W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co nadaje sens Twojemu życiu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    #46
    Napisał Bambiii
    To chyba tylko taka przykrywka. Dobra ze mnie aktorka.
    No właśnie muszę przyznać, że faktycznie dobra, brawo brawo

    A to po co udawać na forum?
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • Nolaan

      #47
      Sens życia?
      Samo życie. Żeby go nie zmarnować, żeby iść nim tak jak się chce, swoją własną drogą. I jeśli zbłądzić to tylko dzięki swoim własnym błędom, nigdy kogoś innego.
      No i wykorzystać jego czas najlepiej jak się da, żeby przed śmiercią powiedzieć sobie: "Dobrze żyłem, fajnie było".
      Chyba o to w moim chodzi.

      Skomentuj

      • Jaudi
        Świntuszek
        • Jul 2009
        • 48

        #48
        Mój sens życia ? Fajki
        Budzę się co rano z myślą "ach - zapale sobie w końcu"
        Ogólnie mam bardzo zepsutą głowę i myślę abstrakcyjnie / irracjonalnie ;]

        Pozdro
        Suma wszystkich strachów - gdy czas iść do piachu ...

        Skomentuj

        • purelove
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 21

          #49
          Szczerze mowiac, coraz czesciej mam odczucie, ze jakbym umarl nic, ale to nic by sie dla nikogo nie zmienilo i strasznie mnie to kluje. Dostalem juz od zycia po dupie mimo swojego wieku, jakiegokolwiek sensu szukam caly czas, chcialbym miec taka osobe, dla ktorej chcialoby mi sie rano wstawac z lozka i szczerze zazdroszcze wszystkim, ktorzy juz takie cos maja, trzeba to umiec docenic, ze sa ludzie wokol was, ktorzy sie o was martwia, mysla i trzeba wiedziec, ze nie kazdy ma to szczescie, a wy uswiadomicie sobie o tym wszystkim dopiero jak ich stracicie.

          edit: po chwili namyslu, dodam oczywista oczywistosc, pusty frazes, pieniadze szczescia nie daja, tego tez doswiadczylem

          Skomentuj

          • Wesoly Jas
            Banned
            • May 2009
            • 239

            #50
            Napisał purelove
            Szczerze mowiac, coraz czesciej mam odczucie, ze jakbym umarl nic, ale to nic by sie dla nikogo nie zmienilo i strasznie mnie to kluje. Dostalem juz od zycia po dupie mimo swojego wieku, jakiegokolwiek sensu szukam caly czas, chcialbym miec taka osobe, dla ktorej chcialoby mi sie rano wstawac z lozka i szczerze zazdroszcze wszystkim, ktorzy juz takie cos maja, trzeba to umiec docenic, ze sa ludzie wokol was, ktorzy sie o was martwia, mysla i trzeba wiedziec, ze nie kazdy ma to szczescie, a wy uswiadomicie sobie o tym wszystkim dopiero jak ich stracicie.

            edit: po chwili namyslu, dodam oczywista oczywistosc, pusty frazes, pieniadze szczescia nie daja, tego tez doswiadczylem

            Nawet mnie ruszyl twoj poscik musze przyznac ze w niektorych tresciach masz racje... aLe w jednej sie mylisz. Pieniadze daja szczescie materialne a to moim zdaniem jest pierwszy schodek do budowania normalnego zycia i swojego "szczescia", pieniadz ma teraz wielka wartosc.


            Mojemu zyciu nadaje sens PRACA w ktorej czuje sie dobrze i spelnia moje marzenia.
            0statnio edytowany przez Wesoly Jas; 09-07-09, 03:46.

            Skomentuj

            • Tizio
              Erotoman
              • Aug 2006
              • 555

              #51
              Jak to mowia, pieniadze moze i szczescia nie daja, ale bardzo zycie ulatwiaja
              Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
              Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

              Skomentuj

              • najtlajf
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 18

                #52
                hej, ciekawy temat bardzo zaangazowalem sie w produkcje muzyki ostatnimi czasy i wychodzi mi to coraz lepiej, teraz dzien bez zrobienia czegos w FLu to dzien stracony nie bede pisał o tym ze czekam na miłość, bo to chyba jasne, tak?

                Skomentuj

                • Albinoska
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 207

                  #53
                  ... Nie wiem, szczerze mówiąc. Może facet, którego kocham i z którym (nareszcie!) zaczęło mi się coś bardziej układać, może pasje okołosceniczne, jakim się oddaję, może nieliczni sprawdzeni kumple i przyjaciele. Ale coś musi być, bo póki co chce mi się żyć
                  - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
                  - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
                  – ... Bo głupi jesteś.

                  Skomentuj

                  • heroinka

                    #54
                    co nadaje sens mojemu zyciu?
                    kochani rodzice, przyjaciele, rodzina, znajomi, wiara, pasje i zainteresowania ktore moge realizowac, lubiana przezemnie praca, plany, pragnienia i marzenia ktore staram sie realizowac w miare mozliwosci oraz nowe zainteresowania i doswiadczenia ktore mnie wzbogacają i dają poczucie prowadzenia satysfakcjonującego zycia

                    chociaz nie zawsze jest pieknie i czasem ciezko wstać z łożka, ale czasem wystarczy by pięknie zaswieciło słońce, a innym razem przyjdaje sie deprim, ktory pomaga nic nie czuć wtedy gdy zycie wydaje sie jednak nie miec sensu

                    Skomentuj

                    • primejay
                      Ocieracz
                      • Jan 2007
                      • 122

                      #55
                      W obecnej chwili zacytuję: "Piwo to moje paliwo"

                      Skomentuj

                      • heroinka

                        #56
                        no wlasnie prime, masz troche racji... robienie rzeczy ktore sprawiaja nam przyjemnosc [chociazby glupie wypicie piwa, dwoch, czy ulubionego drinka] poprawia nasze samopoczucie, sprawia ze czujemy sie szczesliwi a wiec i wydaje nam sie ze nasze zycie ma dzieki temu sens
                        bo sens nadają naszemu zyciu wlasnie takie codzienne przyjemnosci

                        Skomentuj

                        • primejay
                          Ocieracz
                          • Jan 2007
                          • 122

                          #57
                          Napisał heroinka
                          bo sens nadają naszemu zyciu wlasnie takie codzienne przyjemnosci
                          Bez nich trudno by mi było wytrzymać ostatnie czasy. Więc jak to mówią: "małe, ale byk"!

                          Skomentuj

                          • Eris
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 851

                            #58
                            Poznawanie i tworzenie.

                            Skomentuj

                            • filona
                              Świętoszek
                              • Jul 2009
                              • 37

                              #59
                              Hm...trudny temat. Co nadaje sens mojemu życiu ?? Przede wszystkim mój mąż z którym dzielę radości i smutki, moja-nasza rodzina, przyjaciele i znajomi. Śpiew i muzyka, którą uwielbiam, moje hobby jakim jest fotografia i wiele innych mniejszych pasji. I to wszystko nadaje sens mojemu codziennemu życiu.
                              W ogniu Twoich rąk ... Niezany dziki ląd...

                              Skomentuj

                              • fidien_!
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2009
                                • 314

                                #60
                                Przezwyciężanie swoich słabości i dążenie do wyznaczonego sobie w życiu celu
                                Było, może i było. Ale minęło

                                Skomentuj

                                Working...