W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurczakwa
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 256

    Faceci sportowcy praktycznie wszyscy mają ogolone pachy podejrzewam że łono też bo człowiekowi łatwiej zadbać o higienę a i dezodorant w kulce trafia na ciało a nie włosy ! Ale jak jest futro też może być czysto ale to bardziej pracochłonne zobacz ile facet myje głowę ile kobieta
    gg 24183013 pisz śmiało

    Skomentuj

    • koneser666
      Erotoman
      • Aug 2010
      • 503

      W lato, uwaga, ludzie się pocą. Włosy u niektórych (o ile nie wszystkich) potęgują ten efekt.
      jakim cudem włosy potęgują efekt pocenia...
      HATE ME!

      Skomentuj

      • TenderSugar
        Ocieracz
        • Feb 2012
        • 147

        A po co człowiek posiada owłosienie? Dla ciepła -_-. Większa temperatura - większa potliwość. Biologia...

        Skomentuj

        • SUPERKONESER
          Świętoszek
          • Jul 2011
          • 28

          Myślę że jeżeli chodzi o przygodny sex to zawsze dla faceta lepsze wrażenie sprawia wygolona sarenka. Nawet jeśli chodzi o zwykłę higienę. Ale jak już się jest w związku, to sam sugerowałem czasami partnerce by się tam zapuściła choć trochę, bo to też ma swój urok. A w ogóle fajnie jest spuszczać się na taką choć trochę zarośnietą myszkę. Oczywiście nie mówimy o totalnym "buszu", który nie dla wszystkich jest seksi.

          Skomentuj

          • Skinheads_Front
            Erotoman
            • Jun 2009
            • 530

            Napisał rimmingator
            to raczej wydepilowane pachy szybciej traca potem. na wlosach dezodorant dluzej tryma zapach. bez wlosow trzeba poprawic po umyciu sie w cagu dnia.

            a i tak wlosy pod pachami sa oblesne - moga byc krótkie, ale taki bush to dzis 1 wielka oblecha!!!
            Zgadzam się, co najwyżej lekko odrastające i nic więcej. Zarówno u kobiety jak i u mnie

            Skomentuj

            • kurczakwa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2010
              • 256

              To fakt na lekkie futerko fajnie jest trysnąć ładnie wygląda taka fryzura z odżywką :-)
              gg 24183013 pisz śmiało

              Skomentuj

              • hejej1020
                Ocieracz
                • Oct 2010
                • 107

                W lato lepiej zgolić ,bo jak się nosi luźne spodenki do kąpieli do włosy łonowe odstają, podnosząc materiał.

                Skomentuj

                • imbroken
                  Świntuszek
                  • Feb 2012
                  • 72

                  Podnoszą materiał i stymulują wyobraźnię zdrowego faceta.
                  To fiutka i cycki może też trzeba obciąć, bo odstają podnosząc materiał.
                  Wiadomo, że pod majtkami jest cipka a nie krocze lalki barbie czy kena.

                  Skomentuj

                  • Lex31
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2009
                    • 395

                    Wygolone, nie musi być na zero. Taki trynd dziś mamy i tyle. Są miłośnicy naturalnego buszu, ale czy wyobrażacie sobie dziewczynę, która w ogóle się nie goli? Zarost na nogach i pod pachami - ktoś by reflektował?
                    friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                    Skomentuj

                    • imbroken
                      Świntuszek
                      • Feb 2012
                      • 72

                      a co brzydził byś się swojej ukochanej gdyby wynikła taka sytuacja? Powiedział byś jej sory sory maleńka, ale teraz to ja Cie nie dotknę. W zasrane dupsko można kutasa wpakować i to jest seksi, można nawet pakować w dupsko drugiemu facetowi i to jest też ok, bo mamy 21 wiek, ale naturalne ciało jest obrzydliwe i niedopuszczalne?
                      Paranoja!

                      Skomentuj

                      • Lex31
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 395

                        Nie brzydziłbym się, ale tak już mam, że widok piór pod skrzydłami u dziewczyny jakoś zmniejsza moje zainteresowanie. Taka moda przyszła - używamy maszynek, dezodorantów, mydła - i specjalnie mi to nie przeszkadza.
                        Jaki jest związek analu z 21 wiekiem? Że niby to świeży wynalazek? Rzucę hasłowo: Sodomia i Miłość Grecka. Przyjęło się, że grecka, chociaż taki Neron Grekiem nie był, a uciąć w tyłek (ponoć) lubił.
                        Mniej napinki.
                        0statnio edytowany przez Lex31; 22-05-12, 12:13.
                        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                        Skomentuj

                        • imbroken
                          Świntuszek
                          • Feb 2012
                          • 72

                          A dlaczego zarost jest zawsze kojarzony z brakiem mydła? Jedno z drugim się jakoś wyklucza?
                          Zawsze jak dyskutuję w podobnych tematach to ktoś zaraz rzuca temat nie mycia się nieogolonych ludzi

                          Skomentuj

                          • inspirka
                            Świętoszek
                            • Feb 2012
                            • 35

                            [quote=Lex31;824168 i Miłość Grecka. Przyjęło się, że grecka, chociaż taki Neron Grekiem nie był, a uciąć w tyłek (ponoć) lubił.
                            Mniej napinki.[/quote]



                            Dlatego, że kultura grecka była wcześniej niż rzymska

                            Skomentuj

                            • tedwape
                              Świętoszek
                              • May 2012
                              • 44

                              Ł: jakis delikatny paseczek badz cos w tym stylu moze byc ale cos wiecej hmmm ;D

                              Skomentuj

                              • ogierek007
                                Świętoszek
                                • May 2012
                                • 10

                                Moja dziewczyna była zawsze wygolona, więc ciężko mi stwierdzić jak odbierałbym, gdyby było inaczej. Podobała mi się wygolona, ale z lekkim paseczkiem pewnie też bym nie miał większych oporów.

                                Skomentuj

                                Working...