W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyny czy polykacie sperme?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Poli
    Ocieracz
    • Jan 2007
    • 167

    Napisał DarkAngel
    Nie lubisz jak partner pieści Cię oralnie?
    Lubie i to bardzo i bardzo lubie mojemu partnerowi sprawiać taka przyjemnosc.

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      Napisał Poli
      Lubie i to bardzo i bardzo lubie mojemu partnerowi sprawiać taka przyjemnosc.
      A nie pomyślałaś o tym, ile On Twojego śluzu mimowolnie połyka?
      To też jest wydzielina "fizlogoczym" [no offence ;P].

      Fakt, może i powiesz, że Ty też Jego śluz mimochodem połykasz, ale idąc dalej.. Gdybyś Ty miała wytrysk [zakładam, że podczas pieszczot oralnych takowego nie masz, pewnie gdybyś miała sprawa wyglądałaby zgoła inaczej] nie chciałabyś, byś mogła kończyć partnerowi "na języku" [kurde, głupio brzmi ]?

      Cóż, dla mnie takie tłumaczenie "nigdy", "nigdy", bo "nie" - to nie tłumaczenie, ale ok .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • Poli
        Ocieracz
        • Jan 2007
        • 167

        Napisał DarkAngel
        A nie pomyślałaś o tym, ile On Twojego śluzu mimowolnie połyka?
        To też jest wydzielina "fizlogoczym" [no offence ;P].
        .
        Tylko podcza pieszczot oralnych penisa takze polykam mimowolnie jego wydzieliny .

        Skomentuj

        • zi3c
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2007
          • 181

          Facet po takim soczystym orgazmie zawsze będzie głęboko usatysfakcjonowany

          Skomentuj

          • baleron
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 2

            Moja pani jeszcze nie połyka generalnie, lecz wychodze z założenia, że to wymaga po prostu czasu Nie ma co być niecierpliwym.

            Skomentuj

            • carl_twnty4
              Świętoszek
              • Jan 2007
              • 2

              Napisał baleron
              Moja pani jeszcze nie połyka generalnie, lecz wychodze z założenia, że to wymaga po prostu czasu Nie ma co być niecierpliwym.
              Ja rozmawialem ze swoja dziewczyna o tym, powiedzialem jej ze marzy mi sie finish w ustach ale nigdy jej nie popedzalem z ta decyzja. Sama mowia mi ze sie boi, ze nie wie jak jej to zasmakuje i czy czasem nie zwymiotuje. Nie zalezalo mi na tym az tak bardzo tymbardziej, ze sporo czasu minelo az w ogole zdecydowala sie brac mojego penisa do buzi. Az w koncu ktorejs pieknej nocy kiedy dluuugo piescilem jej muszelke jezyczkiem, szepnela mi do ucha ze chce mojego penisa, kiedy juz go piescila a ja dalem znak ze bede konczyl zlapala mnie mocno i nie dala wypuscic go z jej buzi, to bylo cos najcudowniejszego co przezylem chyba do tej pory w swoim zyciu
              Oczywiscie wszystko polknela i nie widzialem po jej minie aby byla zdegustowana, wrecz przeciwnie zazartowala ze wlasnie zjadla kremik orzechowy
              Tak wiec koledzy nie poganiajcie swoich kobiet, musicie byc cierpliwi az w koncu przyjdzie ten dzien i uswiadomicie sobie ze bylo warto hehehe, pozdro dla wszystkich

              Skomentuj

              • dzika kotka
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2007
                • 202

                ja po prostu lubie sprawiac przyjemnosc swojemu facetowi.
                nie robie tak zawsze, bo mu sie znudzi
                ale bardzo czesto.
                uwielbiam tez jak on sie pyta , czy moze skonczyc w ustach(oczywiscie zadaje to pytanie w innej formie)
                lubie czesc polykac, a potem zlizywac resztki.
                ale zawsze jak robimy zakupy to kilka kartonikow soku ananasowego))

                Skomentuj

                • nowy
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 30

                  u mnie było tak, ze za pierwszym razem jak poprosiłem to zrobiła to i była zadowolna ze spróbowała bo jej smakowało (była wtedy troche pijana ), na drugi dzień znów poprosiłem, zgodziła sie ale miała lekkawy odruch wymiotny moze to po tej wódce ale wiecej sie nie chciała zgodzic aż pewnego pięknego dnia ni stąd ni z owąd mówie ze dochodze a ona nic i trysnąłem w jej buzi (mi niespodziankę zrobiła no ) ale to było jakieś 3-3,5 roku temu i od tamtej pory długo długo nic i chyba juz nic z tego nie bedzie a szkoda bo przesuperpiękne uczucie tryskać w buźce

