W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy uważacie że można kochać sie tylko z jedną kobietą przez całe życie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dago
    Ocieracz
    • Jan 2007
    • 125

    Czy uważacie że można kochać sie tylko z jedną kobietą przez całe życie?

    Jak w temacie, załóżmy taką sytuacje, poznajecie kogoś, zakoc***ecie się, zaczynacie uprawiać seks, dla jednej jak i drugiej strony jest to pierwszy raz. A potem ślub itd.. Zastanawia mnie czy w takiej sytuacji, możemy mieć częściej do czynienia ze zdradą, z wątpliwościami natury ciekawe jak by było z innym? Z żalem do samego siebie, że sie nie spróbowało z kim innym?
    Ps. jeśli był już taki temat to przepraszam, nie udało mi sie go znaleść.
    70 procent kobiet zamężnych uprawia sex pozamałżeński i wszystkie deklarują monogamię.
  • katrina87
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 1

    #2
    trudno stwierdzić, wydaje mi sie ze jak sie kogoś kocha to doświadczenia z innymi są niepotrzebne, ale to czy ciągnie do innych zależy też chyba od człowieka

    Skomentuj

    • Monia21:)
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 32

      #3
      Jeśli jest Ci dobrze z drugą osobą to poo co sprawdzać jak to jest z kimś innym?? Sprawdzisz, partner czy partnerka się dowie i zostaniesz sam. A tu okaże się że osoba z którą spróbowałeś jest gorsza i co wtedy?? Jeśli jest Ci dobrze to lepiej nie próbować, no chyba że się lubi ryzyko.

      Skomentuj

      • Wujek

        #4
        Można
        I praktycznie nie ma po co szukać "nowych wrażeń"

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #5
          Napisał Monia21:)
          Jeśli jest Ci dobrze z drugą osobą to poo co sprawdzać jak to jest z kimś innym??
          Bo nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogłoby lepiej. Dwudziestolatka latka jest lepsza od pięćdziesięciolatki. Poza tym, człowiek nie jest stworzeniem monogamicznym. Trzeba próbować wody z wielu źródeł. Bo można żałować, że za w czasu się nie wyszumiało.
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • Anka85
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 151

            #6
            Jestem podobnego zdania co gucio5tys... W młodości należy się "wyszumieć". Oczywiście jeśli ktoś zakochał się w wieku 15 lat i dotrwał z tą osobą w szczęściu i satysfakcji do późnych lat emerytalnych bez zdrad, to ekstra! Ale to bajka... Takie rzeczy się chyba nie zdarzają. A przynajmniej ja o takich nie słyszałam.
            Wydaje mi się, że trzeba trochę popróbować tu i tam, zakochać się, dostać kosza, później znów się zakochać i w końcu rzucić, żeby wiedzieć jak to jest. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

            Skomentuj

            • Maoam
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 714

              #7
              Ja uważam, że do ślubu nie warto czekać, lepiej pod tym względem poznać się wcześniej, bo- mimo wszystko- dopasowanie seksualne jest istotnym czynnikiem wpływającym na powodzenie związku.

              I w tej sytuacji- jeśli związek się rozpadnie i zwiążemy się z kolejną osobą, to z nią również sypiamy, siłą rzeczy była/były nie był(a) naszym jedynym partnerem seksualnym.

              Moja odpowiedź na pytanie, które zadał autor: można kochać się tylko z jedną kobietą (osobą) przez całe życie, ale nie trzeba, bo wszystko zależy od tego, jak się życie ułoży.
              Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
              Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
              I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
              Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

              Skomentuj

              • NoWay
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 16

                #8
                Pewnie, ze można, jeśli sie Kocha partnera to tylko z Nim chce się kochać.

                Skomentuj

                • Frodo Baggins
                  Perwers

                  Wspomógł BT
                  • Feb 2009
                  • 1174

                  #9
                  bardzo idealistyczna opcja i bardzo trudna w realizacji.

                  i naprawdę wiem co mówię/piszę...

                  Skomentuj

                  • satanka
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 159

                    #10
                    Można, oczywiście, że można, ale czy trzeba?

                    Zabrzmiało względnie szelmowsko.

                    Skomentuj

                    • _mike
                      Banned
                      • Aug 2007
                      • 820

                      #11
                      Ciekawość zawsze weźmie górę. I to jest ten ból a za razem zaleta nie bycia pierwszym

                      Skomentuj

                      • rozyczka70
                        Erotoman
                        • Mar 2007
                        • 656

                        #12
                        Idea jakże zacna, ale czy w dzisijeszych czasach do zrealizowania/utrzymania...??? ...oby!
                        Rozyczka
                        vel
                        Szukający Myśliciel

                        Skomentuj

                        • sxtoor
                          Świętoszek
                          • Jun 2007
                          • 17

                          #13
                          Można. Tylko po co?
                          Rajcownie jest kiedy używasz do zabawy koguciego pióra; perwersyjnie--kiedy robisz to z kogutem; ostro--kiedy robisz sobie piercing z kości koguta.

                          Skomentuj

                          • Gurgun
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 707

                            #14
                            Napisał sxtoor
                            Można. Tylko po co?
                            A no bo czemużby nie?

                            A odpowiadając na pytanie z OP: Mam nadzieję, że można, bo właśnie w takiej sytuacji się znajduję

                            Chociaż z drugiej strony poglądy mamy oboje dość liberalne więc nie mogę wykluczyć, że w przyszłości zdarzy się jakiś 3-kącik
                            Gurgun - jaki jest każdy widzi

                            Skomentuj

                            • oczak
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 377

                              #15
                              Według mnie wszystko zależy od natury danego człowieka, to jaką ma seksualność i charakter. Ja kiedyś myślałem, że jedna partnerka będzie na całe życie. Ale teraz już nie czuję tego uczucia i zależy mi na bogatym życiu seksualnym. Więc przestałem wierzyć w to, że ja będę potrafił żyć tylko z jedną kobietą. Inni natomiast mogą mieć inne odczucia niż ja. I jest to zupełnie normalne.
                              oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                              --------------------------------------------------------------------------------------------------
                              Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                              Skomentuj

                              Working...