W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pulchna czy szkielet?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hades36
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 6

    Ja to widzę tak (i mam szczęście że taką znalazłem):
    Niewysoka tak z 160, z brzuszkiem, dużą pupą, ładnymi udami też dużymi i sporymi piersiami Do tego ładna, słodka, mała, okrągła główka i mamy ideał

    Skomentuj

    • brzydki27

      zdecydowanie nie podobają mi sie suche laski, ta c2arnaa18 moim zdaniem ma fajniutką figure to tak jaka by mnie ktoś poprosił o mini ideał

      Skomentuj

      • toxicgirl
        Banned
        • May 2006
        • 783

        ja lubie laski w sam raz, moze byc troche przy kosci, moze byc szczupla ale byle byla zadbana!! a nie zeby zamiast brzucha miala flaka, i wygladala jak niedowalony muminek, i celulitis wszedzie po za czolem..

        Skomentuj

        • Misiunia3
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 462

          toxic rozwaliło mnie Twoje podsumowanie.

          Sama jakos okrutnie szczupła nie jestem ale wole byc taka jaka jestem niz wyglądac jak wieszak.
          Grzesznica...

          Skomentuj

          • shy_girl

            no ja nie należę do tych strasznie przy kości, ani do tych szczupłych... Nie powiem, wolałabym wygldac inaczej... O kilka cm mniej w pasie dobrze by mi zrobilo....

            Przyznam, że czasem tesknie do czasow kiedy moglam bez problemu paradowac z golym brzuchem...

            A teraz zastanawiam sie czy ludzie sie na mnie patrza, bo ten brzuch mi wystaje, czy moze im sie podobam??

            Ale nie o kompleksach mowa.
            Moje Kochanie, twierdzi, że " kościotrupów" nie lubi... Woli bardziej puszysta... A przynajmniej mu nie przeszkadza maly tluszczyk, do którego można się przytulic ;]

            Skomentuj

            • bi.girl
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 380

              ja należę raczej do szkieletów, ale staram się zaokrąglić biodra, żeby nie wystawały jak szpikulce i wrzucić trochę tłuszczyku na tyłek bo wtedy będę "idealna" w oczach mego ukochanego
              but if you gimme your love, you won't regret it.
              now gimme your touch, you won't forget it.

              Skomentuj

              • Inni
                Świntuszek
                • Feb 2009
                • 55

                Kiedyś pociągały mnie kobiety o krągłych kształtach ale jędrne, coś między szczupła a pulchna. Wtedy jeszcze sex mnie nie dotyczył i jedyną rzeczą jaką brałem pod uwagę oceniając atrakcyjność był wygląd w ubraniu lub bikini bez dotykania, sexu, bycia nago.

                Dziś mój gust się trochę zmienił.

                Szczupłe kobiety i to te już między bardzo szczupłe a szczupłe wyglądają fajnie nago, jeśli oczywiście mają piersi mimo niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, mają jędrną pupę, żadnych niedoskonałości na ciele, smukłe buzie itp. Niestety w ubraniach wyglądają znacznie gorzej, w ciuchach wyglądają jeszcze szczuplej i wyglądają na kościste. W sexie jest lepiej z szczuplejszymi, i to o wiele, ale to tylko moje zdanie.

                Kobiety o pełniejszych kształtach wyglądają lepiej w ciuchach, mocno wystająca pupa i biust sprawia że mężczyzna prędzej spojrzy na pełniejszą niż szczuplejszą w ubraniu, jednak jeśli chodzi o bikini czy o nagość lub sex to tutaj sprawa wygląda gorzej niż u szczupłych, często marzenie młodego prawiczka o "wielkim dupsku" staje się bezwartościowe bo tylko z daleka wydaje się atrakcyjne a przy bliższym kontakcie fizycznym staje się o wiele mniej atrakcyjne.

                To chyba na tyle ;p ja osobiście wole jednak te umiarkowanie szczupłe niż super chude czy pulchne
                Dawniej CzemuTakJest & Freundin69

                Skomentuj

                • Sprężynka
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 265

                  Moim zdaniem to dziwne pytanie, bowiem jak mówi stare porzekadło "każda potwora znajdzie swego amatora" i ze swojej strony mogę powiedzieć, że nieraz słyszałam różne opinie:
                  1. jestem za chuda
                  2. jestem za gruba
                  3. jestem idealna, ale...
                  4. jestem idealna
                  Jestem przekonana, że większość Pań słyszała podobne komentarze na temat swojej figury, więc nie interesują mnie inne niż ten numer 4
                  Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

                  Skomentuj

                  • Tajger
                    Erotoman
                    • Jun 2007
                    • 403

                    wessa , nie wiem nie widzialem , nie oceniam ;>

                    ale majac do wyboru za chuda , albo za gruba ... to rzucil bym sie z mostu w betonowych butach
                    I Dont Really Knows What "sorry" means

                    Skomentuj

                    • CzarneBialeBec
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 117

                      Ja należę do tych pulchniejszych.... i na powodzenie nie narzekam ;] no chyba, że jest za duże ;D Mój chłopak skutecznie leczy mnie ze wszystkich kompleksów więc jestem szczęśliwym człowiekiem :] czasem szkoda, że nie mogę tak przebierać w ubraniach... ale nie można mieć wszystkiego ;] moim zdaniem wystarczy być zadbaną osobą i można się podobać niezależnie od wagi.
                      Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego...DJ.Święta Techniawo, Matko House'u, graj nade nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu naszego. MAYDAY .

                      Skomentuj

                      • glizdziarz
                        Banned
                        • Sep 2005
                        • 1981

                        Zdecydowanie krągłe. Mnie kręci klasyka malarska: lekko rubensowskie kaształty z tycjanowskim kolorem włosów. Szkieletom mówimy zdecydowane nie.

                        Skomentuj

                        • peter84
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 174

                          Nawet w świecie mody / mediów powoli odchodzi się od pokazywania tylko tych kościotrupów.. Coraz częściej widać krąglejsze kształty (nie otyłe ale też nie anorektyczki) - i bardzo dobrze - co fajnego jest w tym, że dziewczyna jest wyraźnie niedożywiona

                          Skomentuj

                          • dotek
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 10

                            Krągłości to podstawa, odrobina tłuszczyku tu i owdzie tez nie jest zla. Zdecydowanie wole miec sie do czego przytulic.

                            Skomentuj

                            • anduk
                              Koci administrator
                              • Jan 2007
                              • 3902

                              Szkielety zupełnie mnie nie kręcą
                              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                              Skomentuj

                              • glizdziarz
                                Banned
                                • Sep 2005
                                • 1981

                                Nie no widok kości prawie przebijających skórę jest odrażający. Kurcze kobieta musi mieć na czym usiąść i czym oddychać.

                                Skomentuj

                                Working...