W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Izrael vs Iran

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    #46
    Zapomniałeś o wojnach "słabego" Izraela z Unią państw arabskich.w czasch zamieci po IIWŚ. Izrael dysponuje poza tym nuklearnym straszakiem a Iran czyba ma w tym temacie mniej do powiedzenia.

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      #47
      w obecnych czasach nikt nie odważy sie nacisnąć czerwonego guzika

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        #48
        Waldek starsznie się napinasz,widać twoje przywiązanie do starego świata i czerwonych nawyków robi swoje,byłeś wcześniej działaczem partyjnym czy inwigilowałeś może ludzi ?

        Napinasz to się Ty. Nie masz nic do powiedzenia w temacie to się zaczęło przyklejanie etykietek mojej osobie. Chłopie takimi tekstami to możesz brylować najwyżej na forum onetu tam spotkasz sobie podobnych o podobnym poziomie frustracji nienawiści i wiedzy.
        Reszte tego bełkotu nie ma nawet co komentować.
        Ty wiesz o czym toczy się rozmowa? Przypomne o sytuacji w Czeczenii w latach 90 więc proszę nie wyjeżdzaj mi tu z Katyniem czy głodem na Ukrainie bo się tylko kompromitujesz i świadczy to tylko o tym, że nie masz pojęcia o sytuacji a zabierasz głos, więc szybko zmieniasz temat bo wicie rozumicie przecież te ruskie to całe zło świata jest.
        Acha ja rozumiem, że w Twoim małym możdzku ciężko to pojąć ale ja również nie popieram stalinowkskich zbrodni i uważa, że był to jeden z najkrwawszych reżimów. Ale FR w czasach obecnych to nie ZSRR w latach 20, 30,40..

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #49
          Oj widac zabolało ,że zadrwiłem z twojego wypranego mózgu i przywiązania do czerwonych czasów , trzeba być wybitnym ignorantem aby pisac takie bzdury jak zamieszczone w twoich postach . Rozbawił mnie ten kalifat ciekawe skąd taka wiedza działasz w spec służbach ? W Czeczenii rządy sprawuje kryminalista oddelelgowany z Moskwy , jego zadaniem jest walka z opozycją i ruchami niepodległościowymi . Ilu Czeczenów zamęczył na smierć o tym nigdy się nie dowiemy ale przecież takie działania są słuszne takie wytyczne przesyła Kreml, Rosja lubuje się w dobijaniu słabych. Otwórz oczy zamiast się osmieszac swoimi banalnymi wywodami . Acha napisz coś o tym kalifacie, strasznie ciekawe!

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #50
            nie da sie metodami demokratycznymi trzymać połowy świata, musi być terror, i proste wiejskie rusaki z jakiejs Syberii doskonale o tym wiedzą czując bat na plecach, zresztą chyba nie potrafią inaczej, rzadko który grymasi że zyje mu sie tak a nie inaczej.

            paffcio wyluzuj,gorzkimi żalami świata nie zmienisz

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              #51
              Nie mam zamiaru,bardzo pozytywnie wpływają na mnie wiadomości o kolejnych rozpętanych wojnach, przyznam ,że ludzkie cierpienie zupełnie jest mi obojetne jednak nie mogę zdzierżyć nierównej walki . Ale tak ,wojny są ok.
              Idealny świat to ten bez ludzi .

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                #52
                nierównej walki? ludzie giną po obu stronach, Ruscy jak by chcieli to taką Czeczenie/Gruzje zrównali by z ziemą w pół roku, dosłownie zrównali, ale że te jakieś komisje ONZ, jakieś Genewy to trza zachować pozory pozorów. poki co sympatycznie sprawdzają sobie sprzet

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  #53
                  Toć pisze ,że jakie szanse ma Gruzja lub Czeczenia do komuchów .

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #54
                    zadnych, dlatego jak im władzom zalezy na dobru obywateli wszelakie spory z kacapami powinni zalatwiać drogą dyplomatyczną, choc to tez mało realne

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      #55
                      Dlatego wojna musi wybuchnąć, musi być pożoga, głód, łzy ,lament i trupy zjadane przez wygłodniałą zwierzynę i hektolitry płonącego rózowego gazu. Tak kiedyś będzie mam nadzieję ,stanie się to na włąsne życzenie ludzkości . Będę z boku cykał fotki !

                      Skomentuj

                      • Isoruku
                        Ocieracz
                        • Aug 2006
                        • 95

                        #56
                        Napisał upocone jajka
                        nierównej walki? ludzie giną po obu stronach, Ruscy jak by chcieli to taką Czeczenie/Gruzje zrównali by z ziemą w pół roku, dosłownie zrównali, ale że te jakieś komisje ONZ, jakieś Genewy to trza zachować pozory pozorów. poki co sympatycznie sprawdzają sobie sprzet
                        Przecież wojna w Gruzji to była czysta pokazówka, zagranie na nosie całemu światu, pokazanie że Rosja dalej jest 'tą' potężną Rosja. Ta wojna nie miała aspektów ekonomicznych, strategicznych, tylko i wyłączenie propagandowo/polityczne.

