W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obserwacje żałobne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #61
    a tylko obciach na świecie siejecie
    obciach to na swiecie jest jak we wtorek zachodnie media zaczely pokazywac placzace babcie i startuszkow z krzyzami, flagami i zniczami, przesadzajac pewnie, ale sa sygnaly od znajomych z uk, ze Polacy wygladaja jakby nic tylko sie tepo modlili do nowego swietego.

    holly, zeby to byla jedyna teoria :/ DSd wspomnial o kolejnej, takich oszolomow jest monostwo. Komorowski uzurpator bo wykonuje swoje obowowiazki, Tusk i Putin wspolnie to ukartowali... Rosnie ich i stron o tym z dnia na dzien.

    a wlasnie ciekawe jest tez to co piszesz na temat tego czyja byla to decyzja. Bo jak na razie wszyscy sobie zaprzeczaja. Szkoda, ze nikt nie posluchal tutaj chociazby glosu biskupa Tadeusza Pieronka. Ktorego wypowiedz byla jednym z najbardziej wywazonych i najrozsadniejszych glosow w dyskusji.

    Jedynym efektem jest niesmak i zakłopotanie mediów światowych.
    raczej zastanawianie sie skad te protesty.

    Niesmak to ja poczulem jak slyszalem argumenty za (wielki bohater, zasluguje bo mial marzenia o bogatej Polsce, symbol etc.) no i wypowiedz dziwisza "usznaujcie cisze", ktora byla ladnie ubranym w slowa zdaniem "zamknijcie sie to my decydujemy". Z reszta tak tez jest jak osoby nie majace predyspozycji do sprawowania wladzy ja sprawuja.
    0statnio edytowany przez Yoshua; 15-04-10, 14:47.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #62
      Napisał upocone jajka
      to ty i tym podobne półmózgi co nagle zabierają głos czy na ulicach protestują stulcie swoje pseudo demokratyczne mordy bo gówno w takiej chwili zdziałacie a tylko obciach na świecie siejecie
      Jeśli twierdzisz, że różnica zdań na jakis temat jest obciachowa dla państwa to jesteś po prostu żałosny.

      Człowieku nie ma żadnego obciachu, w zagranicznych serwisach żywo komentuje się sprawę pochówku ale tłumaczy sie powody dla których tak się dzieje i jest to zupełnie normalne.

      Jesteś wyjątkowo przewrażliwiony.
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #63
        Szkoda, że nie mieszkam gdzieś bliżej stolicy - zrobiłoby się zlot, wypiło to i owo i powtórzyło akcję z dobrych, starych lat - szło się na szagę przez rynek, rycząc na całe gardła "Anielski orszak niech twą duszę przyjmie..." - świetny rytm i tekst, zdecydowanie nadaje się do pijackich marszów.

        Z tym całym medialnym cyrkiem można walczyć już tylko poczuciem humoru.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #64
          ja przewrażliwiony? na jakim punkcie? mi to wisi bo nigdy polityków nie ceniłem, i pewnie cenic nie bede, cały ambaras polega na tym żeby nie robić siary gdzie kto ma leżeć bo to i tak nic nie zmieni, czy położyli by go koło bieruta czy koło Mieszka pięćsetnego (pytanie do tych historyków-zwolenników demokracji) mówiłem wyżej i chyba nie tylko ja, kto inny to wszystko oceni ale na pewno nie teraz, a jeśli rzeczywiscie tylko Jarek decydował że bedzie to Kraków to jest jeszcze wiekszym czubem niż za jakiego wszyscy go mamy, no ale powiedzmy jest w szoku decyzja musiała być szybka, do tego kler i żadne demokratyczne veto z takiego forum BT, miliona Polaków czy zdanie jakiegoś Wajdy nic nie zmieni

          Jeśli twierdzisz, że różnica zdań na jakis temat jest obciachowa dla państwa to jesteś po prostu żałosny.
          różnica zdan była i bedzie zawsze, dla panstwa obciachowe to jest robienie manif anty w takim momencie


          święta problem w tym że teraz to sie udzielać zaczeły osoby które pewnie z polityką nic wspólnego nie miały, osoby dla których Wawel to jakiś smok na gaz był itd itd a jak sie właśnie skrytukuje tych półmózgów to zaraz nagonka ze demokracje mamy

          Raine pomysł fajny ale odwiedził byś Izbe potem 48 i kto wie czy nie cztery oczy z prokuratorem

          Skomentuj

          • Stela7
            Tygryska
            • Aug 2009
            • 985

            #65
            Gdyby prezydent nie zginął śmiercia tragiczną pewnie nie miałby szans na Wawel. Polacy uwielbiają się afiszować robiąc szopke z takich wypadków...jacy wszyscy byli nagle dobrzy..A hipokryzja aż kipi,łatwiej szanować zmarłych niż żywych.
            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #66


              patrioci lewicy, jak zwykle dla takich zjebów trafi sie okazja to manify, to dla ******w a teraz nagle Wawel tylko dla królów ale żenada, strzelac do takich powinni

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                #67
                mocarna fotka

                Na tym polega dupokracja, że każdy nawet z najgłupszymi poglądami może je manifestować i ma do tego prawo W czasach PRL jak by decyzja została podjęta a ktoś miał inne zdanie i chciał je zamanifestować to by dostał zomowską pałą przez plecy i na tym by się skończyło jego manifestowanie.
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #68
                  komuno wróć!

