W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Bezzwiązkowcy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    Rady i pouczenia też mi niepotrzebne Nadal nie rozumiem, czemu na mnie naskoczyliście.
    0statnio edytowany przez Maryja_dziewica; 05-07-12, 17:38.
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • Nolaan

      Żeby Ci za dobrze nie było

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        No tak. W każdym razie, "monopol na rozpacz" wydał mi się całkiem zabawny.
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • Nolaan

          Spoko, ja swego czasu też piastowałem ów urząd. Minie Ci to co niefajne, jak zawsze w życiu

          Skomentuj

          • Maryja_dziewica
            Perwers
            • Nov 2011
            • 902

            Ehem. Ale ja nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.
            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

            Skomentuj

            • Nolaan

              Vox populi, vox Dei

              Skomentuj

              • Maryja_dziewica
                Perwers
                • Nov 2011
                • 902

                Choruję na nadmierne analizowanie i lubię teoretyzować, filozofować oraz dzielić się wytworami mojego mózgu, więc proszę mi tu nie przeszkadzać w uzewnętrznianiu się Pogodzona jestem teraz. Nie wiem, czy będzie tak za 10, 15 lat, ale poradzę sobie z samotnością.
                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                Skomentuj

                • Nolaan

                  Poradzisz czy radzisz? Bo to różnica.

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    W sensie - gdy przestanie mi odpowiadać ten stan rzeczy, a z jakichś powodów nie będzie mógł się on zmienić, to poradzę sobie.
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • ninaaa

                      Maryjo, ja też mam wrażenie, że sama siebie trochę oszukujesz. Gdyby Cię to nie gryzło, nie zajmowałoby to tyle miejsca w Twoim umyśle. I takie pisanie "zawsze będę sama, nie potrzebuję związku" kojarzy mi się ze zranioną, małą dziewczynką. Jak byłam w szkole podstawowej też mówiłam, że nigdy nie będę mieć męża, że chcę być samotną matką.

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        Uhm...
                        To by było na tyle. Dziękuję za uwagę.
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          ale sie sraczkujesz Maryja


                          a rusz że dupe do miasta do ludzi a nie ślęczysz całe tygodnie na tym beztabu i tylko zamulasz w osobie wyżej i chu* z tego wynika


                          zaufaj starodawnym zwyczajom zawiązywania znajomości a nie k***a tylko bt/fotka.pl/fb

                          Skomentuj

                          • Maryja_dziewica
                            Perwers
                            • Nov 2011
                            • 902

                            Ja tylko na bt jestem Dzięki za troskę jajuś, po tobie się nie spodziewałam.
                            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                            Skomentuj

                            • ninaaa

                              Dziewico, przemyślałam wszystko i cofam to co napisałam. Na pewno Twoje wywody są przemyślane i możesz w wieku 20 lat założyć, że do końca życia będziesz sama. Zapewne dobrze przewidujesz, że nic miłego w życiu cię nie spotka i słuszne jest, że się z tym pogodziłaś.

                              Skomentuj

                              • Maryja_dziewica
                                Perwers
                                • Nov 2011
                                • 902

                                Rozpędziłaś się. Liczę na to, że będzie bardzo miło.
                                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                                Skomentuj

                                Working...