W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Perfumy z feromonami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amusen
    Banned
    • Oct 2014
    • 24

    Perfumy z feromonami

    Co sądzicie o perfumach z feromonami, czy rzeczywiście działają na kobiety?
    Skoro kobiety pachną pociągająco - a na pewno się z tym spotkaliście, to może i działa to w drugą stronę?
  • brkt
    Erotoman
    • Dec 2011
    • 714

    #2
    Będziesz wtedy prawdziwą meską świnią bo takie feromony są tylko możliwe do wyekstraktowania...
    Bzdura i strata pieniędzy. Kup lepiej perfumy w których będziesz się dobrze czuł. Ta kombinacja da Ci pewność siebie a ona dopiero ewentualne zainteresowanie płci pięknej...
    generator losowych mądrości

    Skomentuj

    • Amusen
      Banned
      • Oct 2014
      • 24

      #3
      No ale, jeżeli należymy do świata zwierząt - to teoretycznie feromony również powinny działać na ludzi. Podobno miłość to przecież chemia.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #4
        Lepiej, jeżeli będziesz liczył na środki czystości, urok i wdzięk osobisty.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • Cicho_sza
          Erotoman
          • Apr 2012
          • 668

          #5
          Ja mam magiczny napój ściągający kobiety 15 ml tylko 50 zł!!! Nie czekaj aż życie odmieni się samo, bo nic "samo" się nie zrobi! Daj sobie pomóc, a każda kobieta padnie do twych stóp!
          Kontakt przez PW

          Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
          Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
          Bo jestem sprytna i wybitna
          Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

          Skomentuj

          • Fitnessguy
            Ocieracz
            • Apr 2014
            • 128

            #6
            Hehe, testowałem z 2 lata temu, bo pewna firma u której parę razy kupiłem niezłe wody perfumowane miała takie w asortymencie. I faktycznie działa....
            Tylko że na Ciebie... Po prostu będziesz sobie wmawiać, że to może działać, będziesz bardziej pewny siebie i będziesz oczekiwał, że kobiety jakoś inaczej będą się zachowywały przy Tobie, a wtedy faktycznie tak może być. Więc feromony działają na psychę, ale chyba tylko Twoją.
            NEVER STRONG ENOUGH!

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              #7
              Jako placebo podobno się sprawdza. Reszta to środek na jelenie.

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Amusen
                Banned
                • Oct 2014
                • 24

                #8
                Napisał Fitnessguy
                Hehe, testowałem z 2 lata temu, bo pewna firma u której parę razy kupiłem niezłe wody perfumowane miała takie w asortymencie. I faktycznie działa....
                Tylko że na Ciebie... Po prostu będziesz sobie wmawiać, że to może działać, będziesz bardziej pewny siebie i będziesz oczekiwał, że kobiety jakoś inaczej będą się zachowywały przy Tobie, a wtedy faktycznie tak może być. Więc feromony działają na psychę, ale chyba tylko Twoją.
                A jakie to były? Bo ja się do tej pory spotkałem jedynie z Love Desire.

                Skomentuj

                • Fitnessguy
                  Ocieracz
                  • Apr 2014
                  • 128

                  #9
                  Coś tam z FMGroup, powinni jeszcze to mieć, chociaż ja już tam z rok nic nie kupowałem to nie zagwarantuję. I do wyboru było kilka zapachów podróbek znanych marek, więc źle nie pachniały:> Tylko wiadomo, krócej. Ale przynajmniej cena śmieszna, więc na testy były ok.
                  NEVER STRONG ENOUGH!

                  Skomentuj

                  • Amusen
                    Banned
                    • Oct 2014
                    • 24

                    #10
                    Dobra zamówiłem, taki koncentrat z feromonami który dodaje się do perfum Jak przyjdzie (pewnie będzie jutro lub w śr) to napiszę coś więcej.

                    Skomentuj

                    • Daglas1
                      Banned
                      • Oct 2014
                      • 12

                      #11
                      Napisał Amusen
                      Dobra zamówiłem, taki koncentrat z feromonami który dodaje się do perfum Jak przyjdzie (pewnie będzie jutro lub w śr) to napiszę coś więcej.
                      I co dotarło? Już robiłeś jakieś testy? Opisz działanie...

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5252

                        #12
                        Tak na marginesie, gdyby z feromonami było tak prosto... życie to nie GTA, tu się nie wpisze BEKKNQV.

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • Amusen
                          Banned
                          • Oct 2014
                          • 24

                          #13
                          Napisał Daglas1
                          I co dotarło? Już robiłeś jakieś testy? Opisz działanie...
                          Sorry, że dopiero teraz odp. Tak już to mam od jakiegoś czasu. Nazywa się Pheromone Essence i wygląda tak jak na poniższym zdjęciu:


                          Dodaję to do perfum lub bezpośrednio na skórę (np szyję). Efekty już jakieś są Szczególnie podczas przytulania itd... To po prostu czuć, że laska się do Ciebie bardziej klei

                          Skomentuj

                          • JKL
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2014
                            • 375

                            #14
                            Amusen- a może Ona zwyczajnie leci na ciebie -próbowałeś bez?

                            OK nawet jeżeli działają jak placebo to i tak zwiększając pewność siebie podnoszą nasze szanse .

                            Ja używam normalnych "perfum"

                            Skomentuj

                            • Amusen
                              Banned
                              • Oct 2014
                              • 24

                              #15
                              Tak ale wydaje mi sie,że z feromonami jest trochę lepiej ;P
                              No nic - samemu po prostu trzeba sobie wypróbować. Jedni są na tak, inni na nie. Jeśli się nie spróbuje to nie da się ocenić.

                              Skomentuj

                              Working...