W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

The Long Weekend

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    The Long Weekend

    Oglądał ktoś z was ten film??
    Jak nie to podaje linka http://www.osiolek.com/?id=7935
    Polecam film wy****ny w kosmos ani na chwile nie przestawałem się smiać. I o tematyce erotycznej więc dobre miejsce do wklejenia linka i polecenia filmu. Będzie wszystko o miłości, zazdrości, przeznaczeniu, ostrym rżnieciu, o braniu do gardła, o połyku, pocałunku po seksie oralnym, co się dzieje ze spermą w kobiecie po stosunku, jak działa nadmierna ilośc viagry itd. Film jest bardzo dobry mi się ściagał z tego linka ok 3-4h polecam warto. Coś dobrego na te szare monotone dni, już podczas napisów na początku filmu nie można powstrzymać sie od śmiechu.
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Ciagne torrentem. Mam nadzieje ze sie nie zawiode. Bo dobrych komedii widzialem 2 ostatnio - hitch i broken flowers
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #3
      No hitch był dobry i od tamtego czasu się tak nie uśmialem dopiero na tej. Jak obejrzysz napisz czy daje rade. Według mnie za****sta komedia
      0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 01-11-05, 17:55.
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      Working...