W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

1 raz do ginekologa-owlosienie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #46
    Napisał heroinka
    czy to nie głupio iśc do gina tylko tak profilaktycznie, bez konkretnego powodu?
    Zaraz, jesteś dorosła, i nie masz regularnie wykonywanej cytologii i badania piersi?
    Jeśli tak, to podziwiam odwagę.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • smutaska20
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 31

      #47
      cytologia-a wlasnie co to takiego i czy boli?
      wiem,ze mnie tez czeka...ginekolog powiedzial,ze mam 3 lata od rozpoczecia wspolzycia na wykonanie tego badania:/na czym polega?

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #48


        Co to cytologia? To podstawowe badanie profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy. Kiedy robić cytologię i jak się do niej przygotować? Cytologia: wynik.

        A tobie radzę zmienić ginekologa. Cytologię powinnaś miec robioną co roku!!!
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • mistique
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2005
          • 249

          #49
          Napisał heroinka
          ale czy to nie głupio iśc do gina tylko tak profilaktycznie, bez konkretnego powodu?
          Głupio nie iść. Tez nie miałam nigdy żadnych problemów, ale jak poszłam (po rozpoczęciu współżycia) to okazało się, ze mam lekki stan zapalny. Wyleczył się dużo łatwiej niż jakbym poszła dopiero, gdy zacząłby dawać objawy.
          No nigdy w życiu nie zrozumiem, dlaczego tak się dzieje. Dlaczego darmowe cytologie w Gdańsku muszą reklamować w radio, telewizji gazetach i na billboardach a i tak nie wszystkie zostają wykorzystane mimo że normalnie wszyscy rzucają się na każdą darmową rzecz? Dlaczego nie przemawia do kobiet informacja, że jak pójdą co roku na cytologię, to nie mają szans umrzeć na raka szyjki macicy bo na pewno wykryje się go w uleczalnym stadium? Może mi ktoś to jakoś przystępnie i przekonywająco wytłumaczyć? Co konkretnie boicie się, że ten ginekolog zrobi?

          Skomentuj

          • heroinka

            #50
            no nie krzycz już rojze. pójdę, pójde wreszcie. zmobilizowała mnie dodatkowo moja mama bo miała niedawno operację usówania mięśniaków z macicy-musze zapytać lekarza czy to moze być jakoś uwarunkowane genetycznie...jutro pójdę się zarejestrować ale trochę się krępuję jednak...

            Skomentuj

            • smutaska20
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 31

              #51
              rojze-rok temu zaczelam wspolzycie a 2 tygodnie temu bylam 1 raz u ginekologa.Doktorowa powiedziala,ze na nastepnej wizycie mi zrobi to badanie:/ musiwla co to ale ja z wrazenia zapomnialam...dlatego pytam:]

              Skomentuj

              • Alina007
                Świętoszek
                • May 2006
                • 41

                #52
                ja poszlam do ginekologa pierwszy raz jak mialam 13 lat, troche sie wstydzilam bo mialam niezłe afro ale nie było źle, najlepiej iść do ginekologa kobiety

                Skomentuj

                • dziewuszka
                  Świntuszek
                  • Jul 2006
                  • 70

                  #53
                  ja bylam w wieku 8 lat mama mnie zmusila! bo wzielam usiadlam przypadkowo na krzesle okrakiem i mamusa sie bala,ze blonka poszla! ale niuee blonka tylko stan zmienila_galareta. pan ginekolog byl bardzo mily tylko do dzis nie rozumeim po co wkladal te okragle przedmioty...

                  Skomentuj

                  • Matt's
                    Świętoszek
                    • Jan 2007
                    • 1

                    #54
                    We wczesniejszych postach byla mowa na temat aby partner wszedl z wami do gabinetu ? Jest taka mozliwosc ? A jesli nawet to nie zostanie wyproszony przez "Ginekologa" ?

                    Skomentuj

                    • Axmen
                      Świętoszek
                      • Oct 2006
                      • 7

                      #55
                      Niezle afro ale sie ubawilem hihih

                      Skomentuj

                      • judoka21
                        Świętoszek
                        • Jan 2007
                        • 2

                        #56
                        Napisał dziewuszka
                        ja bylam w wieku 8 lat mama mnie zmusila! bo wzielam usiadlam przypadkowo na krzesle okrakiem i mamusa sie bala,ze blonka poszla! ale niuee blonka tylko stan zmienila_galareta. pan ginekolog byl bardzo mily tylko do dzis nie rozumeim po co wkladal te okragle przedmioty...
                        WSZYSTKIE TWOJE POSTY PISANE DLA JAJ!Jesteś napalonym nastolatkiem, czy jakimś dewiatem? Rozumiem napisać jakś głupotę raz na 100 postów, ale żeby w 99% (tak przejrzałem wszystkie twoje wypowiedzi) nie było nic sensownego i normalnego??
                        Jeśli Cię to bawi...to brawo...
                        0statnio edytowany przez judoka21; 29-01-07, 00:33.

                        Skomentuj

                        Working...