W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Majteczki - czy chodzicie czasami bez nich?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • basior

    Ja chodzę bardzo często, nawet i do pracy, luz i większy chłód oraz wygoda. Poza tym podniecające jest czasami, gdy się jakaś fajna kobitka otrze o mnie, zdarzy się ze bryknie, ale to wyzwala adrenalinę.

    Skomentuj

    • alice25
      Świntuszek
      • Jul 2013
      • 94

      W mieszkaniu zdarza mi się chodzić w krótkiej sukience, i bez bielizny, ale gdy wychodzę na zewnątrz nie.

      Skomentuj

      • TOMASZTBG
        Ocieracz
        • Nov 2009
        • 107

        Rano i wieczorem po domu .
        ...

        Skomentuj

        • melania86
          Świętoszek
          • Mar 2013
          • 6

          własnie teraz nie mam majtek, bo jest strasznie gorąco tylko krótkie spodenki i koszulke

          Skomentuj

          • Lisek_Chytrusek89
            Świętoszek
            • Nov 2011
            • 32

            Uwielbiam kiedy dziewczyna chodzi po domu w samej koszulce i spodenkach kocham te upały

            Skomentuj

            • truskawka313
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2009
              • 240

              krótka spódniczka...i brak majteczek w te upały to wskazane,ale tylko w domu...Raz zdarzyło mi się wyjść świadomie i prowokacyjnie dla mojego męża...a wieczorem we własnym domu uwielbiam chodzić bez majtek-nawet zimą :-)
              Nic nie trwa wiecznie...

              Skomentuj

              • towarzyszka
                Świętoszek
                • May 2013
                • 22

                Lubię chodzić bez majteczek w upalne dni, gdy mam na sobie spódniczke, i mini i maxi. A widok miny męża gdy mu powiem jak gdzieś wyjdziemy że jestem bez majteczek bezcenna

                Skomentuj

                • Cicho_sza
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 668

                  Szkoda, że lato się kończy i chodzenie bez majteczek powoli też...
                  Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                  Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                  Bo jestem sprytna i wybitna
                  Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                  Skomentuj

                  • Outlaws13
                    Perwers
                    • Oct 2011
                    • 1332

                    kreci mnie bardzo swiadomosc ze kobieta nie ma bielizny. Fantazja na temat, w pociagu kobieta na przeciwm nie ma bielizny i w suptelny sposob mi to pokazuje. Seksu nie ma, taka zabawa w pokazywanie.....
                    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                    Skomentuj

                    • madi_001
                      Świętoszek
                      • Apr 2011
                      • 3

                      czasem już po drodze z pracy do domku majteczki gubię aby przywitać męża, podnieca to oczywiście i mojego męża i mnie gdy jestem idealnie ogolona...
                      górę też czasem gubię... z opiętym topem sutki wyglądają bosko

                      Skomentuj

                      • Sally
                        Ocieracz
                        • Jan 2013
                        • 175

                        Jest jeszcze jedna wersja kiedy nie zakładam majtek. Noszę pasy do pończoch nylonowych i do nich majtki nie pasują. Wtedy mogę nosić spódnice przed kolana, byle przykrywały pupę ;-)

                        Skomentuj

                        • walerka
                          Świętoszek
                          • Mar 2012
                          • 16

                          Mój drogi, owszem czasem można iść na ulicę bez majtek ale to jest mało komfortowe. Owszem ja mogę sobie na to pozwolić bowiem mam szparkę małą ale moja koleżanka to ma problem bowiem wygląda jej z pisi dużo różnych frędzli a poza tym to ma to wszystko stale rozwarte, mokre. Podmywanie się przynosi jej skutek doraźny. Mąż sexuje ją nawet czasem kilka razy codziennie i on to lubi u niej te firanki. Ja dawniej jak chciałam podgrzać atmosferę na randce to szłam bez majtek i biustonosza. W obcisłej wymodelowanej bluzce bez biustonosza to była bomba dla chłopaka. Nawet jak się podnieciłam trochę, to wszystko było OK, bowiem paluchami mi to rozmazał i już. Zawsze sprawę kontrolowałam, wszystko zależało ode mnie, ale czasem traciłam głowę.
                          Ogólnie bez majtek to chodzę najczęściej w domu, szczególnie jak widzę że mąż napala się, to już wolę żeby to zrobił szybko bo ja nie zawsze mam czas. Te 10 - 15 min. poświęcę jemu ale potem jak ja się obrobię i przyjdzie mnie chęć to ja rządzę i on o tym wie, chyba, że zbliża się środek, no to wtedy robimy inaczej (kondomów nie lubimy oboje ).

                          Skomentuj

                          • mała_84
                            Świętoszek
                            • Sep 2014
                            • 23

                            W lecie uwielbiam chodzić bez majtek mnie to kręci, mojego partnera też i w razie czego jest łatwy dostęp jak mam na sobie spódniczkę

                            Skomentuj

                            • lejcyn01
                              Świntuszek
                              • Sep 2013
                              • 72

                              Czasem namawiam dziewczyne by nie ubierala majtek, jednak nie zawsze sie na to zgadza. Mysl, ze pod spodniczka nic nie ma strasznie mnie nakreca i zawsze dobieram sie do niej, a wtedy ona zaczyna robic sie mokra i jest to malo komfortowa sytuacja dla niej. Jak jestesmy na wakacjach nie ma nic przeciwko, bo nikt nas nie zna, natomiast tak na co dzien to woli miec je na sobie

                              Skomentuj

                              • marlena83
                                Świętoszek
                                • Feb 2015
                                • 12

                                często nawet przy krótkiej zwiewnej sukience

                                Skomentuj

                                Working...