobiłaś nigdy nic głupiego? To wcale nie było mądre, ale się stało, nie jestem z tego powodu dumny.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #4
        Napisał kawał.piernika
        Odrzuca mnie, nie umiem się z nią kochać, zerowe chęci.
        Więc pewnie tu masz odpowiedź.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #5
          Nie ma chemii.
          Na to nie ma lekarstwa.
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          Working...