W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyny czy polykacie sperme?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lilith_666
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2011
    • 386

    Jasne,że tak!Uważam ,że to normalne.Śmieszą mnie te wszystkie "sexbomby",które jak się potem okazuje mają kłopot z taką małą sprawą
    "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
    Witkacy

    Skomentuj

    • jrzyboy
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 227

      Zgadzam się z Lilith - prawdziwe kobiety połykają !!!
      sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

      Skomentuj

      • muzza
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 6

        Ja zawsze połykam , a potem jeszcze całuję mojego faceta w usta.
        To taki mały gest akceptacji siebie w całości.

        Skomentuj

        • Lilith_666
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 386

          Napisał muzza
          Ja zawsze połykam , a potem jeszcze całuję mojego faceta w usta.
          To taki mały gest akceptacji siebie w całości.
          Popieram
          "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
          Witkacy

          Skomentuj

          • DRS
            Świntuszek
            • Mar 2011
            • 56

            Napisał Lilith_666
            Napisał [B
            muzza][/B]

            Ja zawsze połykam , a potem jeszcze całuję mojego faceta w usta.
            To taki mały gest akceptacji siebie w całości.

            Popieram
            Nie jestem pewien czy przy pocałunku chciałbym czuć smak swojej własnej spermy... Można połknąć i psiknąć sobie eukaliptusowym odświeżaczem do ust
            Tego kwiatu pół światu, a 3/4 ch*** warte

            Skomentuj

            • Lilith_666
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2011
              • 386

              Napisał DRS
              Nie jestem pewien czy przy pocałunku chciałbym czuć smak swojej własnej spermy... Można połknąć i psiknąć sobie eukaliptusowym odświeżaczem do ust

              No bez przesady,jak się połknie to nie powiedziałabym że facet poczuje smak spermy..
              "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
              Witkacy

              Skomentuj

              • Corleone2
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 284

                a jak sie troche uleje to co wtedy ??

                obecna partnerka bardzo chetnie, choc przyszlo to po czasie
                " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                Skomentuj

                • tola
                  Świętoszek
                  • Dec 2011
                  • 5

                  Napisał DRS
                  Nie jestem pewien czy przy pocałunku chciałbym czuć smak swojej własnej spermy... Można połknąć i psiknąć sobie eukaliptusowym odświeżaczem do ust
                  To dziwne że faceci lubią jak babki połykają ale sami się własnej spermy niby brzydzą Skoro jest mega bliskość między kochankami a tylko wtedy według mnie kobitka połyka spermę partnera, to pocałunek w usta po akcji jest dodatkowym przypieczentowaniem tej bliskości.

                  Z poprzednimi partnerami nigdy bym się nie zdecydowała na loda z połykiem - z resztą mało kiedy to robiłam. Jakoś wszyscy byli mało smaczni do takich akcji. Udało mi się jednak trafić na partnera i bez wachania zaraz przy drugim lodziku połknęłam spremę (a ładunek zawsze jest spory ) i robię to z radością do dziś. Po porstu jestem pewna jego nienagannej higieny i zdrowia
                  0statnio edytowany przez iceberg; 17-12-11, 18:29. Powód: łączenie postów

                  Skomentuj

                  • MikusPL
                    Świętoszek
                    • Dec 2011
                    • 19

                    już widze jak dziewczyna łyka i po chwili pryskacie jej jakimiś perfumami do ust czy cholera wie jakimi środkami. Na bank nie byłaby szczęśliwa.

                    Skomentuj

                    • Bambiii
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 852

                      kiedyś spałam z facetem, który spuścił mi się do buzi, poszłam wypłukac wszystko i opiłam się wody, a on nie chciał mnie pocałowac
                      gardzę takimi facetami
                      a połykam zawsze przy finiszu w ustach
                      Eat shit.

                      Skomentuj

                      • MikusPL
                        Świętoszek
                        • Dec 2011
                        • 19

                        nie dziwie CI sie. Ja co prawda jeszcze nie próbowalem tego ale po lodziku nigdy nie brzydzę się dac jej buzi a nawet sam rzucam się na nią i ostro całuje ) Bez przesady ona może a Wy nie możecie? Przecież to nie boli, nie truje, nie parzy no nic. Ja bym się nie zawachał.

                        Skomentuj

                        • m1$
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 17

                          Witam
                          Lubie jak moja Pani caluje mnie goracymi ustami smakujacymi jeszcze moimi sokami po popieszczocie.

                          Odnosze wrazenie, ze "brzydliwstwo" jest domena mlodych kochankow albo kochasiow nie bedacych w zwiazkach.
                          Przechodzenie kolejnych wtajemniczen w seksie skutkuje akceptacja roznych smakow i smaczkow.
                          Zaryzykuje nawet twierdzenie, ze akceptacja wlasnego smaku jest objawem dojrzalosci do zaawansowanego seksu.

                          Skomentuj

                          • robert1960
                            Świętoszek
                            • Dec 2011
                            • 1

                            Oto sposób pewnego seksuologa na antenie radia na poprawę smaku: na pytanie pani redaktor co mają zrobic słuchaczki które lubią robic lodzika a nie lubią smaku spermy?
                            Doprawic do smaku!
                            P redaktor- ale jak?
                            no solą lub pieprzem!
                            To ja się pytamw którym momencie?

                            Skomentuj

                            • Bujda
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 725

                              Nie pamiętam czy się już tu wypowiadałam, ale połykam prawie zawsze. To takie hmm naturalne. Co do całowania po- rozumiem że facetowi mogłaby przeszkadzać sperma na ustach czy coś, ale po przełknięciu czy popiciu wodą :/ pamiętam jak facet pocałowal mnie po zrobieniu loda, nawet teraz jak sobie o tym przypomnę to jakoś tak miło mi się robi
                              Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                              Skomentuj

                              • kurczakwa
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jul 2010
                                • 256

                                Najlepsza to jest żona mojego kumpla. Nawet loda nie zrobi bo to nie po bożemu chłop się męczy i według mnie tylko kwestia czasu jak znajdzie taką co lubi lub będzie chodził na dziwki ps. żona nie pozwala też mu robić jej minetki co najlepsze.
                                gg 24183013 pisz śmiało

                                Skomentuj

                                Working...