W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skrzywienie penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CzarnY_2000
    Erotoman
    • Nov 2006
    • 342

    #46
    Ja mam niewielkie skrzywienie.
    Ale Ci któzy maja duze, skrzywienie to polecam stronkę:



    Można na niej dowiedzieć sie o różnych zabiegach zwiazanych z penisem, i gdzie wykonuje sie takie zabiegi, i ile kosztują.

    A tutaj juz skrzywienie penisa:


    Warto o tym poczytać. Lub zdecydować sie na taka operacje, lecz ja ze swojej strony jej nie polecam. Z tego względu iż nie wiem czy jest ona bezpieczna i czy nie powoduje skutków ubocznych.

    Skomentuj

    • Lubartowiak
      Erotoman
      • Oct 2006
      • 487

      #47
      Napisał DarkAngel
      U mnie jest tak samo, jak przełożę go na prawą - chwila i jest po lewej.. Myślę, że skoro noszenie go do góry wyprostowuje go, to noszenie w lewej nogawce - skrzywia na lewo, proste .
      Ja noszę do góry i też mam skrzywionego w lewo...no i w górę
      "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

      Skomentuj

      • GNU
        Świętoszek
        • Dec 2006
        • 1

        #48
        Ja myślę, że to jak nosimy nasze klejnoty nie ma większego wpływu na kształt penisa, i to nie są tylko moje spostrzeżenia ale i wielu specjalistó z dziedziny urologii.. A tak mniej poważnie to po co się przejmować takimi szczegółami? Z drugiej strony niedostateczny dostęp do wiedzy w dziedzinie seksualności człowieka powoduje często wiele kompleksów. Ja również kiedyś myślałem, że coś ze mną nie tak bo penis nie powinien być wygięty w dół.. tak kiedyś myślałem . a jak się okazuje natura jest bardzo twórcza .

        Skomentuj

        • koras_03
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 107

          #49
          jezeli juz mam fiuta jak banan i jestes bananem to nie przejmuj sie wcale ale staraj sie stac chickita, a nie zwykłym bananem
          na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
          Albert Einstein

          Skomentuj

          Working...