W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy warto rezygnowac z pasji dla kobiety?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sajana
    Perwers
    • Mar 2009
    • 852

    #76
    Napisał Ms.Madzia
    Dlatego tak bardzo nienawidzę tego w sobie i nie mam pomysłu co z tym zrobić.

    życzę jednak abys ten sposób wymyśliła sobie sama, bo mi ogólnie rozumiane życie go wymyśliło - i nie było fajnie...

    jak to się mówi - nie ma tego złego...
    Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

    Skomentuj

    • xpreznyx

      #77
      <b>Ms.Madzia</b> to moze porozmawiaj ze swoim lubym na ten temat, moze znajdziecie wspolnie jakis sposob na zmiane. no chyba ze juz probowalas i nic to nie dalo

      Skomentuj

      • Albinoska
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 207

        #78
        A powiedzcie mi - co to u licha za baba, która wymaga od faceta, żeby dla jej widzimisię porzucał coś, co on kocha? Egoistka, jak dla mnie. Czyli - odpowiadając na pytanie w topicu - nie warto
        - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
        - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
        – ... Bo głupi jesteś.

        Skomentuj

        • Sajana
          Perwers
          • Mar 2009
          • 852

          #79
          doszliśmy już do zdania że extremalnie w jedną lub w druga strone nie ma sensu,

          ale Albinoska, a facet który zatraca sie w swojej pasji nie będzie egoistą?
          Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

          Skomentuj

          • Ms.Madzia
            Erotoman
            • Jan 2006
            • 459

            #80
            Napisał xpreznyx
            <b>Ms.Madzia</b> to moze porozmawiaj ze swoim lubym na ten temat, moze znajdziecie wspolnie jakis sposob na zmiane. no chyba ze juz probowalas i nic to nie dalo
            Wiesz to trochę skomplikowane bo mimo wszystko uważam się za osobę, która bardzo szanuje swój związek i jestem bardzo zakochana, ale niestety powtarzają się pewne schematy. Zawsze uważałam, że jestem podobna do taty, że partnerstwo liczy się dla mnie najbardziej, ale niestety ostatnio odkryłam w sobie mnóstwo zachowań mamy, może to przykre, że w taki sposób o tym mówię, ale szybko się denerwuje za niektóry głupoty. Staram się to zwalczyć, ale nie wiem czy jest to aż tak zakorzenione.. ? A co do rozmowy to nie za bardzo jest o czym rozmawiać. Widzę co trzeba zmienić, on na pewno nie odejdzie, ale widzę, zę sprawiam mu czasami przykrość, bo on jest kochany, a ja potrafię być niewdzięczna strasznie. Nie chce tak.

            Napisał Sajana
            życzę jednak abys ten sposób wymyśliła sobie sama, bo mi ogólnie rozumiane życie go wymyśliło - i nie było fajnie...
            Tak jak napisałam powyżej wydaje mi się, że niektóre cechy po rodzicach są gdzieś wbite w nas, jesteśmy napiętnowani tym. Przeżywałam piekło patrząc na to jak się kłócą i rozstają, ale czemu potrafię kłócić się czasami o to o co oni? Czemu potrafię być wredna? Myślę, że to jest własnie podłoże psychiczne.. Dlatego nie umiem tego zmienić.
            Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

            Skomentuj

            • Ms.Madzia
              Erotoman
              • Jan 2006
              • 459

              #81
              Napisał Asiak
              Na miejscu Madzi zapewne podążalabym za pasja, ale .. nie jestem pewna. Łatwo jest gdybac.
              Zastanawiałam się nie raz jakby to było. Pewnie niektórzy pomyślą, że źle zrobiłam bo jestem jeszcze "młoda" i nie wiem czy ten związek przetrwa i będziemy zawsze razem czy nie. Powinnam pewne korzystać i dalej grać, ale może nigdy tak na prawdę bym nic nie osiągnęła w siatkówce, a straciłabym piękny związek..
              Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

              Skomentuj

              Working...