W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Do kobiet: Ile macie orgazmów podczas jednorazowego stosunku ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cliff Booth
    Sex Instruktor
    • Apr 2024
    • 4

    Do kobiet: Ile macie orgazmów podczas jednorazowego stosunku ?

    Jak to u Was wygląda ?
    8
    Jeden raz i koniec
    25,00%
    2
    Czasem raz, czasem uda się kilka razy
    50,00%
    4
    Zawsze mam kilka orgazmów
    12,50%
    1
    Czasem mi trudno dojść
    12,50%
    1
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #2
    Odpowiedziałam, że czasem raz, a czasem kilka. Ale niestety czasem i zero
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Goldie
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 556

      #3
      Jeśli miałam więcej niż jeden, to nie pamiętam. Zdarzyło mi się za to mówić, że były już nawet dwa kiedy seks był średni i żeby facet też już skończył i się nie męczył. Może nie pochwalane, ale działa
      She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #4
        Napisał Goldie
        Jeśli miałam więcej niż jeden, to nie pamiętam. Zdarzyło mi się za to mówić, że były już nawet dwa kiedy seks był średni i żeby facet też już skończył i się nie męczył. Może nie pochwalane, ale działa
        Tak też kiedyś robiłam, od dawna nie, ale zdarzało się gdy chciałam aby już skończył.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Azul
          Perwers
          • Jan 2022
          • 850

          #5
          Bywało, że trudno dojść, że tylko raz, że kilka. Sporadycznie zdarzało się, że nie byłam w stanie policzyć. Powiedzmy kilkanaście. Ale na pewno intensywność jest wtedy mniejsza. Odpowiedź udzielona
          Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

          Skomentuj

          • Cliff Booth
            Sex Instruktor
            • Apr 2024
            • 4

            #6
            Napisał Goldie
            Jeśli miałam więcej niż jeden, to nie pamiętam. Zdarzyło mi się za to mówić, że były już nawet dwa kiedy seks był średni i żeby facet też już skończył i się nie męczył. Może nie pochwalane, ale działa
            Ładnie tak oszukiwać ?

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator
              • Mar 2012
              • 2723

              #7
              Napisał Cliff Booth

              Ładnie tak oszukiwać ?
              Czasem to najlepsza opcja
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • Goldie
                Erotoman
                • Apr 2012
                • 556

                #8
                Napisał Cliff Booth

                Ładnie tak oszukiwać ?
                No ja naprawdę doceniam wszystkie starania, jednak pot kapiący z męskiego czoła do moich oczu i naciągnięte mięśnie nóg od otrzymania ich ileś tam czasu w jednej pozycji to nic stymulującego
                0statnio edytowany przez Kalilah; 08-04-24, 10:00.
                She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2723

                  #9
                  Napisał Goldie

                  No ja naprawdę doceniam wszystkie starania, jednak pot kapiący z męskiego czoła do moich oczu i naciągnięte mięśnie nóg od otrzymania ich ileś tam czasu w jednej pozycji to nic stymulującego

                  Co więcej, po jakimś czasie tego ciągłego lizania to ja mam po prostu dość i tam szału nie będzie gdy ktoś to robi źle, lepiej to skrócić gdy to przelotna relacja i nie masz czasu uczyć
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • Goldie
                    Erotoman
                    • Apr 2012
                    • 556

                    #10
                    Napisał Kalilah


                    Co więcej, po jakimś czasie tego ciągłego lizania to ja mam po prostu dość i tam szału nie będzie gdy ktoś to robi źle, lepiej to skrócić gdy to przelotna relacja i nie masz czasu uczyć
                    A no, bo ja właśnie przelotne miałam na myśli. Myślę, że w związku z powyższym możemy zostać rozgrzeszone
                    She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator
                      • Mar 2012
                      • 2723

                      #11
                      Napisał Goldie

                      A no, bo ja właśnie przelotne miałam na myśli. Myślę, że w związku z powyższym możemy zostać rozgrzeszone
                      Niech spróbuje ktoś się sprzeciwić
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      Working...