W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kolczyk w uchu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lawlessness
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 504

    #16
    Mi się nie podobają kolczyki. Co innego tunele...bardzo bardzo
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

    Skomentuj

    • viper_88
      Erotoman
      • Mar 2005
      • 417

      #17
      Pierwszy raz w życiu słyszę, że jak facet nosi kolczyk w prawym uchu, to postrzega się go, jako geja Szczerze, to sam zastanawiam się nad tym, czy by sobie ucha nie przekłóć, tylko nie jestem pewien, na które ucho i na jaki kolor kolczyka się zdecydować (w sensie czy wybrać srebrny, czy też złoty)

      Skomentuj

      • LooooooooooL
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 10

        #18
        Moim ZdanieM KolCzyK U FacEtA JeSt SeXi !! ChCiaLa ByM ChloPaKa Z KolCzyKieM SaMa MaM Ich 5 ( w lewym jeden a w prawym 4) i ZaStanaWiaM SiE Nad ZrobieNieM JeSzCze JeDneJ Na ChrzaStCe aLe Za****Scie BoLi... ZroB JaK UwaZaSz ,ale MoiM ZdaNieM LePieJ BeDzie Z KolCzyKieM )

        Skomentuj

        • fajny16wawa
          Świntuszek
          • Dec 2006
          • 70

          #19
          no właśnie, ja zawsze chciałem mieć kolczyk, ale żyjemy w tak głupim państwie, że społeczeństwo jak zobaczy 16 latka z kolczykiem to stwierdzi, że jest albo gejem albo psychiczny...nie rozumiem tego, zawsze chcialem miec kolczyk ale boje sie ze np. moja klasa dziwnie na to zareaguje...

          ...jeszcze dodam, że dla ucznia kolczyk może być małym problemem, bo dzięki Romanowi, może mieć obniżone zachowanie i takie tam (dla mnie to chore :/ ale cóż poradzić, tak samo farbowanie włosów - obniżona ocena z zachowania i utrata szansy na np. pasek - koszmar)
          a jeśli już kolczyk, to jaki....takie kółeczko czy kropeczka [sorka, za to "kółeczko" i "kropeczke" ale nie wiem jak to się nazywa ]
          0statnio edytowany przez Raine; 29-12-06, 18:18. Powód: Edytuj posty, zamiast tak jeden pod drugim ;) PLS :)
          Kto mnie pokocha?

          Skomentuj

          • kuleczka
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 20

            #20
            Prawda, u mnie ci co maja kolczyki odrazu od huliganow, a wszkole to sie wydzieraja na ciebie, chca ci zabrac itp. ja nie mam kolczyka ale kupilem dosc duzy łancuch z krzyżem, i dyrektor odrazu sapal.
            ja tez chcialbym sobie kolczyk zrobic albo 2 ale mam 15 lat , szkoła rodziece itd.

            Skomentuj

            • 69Gwiazdeczka
              Świntuszek
              • Jan 2007
              • 47

              #21
              Tak czy inaczej dla mnie kolczyk w uchu u chlopaka wyglada brzydko.. Niewazne czy to lewe czy prawe ucho

              Skomentuj

              • lukabazuka
                Świntuszek
                • May 2006
                • 65

                #22
                kolczyki u facetow przeciez to jest straszne, jeszcze do tego dwa malutkie swiecidelka w stylu boysbandow, za duzo dzieciaki sie naogladaja wyretuszowanych chlopcow w gazetach a potem plucie w brode po paru latach

                Skomentuj

                • przemo90
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 223

                  #23
                  kiedyś czytałem w jakiejś gazecie, ale nie pamiętam w jakiej, była tam niby taka reklama i było tam napisane: " jeśli jesteś lichym mężczyzną załuż kolczyk". Ale to tylko moja sugestia. Ja osobiście bym tego nie robił

                  Skomentuj

                  • wendy
                    Ocieracz
                    • Feb 2007
                    • 171

                    #24
                    tak, kolczyk w lewym uchu w chrząstce mrrr
                    Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                    Skomentuj

                    • Schiller
                      Erotoman
                      • Oct 2005
                      • 426

                      #25
                      Niemniej, mimo iż już nie mam kolczyka (nieustanny ból ucha), dalej mi się podoba piercing. Nie wiem dlaczego...jakoś tak
                      Leben...I Feel You

                      Skomentuj

                      • wendy
                        Ocieracz
                        • Feb 2007
                        • 171

                        #26
                        Napisał mhihihihihihi
                        moze jeszcze industriala, co?
                        industriale są boskie, i sama będę mieć takiego w kwietniu
                        Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                        Skomentuj

                        Working...