W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jaki największy ból fizyczny przeżyliście.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czacza83
    Ocieracz
    • Dec 2011
    • 104

    Zwichnięcie kolana podczas odbijania piłki na plaży. Nieporównywalny z niczym, co dotąd przeżyłem. Leżałem twarzą w piachu i się darłem.
    Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

    Skomentuj

    • TomekPS
      Świętoszek
      • Sep 2023
      • 2

      Na podstawie doświadczeń moich i moich bliskich:

      1. Dentysta- zawsze ogólnie jadę bez znieczulenia bo boję się zastrzyków (wiem teraz pewnie są inne metody). Ale kiedyś podczas jednego borowania łzy mi z oczu leciały a dentystka się dziwiła jak to wytrzymałem...
      2. Poród- z relacji siostry. Jak to podsumowała- to taki ból że mogłaby gryźć zębami parapet i by go odgryzła
      3. Zastrzyk B12- z relacji mamy. Zresztą widziałem raz jak jej robiono ten zastrzyk- duża strzykawka rozmiaru 20 ml i gruba igła.
      4. Kolonoskopia- ja sam miałem ze znieczuleniem więc mogę tylko powiedzieć że przygotowania do niej są uciążliwe. Ale siostra miała bez i mówiła że ból konkretny, w jej ocenie drugi najgorszy po porodzie.
      5. Zmiażdżenie/złamanie palca u stopy- koleżance spadł ciężarek o wadze 20 kg w dodatku na gołą stopę. Mówiła że najgorszy ból w dodatku nie ustępuje dopóki nie dostała zastrzyku.

      Skomentuj

      • biker
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 29

        Ból po operacji kolana. Wymiana więzadeł krzyżowych, jeszcze starą metodą z całkowitym otwarciem kolana, dłutowaniem piszczeli, wierceniu kości udowej. Po operacji środki przeciwbólowe podawano do cewnika w kręgosłupie. Później ból przy nauce ruszania operowaną nogą.

        Skomentuj

        • pawel1978
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2013
          • 313

          Ósemka wyrywana na żywca na pogotowiu stomatologicznym.

          Uderzenie w splot słoneczny niestety od bliskiej osoby.

          Skomentuj

          • Raybanan
            Świętoszek
            • Apr 2024
            • 19

            Szlifowanie wewnętrznej strony zębów z resztek kleju po aparacie.

            Skomentuj

            • Malton20
              Świętoszek
              • Apr 2024
              • 32

              Hmmm ja mam mega wysoki próg bólu bo kiedyś mi maszyna palca wciągnęła. I żeby nic mi więcej się nie stało musiałem wyszarpać. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to jak ja rękę z rękawiczki wyciągnę. Popatrzyłem na dłoń i nie miałem rękawiczki. Ta została wraz z częścią mojego palca w maszynie. Przyjrzałem się palcu i kość było widać bo miałem tak rozszarpany palec. Jak pojechałem do szpitala to nawet nie było jak to zeszyć bo był duży ubytek tkanki. Pamiętam że wszyscy się na się zlecieli żeby to zobaczyć. I kobieta z rejestracji do mnie z tekstem "Czy byłem wysłany?" A ja nie za bardzo wiedziałem o co jej chodzi. I dodała jeszcze "Bo ja to bym się z bólu zesikała". Tydzień później grałem na konsoli tym palcem. I chyba na dobre mi to wyszło bo nie dość że go ćwiczyłem to jeszcze hartowałem. Na dzień dzisiejszy nie mam problemów z tym palcem. Jak chcecie to mogę wrzucić zdjęcie palca 2 dni później jak miałem zmianę opatrunku.

              Skomentuj

              • Millie Walky
                Świętoszek
                • Apr 2024
                • 42

                Największy ból jaki przeżyłam to był masaż szyjki macicy w celu wywołania akcji porodowej (bez znieczulenia) - krzyczałam z bólu i do tej pory zastanawiam się jak będąc lekarką można coś takiego robić bez mrugnięcia okiem...

                Skomentuj

                • pawel1978
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 313

                  Malton20: ja poproszę jeśli można

                  Skomentuj

                  Working...