W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najlepszy seks, najlepsza kochanka!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rene1950
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 29

    Najlepszy seks, najlepsza kochanka!

    Była piękna! W każdym calu. Proporcje ciała. Gładka skóra, Oczy niebieskie w błękicie nieba. Nogi wysmukłe i długie. Nic dodać nic ująć. Ideał doskonałości!. Miała jedną wielką zaletę. Milczała. Cokolwiek z nią robiłem, jak mocno ją przytulałem, nie powiedziała żadnego słowa. Nigdy się nie skarżyła. Siadała zazwyczaj w fotelu patrząc na mnie spokojnie i z wielką wyrozumiałością. Kiedy brałem ją w posiadanie w różnych pozycjach, z przodu, z tyłu, z boku zawsze czułem, że oddaje mi się cała. Była boska! Potrafiła zarzucić nogi na szyję tak, że jej całe królestwo, lekko rozchylone, było dla mnie. Przeżywałem wtedy największe rozkosze. Byliśmy ze sobą przeciętnie raz w miesiącu. Kończyłem zazwyczaj dwa razy, za drugim wykorzystując jej zawsze rozchylone usta. Padałem potem wyczerpany obok. Leżeliśmy ze sobą jeszcze chwilę potem delikatnie, nie patrząc jej w oczy, wyjmowałem koreczek i powietrze z lekkim sykiem uchodziło ukrytym otworem. Spłaszczała się coraz bardziej. Nadeptywałem zazwyczaj na twarz, aby resztę powietrza zeszło z niej swobodnie. Zawsze robiłem to bosą stopą. Nigdy w butach. Potem posypywałem lekko talkiem, wygładzałem, oglądałem z rozrzewnieniem i chowałem do szafy. Moja gumowa laleczka.

    Czy ktoś też ma taką w domu? Może kochał się z nią kiedyś? Jakie wrażenia? Czy to rzeczywiście najlepsza kochanka?
    rene
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    ja nie widze nic pociagajacego w "popychaniu" dmuchanej lalki.

    chociaz musze przyznac, ze Twoj post w jakims stopniu mnie rozbawil, pojawil sie taki polusmch w kaciku.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • Slave69
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 153

      #3
      muszę przyznać, że dmuchane nie znajdują się w pierwszej setce moich pragnień ale Twój post i sposób w jaki go napisałeś bardzo mnie rozbawił
      " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

      Skomentuj

      • rene1950
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 29

        #4
        Napisał Slave69
        ale Twój post i sposób w jaki go napisałeś bardzo mnie rozbawił
        Muszę uważać na treść bo admin przerzuca mi posty do sex - humoru, a ja nie chcę. Uważam, że lepiej jest szerzej i inaczej przedstawić problem niż tylko suchym pytaniem ze znakiem zapytania.
        Oczywiście, żadna laleczka nie zastąpi zdrowej i jurnej panny. Ale pomarzyć można
        rene

        Skomentuj

        • Slave69
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 153

          #5
          Taka forma jest dużo ciekawsza i przez to bardziej przykuwa wzrok, ale niestety nie jest odbierana w ten sposób co trzeba, traci swój tragizm. Nie mniej jednak nie daj się adminowi i stylu nie zmieniaj
          " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

          Skomentuj

          • rene1950
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 29

            #6
            Napisał Slave69
            traci swój tragizm. Nie mniej jednak nie daj się adminowi i stylu nie zmieniaj
            Można się śmiać mając nóż w plecach. Jest to trudne. Zresztą trochę sarkazmu pobudza wyobraźnię
            rene

            Skomentuj

            • Slave69
              Ocieracz
              • Dec 2006
              • 153

              #7
              Można pokazać klasę w sytuacji patowej, a sarkazm i ironia w tym bardzo pomagają

              A z nożem w plecach to chyba nie zbyt bezpiecznie zabawiać się z gumową panną...
              " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

              Skomentuj

              • evika
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1083

                #8
                Bardzo niebezpieczne, bo mozna ja przekłuć, i po pannie..

                Skomentuj

                Working...