W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Związek z kobietą, która ma dziecko?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zane
    Ocieracz
    • Aug 2015
    • 131

    #31
    Napisał Astraja
    Siarczan podsumujmy.
    Kobieta ktora jest z facetem dla kasy to dziwka.
    Kobieta ktora jest z kims mimo iz ten do bogatych mie nalezy to kobieta zdesperowana i stara.
    Czyli jak powinno byc by bylo dobrze?
    Trzeba dodać, że samotna matka będąc z kimś, a zarabiając więcej lituje się nad facetem. Natomiast będąc z bogatym, szuka sponsora. Facet szuka w związku tylko darmowego seksu, kobieta też? Jak facet jest przeciętny to weźmie pierwszą lepszą niewiastę byle zaruchać, ta natomiast jest z nim dla wyżej wymienionych argumentów
    Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie sobą w świecie,
    który próbuje sprawić byś był jak reszta.

    Skomentuj

    • kochanica90
      Erotoman
      • Jan 2013
      • 605

      #32
      Nie zapomnij dodać, że jeszcze prwiczkom nie dajemy szans.
      If your dick is longer than my heels, just say hello

      Skomentuj

      • Zane
        Ocieracz
        • Aug 2015
        • 131

        #33
        Napisał kochanica90
        Nie zapomnij dodać, że jeszcze prwiczkom nie dajemy szans.
        Zawsze mogą zapłacić prostytutce jak są tak zdesperowani jak thlo
        Swoją drogą ostatnio czytałem ciekawą recenzję: "150 zł i godzina zabawy zapewniona - taniej niż randka a efekt gwarantowany." - Panowie coś dla Was
        Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie sobą w świecie,
        który próbuje sprawić byś był jak reszta.

        Skomentuj

        • Siarczan_Potasu
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2014
          • 330

          #34
          Napisał Kationek
          @siarczan
          zarobki nie miały tu nic do rzeczy. Pracowaliśmy w tej samej firmie i tam się poznaliśmy, ale w kompletnie innych działach i na innych stanowiskach. A, że nasze stanowiska są specyficzne, to widełki mogą być bardzo szerokie. O tym ile zarabia dowiedziałem się długo po tym jak zaczęliśmy się spotykać. Ba, do dzisiaj np. nie wiem ile jej mąż płaci alimentów, nie rozliczam jej z dodatkowych pieniędzy, które dostaje za wyjazdy służbowe z tytułu diet. Jest dorosłą, samodzielną i samowystarczalną dziewczynką Jeśli kiedyś ta informacja będzie mi do czegoś potrzebna to pewnie się dowiem.
          Ja mam 30, ona jest o 7 lat starsza.
          Inaczej, ona wie ile zarabiasz? Rozliczacie się wspólnie czy każdy ma oddzielną "kasę"?

          Napisał Astraja
          Siarczan podsumujmy.
          Kobieta ktora jest z facetem dla kasy to dziwka.
          Kobieta ktora jest z kims mimo iz ten do bogatych mie nalezy to kobieta zdesperowana i stara.
          Czyli jak powinno byc by bylo dobrze?
          Tylko dla kasy?
          Fachowo, i jak w słowniku jest napisane, nazywa się taką kobietę utrzymanką.

          Ta, która zwraca uwagę na pozycję społeczną mężczyzny?
          Nazywa się ją kobietą.

          Może nie zdesperowana i stara, ale obniżająca wymagania ze względu na własna, niewysoką pozycję towarzysko-matrymonialną.

          Dobrze - dużo kasy, długi, gruby penis, własny dom, kilka samochodów, dwa razy w roku wakacje w ciepłych krajach, towarzyski, przystojny, pachnący, uśmiechnięty, z poczuciem humoru, murzyn (wersja dla wiadomo kogo).
          0statnio edytowany przez Siarczan_Potasu; 30-08-16, 21:54.

          Skomentuj

          • Zane
            Ocieracz
            • Aug 2015
            • 131

            #35
            Napisał Siarczan_Potasu
            Inaczej, ona wie ile zarabiasz? Rozliczacie się wspólnie czy każdy ma oddzielną "kasę"?

            Dobrze - dużo kasy, długi, gruby penis, własny dom, kilka samochodów, dwa razy wakacje w ciepłych krajach, towarzyski, przystojny, pachnący, uśmiechnięty, z poczuciem humoru, murzyn (wersja dla wiadomo kogo).
            Też się zastanawiam jak to jest z kasą w takim wypadku. Nie jesteście razem według prawa. Nie będę prowadził wykładu, co to oznacza. Dodam jednak, że Polska w tej materii jest daleko za przysłowiowymi murzynami. Może kiedyś wprowadzą związki partnerskie - oczywiście nie dla homosiów.

