W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Motylek" (ang. camel toe)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Różowa
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 171

    #46
    Napisał Nati
    Świetnie! Będziesz (jesteś) wyśnioną żoną. Po dwuch, trzech latach, twój facet poszuka sobie kogoś bardziej interesującego. Kogoś, kto go zainspiruje nie tylko służalczą uległością. Mimo wszystko, życzę powodzenia kuro
    a to ze chce sie jemu podobac wcale nie znaczy ze jestem sluzalczo ulegla to chyba normalne (przynajmniej dla mnie) ze jak sie kogos kocha PONAD ZYCIE to ta osoba jest najwazniejsza w zyciu i robi sie wszystko z mysla o niej.sadzilam ze wszyscy tak maja.nie sadzilam ze to jest nazywane :sluzalcza ulegloscia"
    ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      Mnie bardzo podnieca widok motylko. Moja partnerka nie ma takiego cuda... Ale i tak nie narzekam

      A oto przyklad pieknego motylka
      0statnio edytowany przez Bender; 13-02-05, 20:25. Powód: Update
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • szlahta
        Świntuszek
        • Feb 2005
        • 75

        #48
        Piękny motylek

        Skomentuj

        • mirakla
          Perwers
          • Feb 2005
          • 805

          #49
          ja mam motylka ale ze złamanym skrzydełkiem...((tzn.jedna warga jest większa i bardziej wystaje a druga jest mniejsza...to aż tak zle chyba nie wygląda...kiedyś mialam z tego powodu kompleksy i wydawalo mi sie to oblesne,ale mojemu facetowi to nie przeszkadzalo wiec zapomnialam o tym problemie..a co wy o tym myslicie??
          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

          Skomentuj

          • Różowa
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 171

            #50
            jedno slowo twojego ukochanego a wszystkie kompleksy potrafia zniknac jakz aczarowane niestety w druga strone tez to dziala
            ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

            Skomentuj

            • hyde
              Świntuszek
              • Feb 2005
              • 59

              #51
              Dla mnie najważniejsze jest, aby zaakceptować siebie. Wtedy nikt mi nie wmówi, że coś ze mną nie tak
              hyde

              Skomentuj

              • Różowa
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 171

                #52
                Napisał hyde
                Dla mnie najważniejsze jest, aby zaakceptować siebie. Wtedy nikt mi nie wmówi, że coś ze mną nie tak
                tylko niektorzy maja problemy z zaakceptowaniem wlasnego ciala
                ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                Skomentuj

                • hyde
                  Świntuszek
                  • Feb 2005
                  • 59

                  #53
                  Napisał Różowa
                  tylko niektorzy maja problemy z zaakceptowaniem wlasnego ciala
                  To chyba przechodzi z wiekiem
                  hyde

                  Skomentuj

                  • Różowa
                    Ocieracz
                    • Feb 2005
                    • 171

                    #54
                    Napisał hyde
                    To chyba przechodzi z wiekiem
                    mozliwe
                    ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                    Skomentuj

                    • Diabelek
                      Świętoszek
                      • Mar 2005
                      • 19

                      #55
                      facet jest facet smiejemy sie a jednak jestemy przy was i was kochamy ... czlowiek nie moze zawsze byc powazny ... jestes tylko ludzmi ...
                      milosci milosc co ty robisz z ludzmi serce dretwieje czlowiek szaleje ... dusza mu spiewa a kwiaty w dloni wiatr rozwiewa .. chwile te sa niezapomniane a minuta spedzona przy tobie jest wiecznoscia ... sekunda bez ciebie jest rokiem a serce pika pika pika jak zegar kurantowy w dworku przed laty ktory nakreca mlodzieniec pedzac do swej lubej

                      Skomentuj

                      • persona
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 18

                        #56
                        true ann, kompleksy napewno nieuzasadnione

                        Skomentuj

                        • dreki
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 11

                          #57
                          kazda kobieta jest piekna nie wazne czy motylek wiekszy czy mniejszy. faceci nie tylko za to was kochaja.
                          oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie i gust, ale to nie jest powod do kompleksow.
                          mi osobiscie bardzo sie podobaja motylki. moim zdaniem kobieta powinna byc zadbana t tamtym miejscu a to czy wargi sa mniejsze czy wieksze nie odgrywa roli.

                          wiec bez kompleksow dziewczyny.
                          lepiej pochwalcie sie swoimi motylkami. wtedy bedzie nam latwiej oceniac. ;-)

                          Pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • Achet
                            Świętoszek
                            • Jun 2006
                            • 17

                            #58
                            ja mam coś takiego.. kiedys jak ogladałam duzo filmów przyrodniczych, to bałam się, że coś ze mna jest nie tak, ale potem zauwazyłam (oczywiście podczas surfowania po necie) że sporo kobiet ma coś takiego. Nie wiem czy mojemu Skarbowi sie to podoba czy nie.. ja bym wolała miec troszkę mniejsze..

                            Skomentuj

                            • Nick Nicksonn
                              Ocieracz
                              • Sep 2006
                              • 136

                              #59
                              Napisał true_ann
                              za motylka uwazam, widzac po sobie, po prostu, dosc dlugie wargi sromowe, wygladaja jak falbanki
                              jest chyba jeszcze inna nazwa : fartuch hotentocki

                              Fartuszek hotentocki, bardzo duże wargi sromowe mniejsze, znacznie wystające spomiędzy warg sromowych większych. Mogą osiągać do 10 cm w linii długiej ciała i mogą utrudniać wprowadzenie członka do pochwy. U Hotentotek uważane są za jeden z wyrazów urody kobiecej.

                              Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                              Skomentuj

                              • Al99
                                Świętoszek
                                • Oct 2006
                                • 17

                                #60
                                Nie mylić pojęć,
                                Motylek - być może
                                Ale camel toe oznacza po prostu,
                                że spodnie kobiety są tak ciasne, że "można czytać z ruchu jej warg " He he

                                Tu jest definicja + pare fotek
                                crotch cleavage, esp. on a woman. The outer lips of female genitalia visible through tight clothing.


                                PS.
                                Kobiece ciało zawsze jest piękne
                                Tyle, że jak to określił Skiba "Większe są piękniejsze"

                                Skomentuj

                                Working...