W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zachowanie podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vipka
    Świętoszek
    • May 2011
    • 2

    Zachowanie podczas seksu

    Właśnie jakie jest wasze zachowanie podczas seksu, jego unoszeniu się??? Pytanie zwłaszcza dla kobiet??
    Bierne jesteście, jęczycienic nie robicie??
  • Maoam
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 714

    #2
    Ale o co konkretnie pytasz?

    Jak nie sprecyzujesz, dostaniesz pewnie więcej odpowiedzi takich, jak powyższe.
    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #3
      ja się kręcę, wiję, widaję różne westchnięcia, czasem jęki, dotykam go, przytulam, przyciągam do siebie, odwracam głowę w różne strony, otwieram i zamykam oczy, zaciskam pięsci, ciągnę go za koszulkę, gryzę siebie, albo jego, wbijam paznokcie sobie, albo jemu. to naprawdę zależy od pozycji.
      ale bierna nie jestem. ciągle wykonuję jakieś tam ruchy i wydaję dźwięki, jak zmusza sytuacja to szybko oddycham, a potem zasłaniam usta dłonią. ogólnie to nie za bardzo panuję nad rękami.
      no chyba, że na pieska, wtedy to mogę co najwyżej bardziej wypiąć pupę i głośniej jęczeć
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • ediza

        #4
        Głośno jęczę, wiję się, drapię go po plecach, łapię za tyłeczek, podgryzam. Zależy od nastroju.

        Skomentuj

        • pixieee88
          Banned
          • May 2012
          • 54

          #5
          Jęczę, krzyczę i prężę swoje ciało

          Skomentuj

          Working...