W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #61
    Napisał tabula rasa
    Twój facet pisze na BT?
    Będę musiała go zapytać.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      #62
      Napisał rojze
      Mój facet na przykład taki jest.
      Lubi wydepilowane, ale żeby sam się wydepilować... to już na to nie wpadnie.
      no widzisz moj facet tez taki jest i z wieloma podobnymi sie spotkalam.... kurna chlopcy nie mowie ze na zero ale chociaz odrobinke (bynajmniej ja tak uwazam) lubicie pocalunki w okolicach penisa...heh no my rowniez ale te wloski pozostajace w zabkach nie sa przyjemne heh bede walczyc z moim facetem nastepnym razem wszystkie wloski wypluje mu na brzuch no i bosshh tym mozna sie przeciez udlawic

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Nie jestem jakoś dramatycznie przewrażliwiona w tej materii, ale chodzi w sumie o sam fakt.
        Ale przecież czasami "Tfu... kłaczek!" może być elementem humorystycznym :-)
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5252

          #64
          Rojze, bądź człowiekiem.
          Nie wciągaj nas w tematykę kulinarną :7

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #65
            Napisał Raine
            Rojze, bądź człowiekiem.
            Nie wciągaj nas w tematykę kulinarną :7
            Wiem, Wigilia dzisiaj i niektórzy poszczą aż do pierwszej gwiazdy...
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • ilja
              Świętoszek
              • Dec 2005
              • 19

              #66
              uwazam ze paseczek.................:] + jakis wymyslny tatoo ufffffff szkoda gadac

              Skomentuj

              • Włóczykij
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 301

                #67
                Napisał Enea
                jasna sprawa swoja droga to ciekawa jestem ilu facetow ktorzy pisza ze wola ogolone dziewczyny, sami sie depiluja??
                A co ma jedno do drugiego? Czy to, że ja wolę podgolone oznacza, że sam mam się wygolić? Przecież bez sensu.

                Jeśli dziewczyna mnie poprosi - wtedy rozpatrzę

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #68
                  Napisał Włóczykij
                  Jeśli dziewczyna mnie poprosi - wtedy rozpatrzę
                  I chwała ci za to.
                  Bywa jednak, że proponująca dziewczyna usłyszy "Nie dam ci się spedalić" albo coś w tym guście.
                  W każdym razie, jeżeli depilacja tu i tam :-) jest kwestią higieny, to dotyczy kobiet i mężczyzn.
                  A jeżeli indywidualnego poczucia estetyki... to już inna para kaloszy.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • master
                    Świętoszek
                    • Dec 2005
                    • 2

                    #69
                    ja lubie jak moja dziewczyna jest ogolona taka gladka i delikatna...chociaz od czasu do czasu uwielbiam czuc pasek wloskow nad muszelka zostawiony tylko dla mnie...mmm...

                    Skomentuj

                    • Włóczykij
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 301

                      #70
                      Napisał rojze
                      I chwała ci za to.
                      Bywa jednak, że proponująca dziewczyna usłyszy "Nie dam ci się spedalić"
                      właśnie tego nie mogę pojąć - niektórzy utożsamiają pewne rzeczy z ******twem, inni znowu lubienie ogolonych cipek z pedofilią - kurka wodna dajcie sobie ludzie na luz

                      Moja koleżanka mówi, że jej chłopak bardzo lubi anal. Kiedy ona sobie żartuje, że jemu włoży palec to on mówi "nie zrobisz ze mnie geja". To dziwne zjawisko - bo dlaczego on nie utożsamia z gejostwem tego, że lubi w pupę wkładać
                      A są osoby, nawet tu na forum, które twierdzą, że faceci lubiący anal z dziewczyną swoją mają w sobie coś z geja. Ja jakoś nie mogę zrozumieć takiego toku myślenia. Przecież homoseksualizm jest pociągiem do tej samej płci, a nie do wykonywania konkretnych praktyk seksualnych. Geje wkładają w tyłek, bo nie mają gdzie indziej

                      W tej chwili włosy wokół "wacka" przycinam, bo tak lubi dziewczyna. O wygolenie mnie nie poprosiła jeszcze. Gdyby poprosiła może bym to zrobił i ewentualnie sprawdził jak się "człowiek z tym czuje", a potem by się zobaczyło.

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #71
                        Napisał Włóczykij
                        Przecież homoseksualizm jest pociągiem do tej samej płci, a nie do wykonywania konkretnych praktyk seksualnych. Geje wkładają w tyłek, bo nie mają gdzie indziej
                        Tym bardziej, że nie wszyscy geje uprawiają seks analny, bo spora ich część zwyczajnie tego nie lubi. Bywa więc, że poprzestają na seksie oralnym, albo na mniej zaawansowanym pettingu.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • andzia87
                          Świętoszek
                          • Dec 2005
                          • 8

                          #72
                          ojezuuuuu TeDe z ekipy ołjejo czy jakoś tak

                          Skomentuj

                          • Redchemist
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 396

                            #73
                            No ja lubię ładne, przystrzyżone bikini w trójkącik lub niekoniecznie super cienki paseczek
                            Ale z drugiej strony chciałbym, aby moja przyszła kobieta była wydepilowana tak totalnie,wokół pochwy także i abym nareszcie mógł całkowicie wylizać jej pusię
                            Varium et mutabile semper femina

                            Skomentuj

                            • Redchemist
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 396

                              #74
                              Asiulek, Czujesz się po prostu bardziej estetycznie i masz lepsze doznania podczas minetki? Ja jeszcze nigdy nie goliłem włosów łonowych Nikt mi tego nawet nie sugerował
                              Lubię miłe określenia na kobiece narzady płciowe Oprócz"pusi"i" cipeczki", bardzo podoba mi się"brzoskwinka"(ze zględu na tą cudowną przesmaczną ambrozję spływająca z niej), "lilijka","kwiatuszek", oraz "myszka"(kształt),
                              P.S. Udało się odebrać fotki?
                              0statnio edytowany przez Redchemist; 17-01-06, 17:00.
                              Varium et mutabile semper femina

                              Skomentuj

                              • Redchemist
                                Erotoman
                                • Jul 2005
                                • 396

                                #75
                                No jeszcze nikt nie wysywał takiej sugestii w moim kierunku pomimo,że ja sam proponowałem mojej byłej depilację i dokładnie precyzowałem jej rodzaj Ona wtedy pobiegła do łazienki i wygoliła się jak chciałem pomimo że analogicznego gestu nie oczekiwała odemnie Dopóki nie odnalazłem tego forum, nie podejrzewałem że lubicie wydepilowane ptaki i jajka
                                Varium et mutabile semper femina

                                Skomentuj

                                Working...