                        Co innego Izrael vs. Iran gdzie konflikt wywodzi się z zupełnie czegoś innego i do konfliktu zbrojnego tak na prawdę w najbliższych latach nie dojdzie. Izrael to co gada to jedno a co zrobi to drugie. Mam wrażenie, że Izraelczycy (pisząc w dużym skrócie) za wysoko 'fikają' i proszą się o dostanie w łeb.

                        BTW. Prawdziwe wnioski nie należy wyciągać z medialnego szumu, propagandy TVN czy innych stacji/prasy. Ale z głosowań w ONZ. np. tym http://humanprovince.wordpress.com/2...sco-palestine/

                        Nic więcej pisać nie trzeba, każdy powinien sobie jakieś wnioski wyciągnąć o ile skończył przynajmniej to gimnazjum.

                        P.S. Taki mały offtopic. Wstyd mi za moją ojczyznę, że ugina się pod presją innych krajów w takich sprawach... to nasi dziadkowie walczyli o wolność a sami jej nie możemy 'pokazać' tylko się wstrzymujemy od głosu. Nie raz mam wrażenie, że Kaczyński ma racje i nie jesteśmy suwerenny krajem tylko jakąś marionetką.
                        0statnio edytowany przez Isoruku; 26-11-11, 17:10.
                        Nieśmiały samotnik...

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          #57
                          997, poskarż sie dzielnicowemu

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3901

                            #58
                            Coraz cieplej w tym regionie - Pakistan żąda od NATO opuszczenia bazy lotniczej w ciągu 15 dni.

                            Pakistańskie władze zażądały od NATO, by w ciągu 15 dni ich personel opuścił bazę sił powietrznych w Pakistanie, która - jak podejrzewają - była wykorzystywana do prowadzenia operacji z udziałem samolotów bezzałogowych (dronów).

                            Władze w Islamabadzie twierdzą, że z bazy lotniczej Shamsi, w prowincji Beludżystan w południowo-zachodnim Pakistanie, w przeszłości prowadzone były operacje dronów przeciwko talibom i bojownikom Al-Kaidy w plemiennych regionach Pakistanu.

                            Żądanie zostało sformułowane kilka godzin po przeprowadzeniu przez lotnictwo NATO ataku na pakistański posterunek, ok. 2,5 kilometra od granicy z Afganistanem, w którym mogło zginąć nawet 28 osób. Oświadczenie w sprawie ewakuacji bazy przesłano dziennikarzom po nadzwyczajnym posiedzeniu komisji obrony, pod przewodnictwem premiera Yusufa Razy Gilaniego. W posiedzeniu uczestniczyli ministrowie i najważniejsi pakistańscy dowódcy wojskowi.

                            Jak poinformowała kancelaria Gilaniego, gremium postanowiło, że rząd "całkowicie zweryfikuje swoje programy, a także porozumienia o współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, NATO i ISAF, w tym współpracę dyplomatyczną, wojskową i wywiadowczą".

                            Sojusz przyznał wcześniej, że jest prawdopodobnie odpowiedzialny za ofiary wśród żołnierzy.

                            "Na miejsce wezwano wsparcie powietrzne" i "jest wysoce prawdopodobne", że w jego wyniku zginęli pakistańscy żołnierze - powiedział rzecznik Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa (ISAF) w Afganistanie generał Carsten Jacobson.

                            Wcześniej Islamabad wezwał do MSZ amerykańskiego ambasadora, któremu przekazano protest, i odciął trasy, którymi do Afganistanu dociera aprowizacja wojsk NATO. Według Reutera ciężarówki i cysterny z paliwem zostały zatrzymane w pobliżu Peszawaru.

                            PAP
                            Co dwudziesty pracownik pracuje w szarej strefie. Dla połowy z nich jest to jedyna forma zarobkowania
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • Burbon2009
                              Erotoman
                              • Jun 2009
                              • 571

                              #59
                              http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ostr...wiadomosc.html to już ?

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                #60
                                ciach - anduk

                                Kolejne zapowiedzi a i tak nic z tego nie wyniknie ,ewentualnie wkroczenie sił Izraela i kilka setek truposzy ,potem negocjacje chwilowy spokój i kolejny nalot dywanów .
                                Podobnie srogo zapowiadana wojna Izraelsko-Perska, przecież to tchórze (jedni i drudzy) nie potrafią zebrać się na odwagę tylko szac***ą wypowadając buńczuczne groźby, nuda...
                                0statnio edytowany przez anduk; 29-11-11, 22:01.

                                Skomentuj

                                Working...