W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Owłosienie u dziewczyn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skrzydlata
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 135

    Owłosienie u dziewczyn

    Zastanawiam sie jak chlopacy by chcieli zeby ich dziew byla "uczesana" w intymnych miejscach. czy gdy kobieta sie np goli to czy facet to czuje dotykajac ja? znaczy sie bo wloski szybko odrastaja i skura staje sie szorstka. a jak jest z minetka? czy to jest dla chlopaka niewygodne albo cos ze kobieta jest "szorstka"?
  • Night Stalker
    Świntuszek
    • May 2006
    • 69

    #2
    Ja osobiście wolę, gdy dziewczyna jest tam całkiem gładziutka, to dla mnie bardzo przyjemne podczas pieszczot oralnych. Moje obecne Kochanie ma tam włoski takiej naprawdę minimalnej długości, lekko wyczuwalne i ja jestem bardzo zadowolony (ja też jestem tam wydepilowany) . Ona tak samo

    Skomentuj

    • Kasiarzyna
      Świętoszek
      • May 2006
      • 27

      #3
      Z tego co wiem to wieksza czesc facetow woli gdy dziewczyna ogolona jest na lolitke (tzn. na gładziutko.. gdzies wyczytalam takie okreslenie ). Wiesz to tez zalezy od faceta ale ja lubie jak jestem gładziutka. Najlepiej zawsze co niestety nie jest wykonalne bo gole sie golarka I jakbym sie tak codziennie golila to.. auć A jakoś niedlugo (lub juz jest) wyjdzie trymer Philipsa Cena jakies 200 zł ale podobno fajne ksztalty wychodza Hmmm tak mieć serduszko?? ;>

      Skomentuj

      • OMFG
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 613

        #4
        A mi sie podoba jak jest na zero, ale taka kruciutka fryzurka - trojkacik nad mysia tez jest sexi.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Różni są: bywało, że facet chciał, żebym się zrobiła na niemowlę :-/ a bywało, że prosił, żebym przypadkiem nawet nie przycinała krócej niż mam naturalnie.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • kalwi
            Ocieracz
            • May 2006
            • 101

            #6
            Napisał OMFG
            A mi sie podoba jak jest na zero, ale taka kruciutka fryzurka - trojkacik nad mysia tez jest sexi.
            Mi rowniez podoba sie gdy kobieta ma jakas mala fryzurke,mnie to kreci
            moje zdanie i tak sie nie liczy

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              #7
              Ja bym wolał gdyby dziewczyna miała naturalne włoski, z tym że ja to w mniejszości jestem

              Skomentuj

              • romoo
                Wspomógł BT
                • Mar 2006
                • 206

                #8
                I preferuję małe kłaczki bo naturalne są za duże. MAM Pytanie co się dzieje z kłakami skoro dziewczyny ich nie podcinają a nie mają takich jak na głowie.
                After Forever

                Skomentuj

                • przem2k
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 42

                  #9
                  Uwielbiam gołe cipkie takie są najprzyjemniejsze do lizania
                  SEX KŁAMSTWA I KASETY VIDEO

                  Skomentuj

                  • NIELETNI
                    Ocieracz
                    • Oct 2005
                    • 121

                    #10
                    Ja wole te głaciutkie niewiem czemu poprostu tak mam.

                    Skomentuj

                    • ktos-z-daleka
                      Wspomógł BT
                      • Nov 2005
                      • 345

                      #11
                      Gładziutkie zero lub paseczek.

                      Na pewno NIE naturalna dlugosc! Bardzo by przeszkadzało.
                      Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                      Skomentuj

                      • sUsHi
                        Ocieracz
                        • May 2006
                        • 159

                        #12
                        Napisał OMFG
                        A mi sie podoba jak jest na zero, ale taka kruciutka fryzurka - trojkacik nad mysia tez jest sexi.

                        (znowu) dobrze gada (wiec ponownie) dajcie mu wódki
                        Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                        Skomentuj

                        • Hazdrubal
                          Świntuszek
                          • Nov 2005
                          • 73

                          #13
                          Ja preferuję paseczek lub trójkącik Od czasu do czasu nie zaszkodzi również całkowita równinka :p Szorstkość miejsc intymntych moze być czasem przeszkodą do udanej minetki, gdyż odbiera mi doznania zmysłowe i nie pozwala się skupić na partnerce. Ta zasada działa również na odwrót, i zdarzyło mi się zdenerwować partnerkę, przez "szorstkość" mojej twarzy, dlatego pamietajcie panowie o goleniu zarostu
                          Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany...

                          Skomentuj

                          • jeff
                            Świętoszek
                            • Jan 2006
                            • 17

                            #14
                            a ja lubie naturalne

                            Skomentuj

                            • Złośliwiec
                              Świntuszek
                              • May 2006
                              • 77

                              #15
                              Napisał romoo
                              I preferuję małe kłaczki bo naturalne są za duże. MAM Pytanie co się dzieje z kłakami skoro dziewczyny ich nie podcinają a nie mają takich jak na głowie.
                              przeginasz lekko... a co tobie tez tak rosna jak na glowie?? to naturalne jest ze nie sa takie dlugie jak na glowie, chyba z powodu ze ubranie masz... tak samo przeciez nogi, pod pachami... czasem klata u faceta... taki ja na ten przyklad...

                              tez lubie krotsze, ale moja kobieta ma lekkie opory jeszcze... mowi ze jak kiedys sie ogolila to ja swedzialo...
                              kto was tam wie, kobiety, zrobicie wszystko byle osiagnac swoj cel

                              Skomentuj

                              Working...