                  Skomentuj

                  • ...aneta...
                    Ocieracz
                    • Aug 2006
                    • 107

                    ja nie polykam spermy swojego faceta, ale zdazylo mi sie ze przy robieniu lodzika facet skonczyl troche w moich ustach i wtedy polknelam to co w nich bylo.ale tak to jakos nie jestem do tego przekonana

                    Skomentuj

                    • Bartuś30
                      Świętoszek
                      • Sep 2006
                      • 3

                      Moja żona nie bardzo to lubi

                      Skomentuj

                      • dreamysky

                        A moja dziewczyna na początku sie krępowałą, a teraz mówi, że nie smakuje wcale źle i ją to podnieca. Dodam , że nie palę i jem zdrowo.

                        Skomentuj

                        • ramka
                          Ocieracz
                          • Feb 2005
                          • 181

                          Napisał Bender
                          a czy uwazasz ze trzeba do tego 'dorosnac'?
                          W moim związku, partner nigdy nie naciskał na to by seks oralny kończył się finiszem w moich ustach. Po prostu dał mi wolną rękę, a raczej język
                          Zrobiłam to gdy już byłam gotowa, choć nie powiem, dwa lata trwało zanim się 'przemogłam'.
                          Nie widzę w tym nic rewelacyjnego, ani obrzydliwego również, po prostu stało się i już
                          Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

                          Skomentuj

                          • sunia89
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 12

                            hehe uwielbiam smak spermy <mniam>

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              Napisał pinacolada
                              "Uwilebiam" czytać jak to kobiety zajadają się spermą niczym boskim nektarem (do przysłowiowej ostatniej kropelki). Dobre, hehe, baardzo dobre. Dziwnym trafem przy polek nocnych rozmowach wychodzi, że zadna, zadna! z konwersatorek nie lubi a) robić laski, b) wzdryga się na -przymus bądź sugestię - łykania spermy. A dlaczego to robimy (łykamy)? Dla facetów off course!, zeby im zrobić przyjemność, zeby pokazac ze skoro to robimy to znaczy, ze kochamy; w bajki o cudownym smaku "głutków" nie uwierzę. Ech faceci, faceci można wam wmówic wszystko, nawet to że godzinne robienie tzw. laski jest super rzeczą (żadna sie nie przyzna, ze w duchu jedna myśl "kończ waść wstydu oszczędź").
                              Łykałam, nigdy mi nie smakowała, zawsze czułam dyskomfort (tytułem tego iz wiem o czym piszę).
                              co prawda stary to post...ale mnie "wzruszył"... Niech sobie dziewczyna pisze, co chce. Ja lubię pieścic oralnie mojego faceta, bardzo lubię, i lubie połykać. I znam jeszcze parę takich, co to lubią..

                              Skomentuj

                              • Wisienka & Gandi
                                Ocieracz
                                • Feb 2007
                                • 151

                                Napisał joannafrezja
                                Dziewczyny czy polykacie sperme swego faceta???
                                [Wisienka] jasne... ale nie zawsze... to znaczy jak się juz na to decyduję to połykam, nie ma żadnego wypluwania czy coś w tym stylu... za to gdy sie na to nie decyduję to sperma laduje na mnie, na kołdrze albo u niego w dłoni... a co do smaku... idealna dla alergików - bezsmakowa i bezzapachowa, jak kosmetyki z serii AA

                                Napisał evika
                                co prawda stary to post...ale mnie "wzruszył"... Niech sobie dziewczyna pisze, co chce. Ja lubię pieścic oralnie mojego faceta, bardzo lubię, i lubie połykać. I znam jeszcze parę takich, co to lubią..
                                [Wisienka] mnie też na maxa wkurzyl, popieram a faceci nie są takimi naiwnymi idiotami by wierzyć w każde nasze słowo... poza tym chyba widać gdy laska robi coś na mus... chyba, ze jest dobrą aktorką... ale oszukiwać swojego faceta? a feee... i laska sie meczy, bo robi coś czego nie chce i nie lubi i on...

                                Po raz enty , edytuj posty ! A.
                                0statnio edytowany przez Astraja; 25-02-07, 20:05.
                                r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                                Skomentuj

                                Working...