W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • stelma0
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 112

    Pytanie

    Załączone Pliki
    Ja tam wielu rzeczy nie wiem, czasami mogę się mylić...
  • Erotyczna.
    Świntuszek
    • Mar 2009
    • 87

    #2
    A żebym ja to wiedziała. ;]
    Zawsze razem, zawsze tylko tak.
    Oni sami... U stóp cały świat... <3

    Kocham Cię. <3

    Skomentuj

    • Nilieth

      #3
      Eeee...dziwne to jakieś i niekoniecznie śmieszne. Ale może ja się nie znam

      Skomentuj

      • ryuk
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 148

        #4
        pozwole sobie zacytowac pewna kwestie z jednego z moich ulubionych filmow jakim jest "Zapach Kobiety":

        "Kobiety.. Co Ty na to? Kto je stworzyl? Bog to cholerny geniusz. Wlosy.. Mowia ze wlosy to wszystko. Czy zanurzyles kiedy nos w takiej gorze wlosow i marzyles zeby zasnac na zawsze? Albo ich wargi.. Gdy dotykaja Twoich sa jak lyk wina po przebyciu pustyni. A cycuszki! *huaaa* Duze i male mrugaja do Ciebie jak pelne swiatla oczy. A nogi.. Nie wazne czy sa jak greckie kolumny czy jak nogi od starego fortepianu. Wazne jest to cos miedzy nimi. To paszport do nieba. Musze sie napic. Tak Panie Simms, na tym swiecie jest tylko jedno na prawde wazne slowo.. Cipka. HA! Sluchasz? To sa perly."

        baaaaaaaardzo polecam ten film jakby ktos chcial ogladnac to na youtube jest w partach

        a ta kwestia zaczyna sie w tym parcie od 5:18
        0statnio edytowany przez ryuk; 23-07-09, 12:19.

        Skomentuj

        Working...