W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyjaźń damsko-męska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kriserr
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2007
    • 253

    Jeśli sie jest wolny to przyjaźń nie istnieje w sensie bez seksu,jesli sie jest zajęty czyli w związku to można sie kumplować obojentnie z jaką dziewczyną bo wiesz że do bzykania juz masz ukochaną i nie ma sensu tego rozwalać :p Czyli lepiej być zajętym niż wolnym xdd

    Skomentuj

    • Garf
      Świntuszek
      • Jun 2010
      • 57

      Ja uważam, że przyjaźń damsko-męska możliwa jest, jak najbardziej, nie znaczy to jednak, że nie ma w niej pociągu fizycznego. Kwestia tylko czy się granice przekroczy czy nie.
      Jak powiedział pewien kat - "Każdy ma prawo być porąbany"

      Skomentuj

      • Ponadstan
        Świętoszek
        • May 2011
        • 6

        Ciężko jest wierzyć w przyjaźń między kobietą a mężczyzną ... szczególnie że się kiedyś przez to przechodziło i się wie jaki to często ma koniec. Szkoda, że kobieta którą się kocha nie skończy znajomości ze swoim przyjacielem gdyż uważa że kocha go jak brata/przyjaciela... To nie jest kwestia zaufania (bo tym wypierają się kobiety) to kwestia tego, że zwykle przyjaciel (mężczyzna) może się zbliżyć do naszej drugiej połówki (a to w chwilach smutku czy kryzysu w związku)... Taka jest prawda i jeśli chce się mieć przyjaciela to tylko tej samej płci.. Może niektóre kobiety i niektórzy mężczyźni to zrozumieją (byłoby cudownie)

        Skomentuj

        • ssahara
          Świętoszek
          • Jun 2011
          • 3

          Często jest tak, że chłopak zakoc***e się w dziewczynie i dlatego się z nią zaprzyjaźnia (czeka aż będzie wolna albo jest nieśmiały) a dziewczyna nie chce lub po prostu tego nie zauważa
          nie linkujemy w podpisie!

          Skomentuj

          • hateofdeath
            Świętoszek
            • May 2011
            • 33

            2 przyjaciółki od paru ładnych lat i jakoś nic nie iskrzy ani z jednej ani z drugiej strony
            Świetnie się bawimy, długo i często rozmawiamy (na dosłownie każdy temat) i jakoś się nie pozakochiwaliśmy ;P

            Skomentuj

            • Mikiii
              Świętoszek
              • May 2011
              • 47

              Moim przyjaciel po 6 latach powiedział ze się we mnie kocha. A dobrze wie ze nie zostawie mojego chłopaka.
              Skończyło się na tym ze nie chce mnie znać

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                standard, no cóż, 6 lat, pewnie nieświadomie robiłaś półmózgowi nadzieje he

                Skomentuj

                • Mikiii
                  Świętoszek
                  • May 2011
                  • 47

                  Napisał upocone jajka
                  standard, no cóż, 6 lat, pewnie nieświadomie robiłaś półmózgowi nadzieje he
                  Ale on mnie nie chce znać, rozumiesz? Po 6 latach!

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    nie krzycz

                    Skomentuj

                    • Mikiii
                      Świętoszek
                      • May 2011
                      • 47

                      Sorki za każdym razem jak o tym mówię to się od nowa wsciekam. Kurde.

                      Skomentuj

                      • kryc
                        Świntuszek
                        • Mar 2009
                        • 50

                        Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską.
                        Są wyjątki:
                        - on jest gejem lub ona jest zupełnie nie w jego typie
                        - oboje są w satysfakcjonujących ich związkach i zostali przyjaciółmi już w nich będąc

                        Generalnie jednak - są to wyjątki potwierdzające regułę.

                        Przypadek Mikiii tylko tego dowodzi - te istniejące przyjaźnie tych którzy piszą, że jest coś takiego dążą właśnie do takiego rozwiązania (lub korzystnego, kończącego się związkami).

                        Mikii - nie bądź samolubna. Skoro Gość nie chce Cię znać po 6 latach to znaczy, że dla niego to męczące i za trudne... to nie jest foch i brak sympatii/szacunku do Ciebie. Gość po prostu cierpi... uszanuj to i nie mogąc dać mu nic więcej - daj mu po prostu spokój.
                        0statnio edytowany przez kryc; 08-06-11, 15:36.

                        Skomentuj

                        • Ponadstan
                          Świętoszek
                          • May 2011
                          • 6

                          Oczywiste jest to co mówi kryc... ale w większości kobietom nie dociera do mózgu to że facet nie chce być tylko przyjacielem... a jak wiem One wiedzą lepiej.. zawsze.

                          Skomentuj

                          • Alexandra
                            Banned
                            • Mar 2011
                            • 382

                            Napisał kryc
                            - on jest gejem lub ona jest zupełnie nie w jego typie
                            Bo jak ona jest lesbijką, to facet i tak ma to w poważaniu, uważa, że to wymysł, bzdura jakaś i facet i tak jej jest potrzebny.

                            A co do tematu, to jest możliwa, mam dwóch przyjaciół-facetów.

                            Skomentuj

                            • kryc
                              Świntuszek
                              • Mar 2009
                              • 50

                              Napisał Alexandra
                              Bo jak ona jest lesbijką, to facet i tak ma to w poważaniu, uważa, że to wymysł, bzdura jakaś i facet i tak jej jest potrzebny.

                              A co do tematu, to jest możliwa, mam dwóch przyjaciół-facetów.
                              Sarkazm nie jest potrzebny. Nie mam obserwacji takich przypadków, ale uważam że:
                              - Jeśli ona jest lesbijką, a facet nie jest gejem to może być tak jak mówisz tzn on i tak będzie do czegoś dążył - świadomie bądź nieświadomie. Faceci są prości, a zakochać się nawet niecelowo nie jest ani trudno, ani przyjemnie jeśli to lesbijka.
                              - W przeciwną stronę - jeśli ona nie jest lesbijką a on jest gejem to, ponieważ Kobieta łatwiej sobie stawia granicę, taki układ jest możliwy chociaż trudny.

                              Alexandra - masz 2 facetów przyjaciół. Wolnych? Ty jesteś wolna? Facet bywa cierpliwym łowcą - będzie udawał przyjaciela tak długo, aż nie nadarzy się okazja, bądź nawet jeśli w obecnej chwili jesteś "tylko przyjaciółką" to jest gdzieś z tyłu męskiej głowy myśl, że może kiedyś...
                              0statnio edytowany przez kryc; 09-06-11, 16:42.

                              Skomentuj

                              • Alexandra
                                Banned
                                • Mar 2011
                                • 382

                                Nie jestem wolna, a jednego z nich znam prawie 15 lat. Nie sądzę, żeby przez tyle lat udawał przyjaciela, poza tym okazji miał sporo, bo kilka razy jednak byłam sama.

                                Skomentuj

                                Working...