W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Wieczna przyjaźń, przełamanie pierwszych lodów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • młody2479
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 11

    Wieczna przyjaźń, przełamanie pierwszych lodów

    Witam,
    Nie wiem czy założyłem temat w odpowiednim dziale, jeżeli tak to proszę o przeniesienie.

    Mam do Was drodzy forumowicze pytanie a raczej prośbę.

    Nie mam problemu z rozmawianiem z kobietami, które znam, nie ważne czy mają 16, 20, 30 lat, a sam mam 18. Natomiast nie wiem czemu wszystkie znajomości, które udało mi się nawiązać z różnymi kobietami zawsze ale to zawsze "kończą się przyjaźnią". Nie umiem też poradzić sobie z przypadkowo spotkanymi dziewczynami. Ostatnio podeszła do mnie bardzo piękna kobieta, poprosiła o papierosa, bez wahania, poczęstowałem ją. Była to świetna okazja do nawiązania jakiejś rozmowy, ale jak z resztą często się zdarzało, niewykorzystana przeze mnie. W takiej sytuacji mam zawsze problem co powiedzieć, a jak już wymyślę co powiedzieć, to zaczynam się niemiłosiernie jąkać. Nie stresuje mnie to, ale mam jakąś wewnętrzną blokadę.

    Jeżeli był już taki temat to przepraszam, ale nie znalazłem takiego, który by odpowiedział na moje pytania.

    1. Co zrobić żeby znajomości nie kończyły się przyjaźnią, tylko czymś więcej?

    2. Jak przełamać "blokadę" w swobodnym rozmawianiu z nowo poznanymi kobietami?

    Pozdrawiam
    0statnio edytowany przez młody2479; 08-08-13, 16:52.
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #2
    Takiego tematu może i nie było ale za to były inne podobne Mianowicie co do Twojego problemu to nie można dać nikomu recepty na uwodzenie czy przełamanie wstydu. Każdy z nas jest inny i każdy radzi sobie z tym inaczej. Domyślam się, że w sytuacji gdy rozmawiasz z dziewczyną starasz się ważyć każde słowo aby nie palnąć głupoty, a zamiast tego nastaje jedynie niezręczna cisza. Chyba każdy facet przez to przechodził Spróbuj potrenować przed lustrem lub poproś koleżankę/przyjaciółkę aby udawała nieznajomą i mógłbyś na niej spróbować pozbyć się lęku. Choć z drugiej strony, żadna kobieta chyba nie wymaga od faceta aby sypał jej niewiadomo jakie mądrości przy zwykłym poproszeniu o papierosa. Zwykle taka kobieta zdaje sobie sprawę, że najlepsze w takiej sytuacji są banalne teksty, frazesy które ewentualnie później zrodzą jakąś głębszą rozmowę z umówieniem na randkę włącznie Także, wyluzuj
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • gymhunter92
      Świntuszek
      • Feb 2013
      • 56

      #3
      Wychilluj, to po pierwsze. Nie napinaj i nie myśl za dużo np. "a co by teraz powiedzieć" Jak złamać blokadę? Podbij po kolei do 100 osób i pytaj o godzinę, pomaga I czego byś oczekiwał po spotkaniu - sprecyzuj "czymś więcej" bo jeden sobie chce panne na nockę znaleźć a drugi już chce rodzinę zakładac...


      uważam że za dużo myślisz, jak chcesz zagadać to GO! a nie mówisz sam do siebie "OHO, TO DOBRA OKAZJA ŻEBY ZAGADAĆ."
      Chcesz, to pisz

      Skomentuj

      • młody2479
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 11

        #4
        gymhunter, jezeli chodzi o sprecyzowanie, to na nockę nie szukam, na rodzine za wcześnie póki co. Coś więcej mam na myśli po prostu kobietę z którą spokojnie mogę spędzać czas

        Dziekuję, za odpowiedzi, i może fakt troche za dużo napinki z mojej strony. A jeszcze mam pytanko, jak to wygladało u was ? Pierwsze podrywy, próby uwodzenia?

        Skomentuj

        Working...