            Do drugiej części dodałbym nie gruby (budowa ciała). Tych podróży i wakacji to chyba jednak więcej
            Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie sobą w świecie,
            który próbuje sprawić byś był jak reszta.

            Skomentuj

            • kochanica90
              Erotoman
              • Jan 2013
              • 605

              #36
              Siarczan oczywiscie ze wiadomo dla kogo wersja. Ciekawy? Kasa każdy własna, nie mam pojecia ile zarabia. Mieszkanie wynajmowane, przez linie. Wlasne w miastach bazowych. Samochód kazdy swój. Wakacje bez przerwy, zależy gdzie akurat mamy ochotę się zatrzymać. Towarzyski, przystojny, wykształcony i w mundurze. Prawdziwy Wiking. Rewelacyjny kochanek. A zeby bylo jeszcze bardziej sielankowo to samotny tatuś z cudnym maluszkiem. Cos jeszcze o wersjach idealnych?
              0statnio edytowany przez kochanica90; 30-08-16, 21:57.
              If your dick is longer than my heels, just say hello

              Skomentuj

              • diablo1990
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 88

                #37
                Zwiazek z kobieta z dzieckiem - opinie

                Witam,
                co sadzicie o zwiazku z kobieta ktora ma 2l dziecko? Strasznie podoba mi sie pewna kobieta,z wzajemnoscia, jednak ma 2l dziecko i nie wiem do konca jak podejsc do tego wszystkiego. Raz mam mysli ze mi to nie przeszkadza, a drugim razem calkowicie przeciwne Oboje mamy po 26l.
                Dzieki za odp

                Skomentuj

                • TaajGer
                  Świntuszek
                  • Jul 2010
                  • 77

                  #38
                  Dla mnie myśl, że to nie moje dziecko, kończy temat na słowie "nie".
                  Raz nie zawsze.

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    #39
                    Zadam pytania dodatkowe.
                    Czy ta kobieta jest wdową lub rozwódką?
                    A może jest panną z dzieckiem?
                    Jaka jest płeć dziecka?
                    Czy tatuś dziecko był (jest) białym człowiekiem?

                    Skomentuj

                    • diablo1990
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 88

                      #40
                      haha ,tak białym Panna z dzieckiem i dziewczynka.

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator
                        • Mar 2012
                        • 2723

                        #41
                        Napisał diablo1990
                        Witam,
                        co sadzicie o zwiazku z kobieta ktora ma 2l dziecko? Strasznie podoba mi sie pewna kobieta,z wzajemnoscia, jednak ma 2l dziecko i nie wiem do konca jak podejsc do tego wszystkiego. Raz mam mysli ze mi to nie przeszkadza, a drugim razem calkowicie przeciwne Oboje mamy po 26l.
                        Dzieki za odp
                        Przenoszę temat do poprzedniego wątku traktującego o tym samym, może tu znajdziesz więcej odpowiedzi. Masz nawet ankietę w gratisie

                        A tatuś jest obecny w życiu dziecka?
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • diablo1990
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 88

                          #42
                          @Kalilah Tatus jest nieobecny z tego co mi wiadomo.

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            #43
                            Napisał diablo1990
                            Witam,
                            co sadzicie o zwiazku z kobieta ktora ma 2l dziecko? ... Raz mam mysli ze mi to nie przeszkadza, a drugim razem calkowicie przeciwne
                            Nic,
                            dla mnie jest to normalny związek, tyle że bardziej dojrzały.
                            Natomiast nie rozumiem tego wahania, w wykonaniu dorosłego faceta.
                            Coś do nich czujesz; do nich, to kobieta z bonusem? Chcesz z nimi być? Potrafisz sobie to wyobrazić i dasz radę realnie - chodzi o finanse, odpowiedzialność, obowiązki?
                            To rób to, co powinien zrobić dorosły i odpowiedzialny facet: zdecyduj się na coś.
                            0statnio edytowany przez wiarus; 24-01-17, 22:49. Powód: ,
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              #44
                              Wątpliwosci powinno budzić to, że kobieta urodziła dziecko, będąc panną, i do tego jest sama. Gdzie jest rodzina? Nigdy jej nawet nie było?

                              Skomentuj

                              • wiarus
                                SeksMistrz
                                • Jan 2014
                                • 3264

                                #45
                                Dobre pytanie.
                                Trochę informacji o niej /z paru źródeł/, o jej wcześniejszym życiu i o rodzinie powinno ułatwić decyzję. W razie czegoś szokującego - czerwona lampka i "w nogi".
                                Tyle, że czasami ludzie robią głupoty, a po zimnym prysznicu następuje otrzeźwienie i nagłe wejście w dorosłość i odpowiedzialność /myślę o dziewczynie/.
                                Coby nie było, trzeba trochę odwagi i zacięcia, aby samotnie wychowywać dziecko.
                                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                                James Jones - Cienka czerwona linia

                                Skomentuj

                                Working...