                  Skomentuj

                  • LIP
                    Ocieracz
                    • Feb 2010
                    • 130

                    #69
                    Chyba nie powiesz Anduk , że komuna była da Ciebie jakimkolwiek wzorem? A Ci goście na focie to właśnie spadkobiercy lewackich tradycji, brudne scierwo które nie potrafi uszanować żadnej świętości. Ot tacy lewicowi patrioci...

                    Skomentuj

                    • kuba303
                      Ocieracz
                      • Mar 2009
                      • 107

                      #70
                      Teraz powoli cala ta sensacja mija, ale wczesniej mozna bylo sie nasluchac jakiegos belkotu od fanow Kaczynskiego(glownie w internecie) jesli kogos zaloba poprostu nie interesowala. Jak ktos chce sobie odmawiac czegos to niech to robi ale niech nie kaze mi tego robic. Samego prezydenta nigdy mi nie bylo zal i nie jest, bo wyrobilem sobie opinie na tym co sam mowil.

                      Moglbym jeszcze cos tu powiedziec, ale lepiej zacytuje kogos z pewnego forum:

                      Mnie osobiście bardziej szokuje ogromne liczby umierających z głodu i to, że polski rząd już dwa lata ma podjąć jakieś kroki by zborze znajdujące się w rezerwach państwowych magazynów można było przekazać tuż przed końcem przydatności do spożycia głodującym w Afryce. Obecnie te zboże jest przerabiane na mączkę dla zwierząt lub utylizowane. To jest tragedia gdyż można w ten sposób uratować tysiące ludzi od strasznej śmierci głodowej.
                      Czemu ich śmierć nikogo nie rusza? Bo ci udzie nie mieszkali w pałacach?

                      patrioci lewicy, jak zwykle dla takich zjebów trafi sie okazja to manify, to dla ******w a teraz nagle Wawel tylko dla królów ale żenada, strzelac do takich powinni
                      ojej....to straszne. Zwisa mi to gdzie Kaczynski zostanie pochowany, ale napewno wiekszy szacunek mam do ludzi ktorzy za zycia go nie lubieli i po smierci tez, niz tych co za zycia sie smiali z niego a teraz maja go za bohatera.

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3902

                        #71
                        Napisał LIP
                        Chyba nie powiesz Anduk , że komuna była da Ciebie jakimkolwiek wzorem?
                        Nigdzie nie napisałem, że komuna była dla mnie wzorem. Robisz jakąś kompletną nadinterpretację moich słów.

                        Stwierdziłem fakt i ciesze się, że zarówno ścierwojady, ******, jak i narodowcy i rodzina radia Maryja mogą manifestować swoje poglądy / spierać się z tak zwanymi 'autorytetami' kiedy chcą i jak chcą

                        A Ci goście na focie to właśnie spadkobiercy lewackich tradycji, brudne scierwo
                        Możliwe, że dla nich Ty jesteś prawackim truchłem i robactwem. Epitety nigdy nie posuwają sprawy do przodu. Dla ciekawości fajnie jest oglądnąć sobie debaty w UK lub USA by zobaczyć różnice między jakością sporów politycznych

                        Tym bardziej teraz warto - wybory w UK na dniach.
                        0statnio edytowany przez anduk; 16-04-10, 21:43.
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • LIP
                          Ocieracz
                          • Feb 2010
                          • 130

                          #72
                          Może faktycznie nadinterpretowałem Twoją wypowiedź, ale tak to już jest z pisemną wypowidzią, że trudno nieraz zrozumieć co autor miał na myśli.
                          Napisał anduk
                          Możliwe, że dla nich Ty jesteś prawackim truchłem i robactwem
                          Zapewne tak jest, ale mozna mieć lewicowe poglądy(wydaje mi się, ze lepiej takie niz żadne), ale można je wyrazać z klasą, a prze takie twory jak na tej fotce przemawia prostactwo. Wielu polityków lewicy, mimo iz są przeciw pochowaniu Prezydenta na Wawelu, postanawia, ten fakt przemilczeć, poniewaź mają pewną klasę poiltyczną i w stosunku do nich epitetów nie stosuję.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3902

                            #73
                            Mnie się wydaje, że to takie warcholstwo dla samego warcholstwa, nie związane ani z lewicą ani z prawicą
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              #74



                              rozumiem że u Lecha nikt nie był bo polityka i wiadomo, ale tutaj to juz przegięcie pały

                              to co takie pięciogwiazdkowe trepy mają ważnego do roboty w tym sztabie w Brukseli? no klęska jak ****, walić ich

                              Skomentuj

                              • anduk
                                Koci administrator
                                • Jan 2007
                                • 3902

                                #75
                                Trzeba modlić się do Boga jedynego żeby nie było żadnej chmury gdy ktoś nas zaatakuje lub jakiegoś innego członka nato

                                nato, ue to jedno i to samo - wszyscy krzyczą o solidarności wszystkich państw a jak dochodzi co do czego to widać jaki to sojusz i jaka solidarność
                                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                                Skomentuj

                                Working...