W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pacificadventur
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 20

    do lizanka oczywiscie wygolona musi byc. lepiej smakuje niz z wkladka...

    Skomentuj

    • ubat zeb
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 3

      Wagina jest jak piękny kwiat, a jej włoski są jak liście wokół tego kwiatu.

      Czym byłby kwiat bez liści ???

      Hmmm... także się rozmarzyłem...
      Kiedy nie mam nic do powiedzenia, nie próbuję tego udowadniać słowami...

      Skomentuj

      • St.Anger
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 34

        Zdecydowanie wygolona. Ewentualnie malutki paseczek. Piękna...

        Skomentuj

        • bumm
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 8

          Zgadzam się , wygolona chociaż nie jest priorytetem !

          Skomentuj

          • n4t
            Ocieracz
            • Jun 2007
            • 109

            Z punktu widzenia estetyki, bardziej przemawia do mnie ogolone ciało Ale ciekawa rzecz - gdy moja partnerka nie byłą ogolona - bardziej krępowało to ją niż mnie. Za słaby to powód żeby zabronić mi pieszczot ustami ;P (więc olałem jej protesty)

            Skomentuj

            • karaluch0
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 21

              Zdecydowanie ogolone czasem dla zmiany paseczek ale krutko
              Linkowanie w podpisie zabronione.

              Skomentuj

              • totalnyAMATOR
                Świętoszek
                • Apr 2010
                • 10

                Jak najbardziej ogolone...może zostać małe co nie co...na szczęście są tam kręcone po to by nie kuły w oczy

                Skomentuj

                • dragonikoow
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 9

                  zdecydowanie wygolone... Przy niewygolonym włosy zostają na języku

                  Skomentuj

                  • Przelotne
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 26

                    Ja wolę ogolone i moja partnerka tez tak lubi. Może nie na całkowicie łyso,delikatny paseczek może zostac. Tak dla smaku.
                    Ogłoszenia towarzyskie, przelotne spotkania, znajomości...

                    Skomentuj

                    • lukaszzek
                      Ocieracz
                      • Apr 2010
                      • 129

                      oczywiscie ogolone chociaz jak kobieta jest piękna to nie ma wielkiego znaczenia
                      Reklamy w podpisie zabronione!

                      Skomentuj

                      • Aniela_Bartek
                        Świętoszek
                        • Dec 2010
                        • 2

                        Jak najbardziej wygolone z pozostawionym paseczkiem albo trójkącikiem

                        Skomentuj

                        • kriserr
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2007
                          • 253

                          Nie wygolona! Dla czego? Poprostu wydziela wiecej hormonów i jest lepsza w łóżku,ale to musi być taka dosadnie z buszem hehe z drugiej strony włosy w zęby nie wżynają sie jak jest gładziutka,ale jednak wole zarośniętą wiecej soczków,orgazmów dużo wszystkie ten kto wie to wie ;p

                          Skomentuj

                          • StalyBywalec
                            Ocieracz
                            • Oct 2010
                            • 127

                            Napisał Aniela_Bartek
                            Jak najbardziej wygolone z pozostawionym paseczkiem albo trójkącikiem
                            podbijam!
                            Pojawiam się i znikam

                            Skomentuj

                            • zanzi
                              Świntuszek
                              • Mar 2007
                              • 57

                              Hmm...ja to sam nie wiem jak poprawnie odpowiedziec. Mam pewien sentyment do damskich włosków pod majteczkami.

                              Powodów jest kilka - pierwsze kilka cipeczek które miałem zaszczyt oglądać w realu miało naturalne trójkąciki włosków 'nad' tudzież także naokoło. Zawsze momentem znacznego przyspieszenia tentna było pokananie paluszkami magicznej bariery gumki od damskich majtek i namacanie kłaczków- to był jakby taki znak - oj tak, osiągnalismy granice intymności

                              Jakoś tak moja edukacja erotyczna też opierała się w dużej mierze na starych Playboy'ach, Cats'ach, Playstar'ach z lat 90 a nawet 80 gdzie sromy pań nierzadko były obficie ozdobione włoskami

                              Także ogólnie mówiąc nie mam nic przeciwko damskim włoskom tam i nawet jesli aktualnei trafilbym na taką dziewczyne to by mi to nie przeszkadzalo.

                              Chyba u róznych pań wylgada to zresztą róznie i zależy od genetyki, w sensie niektóre mają skromne trójkąciki, troszke porosnieta muszelka naokolo a inne np męczą sie z dżunglą, podgalaniem klaczków które rozrastają sie aż do ud tudziez porastają perineum i naokoło 'zapasowej' dziurki.

                              Pewnie że zadbana myszka wygląda estetyczniej ale jak dla mnie, może byc całkiem łysiutka, może być z paseczkiem , z trójkącikiem albo naturka

                              Oczywiscie ze zarosnieta cipka jest aktualnie niemodna, wynika to chyba z wszechobecnosci stringów, tego że mało one zakrywają i że glupio by bylo jakby wloski wylazily spod takich majtek No i oczywiscie z racji przyzwyczajenia dla wielu osob zarosnieta dziurka jest nieestetyczna

                              Ale ze swojej męskiej storny, sprzeciwiam sie dyskryminacji Pań z zimowym futerkiem Chociażby dlateog, że cały czas tylko 'naga' cipka to byłoby nudne. Fajnie jak fryzurka się zmienia, raz jest tak a raz inaczej Jesli nawet większośc mówi ze nei lubi, to ja mówie ze nie mam nic przeciwko. Cóż za wywód - jestem dumny. Pozdrawiam

                              P.S. Serdecznie polecam wspolną zabawe w podcinanie lub depilację włosków
                              0statnio edytowany przez zanzi; 24-12-10, 17:15.
                              "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

                              Skomentuj

                              • Erecto
                                Świętoszek
                                • Dec 2010
                                • 7

                                wygolona lub wąski krótki paseczek (irokezik)
                                Gdy życie ci zbrzydnie i stanie się piekłem, wsadź głowę do kibla i walnij się deklem.
                                Jak powiedział pewien ojciec do syna, który przypadkiem zrobił dziecko:
                                Nie uważasz jak robisz, więc rób jak uważasz...

                                Skomentuj

                                Working...