W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ero-anonse
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 6

    Ogolne - TAK , lecz malutki paseczek moze byc mmr

    Skomentuj

    • bi.girl
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 380

      za bakermana: ogolone albo 2-3 dniowy zarost
      but if you gimme your love, you won't regret it.
      now gimme your touch, you won't forget it.

      Skomentuj

      • Gajzek
        Świętoszek
        • May 2006
        • 7

        Zdecydowanie ogolone!!! Próbuję namówić na depilację - po problemie na dłużej

        Skomentuj

        • Sexy_man
          Perwers
          • Feb 2007
          • 1163

          Nie tylko wolę, ale wogóle akceptuję tylko ogolone. Z tym, że wolę jak panna ma włoski powyżej łechtaczki-jakiś paseczek czy coś. Wargi i otoczenie cipki za to powinny być zupełnie wygolone.

          Ostatnie doświadczenia w tej materii nie były przyjemne: 2 laski z którymi się pieściłem miały tam włosy-na cipce. A bleee.
          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

          Skomentuj

          • Misiunia3
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 462

            Odpowiem za byłego: zdecydowanie ogolona, od czasu do czasu mogł sie pojawic jakis cieniutki paseczek ale to raczej tak dla urozmaicenia.
            Grzesznica...

            Skomentuj

            • blanka
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 25

              Odpowiem za mojego faceta , w zasadzie to całkiem ogolona , ale jako , że jestem kobietą a wiadomo , że kobieta ma zmienne nastroje i humory i takie tam widzi mi się , więc od czasu do czasu jak już mnie ogranie lenistwo , to pozwalam sobie na totalny busz , lub na cieniutki pasek , ale to są sporadyczne przypadki ..hihi...

              Skomentuj

              • alibaba.45
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 36

                Ja lubię busz, i najbardziej mnie kręcą inne kolory u góry i na dole

                Skomentuj

                • ganja__
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 2

                  Ogolone
                  Nie musza byc kompletnie... zawsze moze byc jakis paseczek czy cos

                  Lecz bez przesady... nie mam zamiaru dwie godziny szukac jej Cipki.
                  Czy wiesz ze 99% ludzi chorych psychicznie czyta posty z reka na myszce ?
                  ..... Nie zdejmuj juz za pozno ;P

                  Skomentuj

                  • snata
                    Erotoman
                    • Mar 2009
                    • 612

                    średnio na jeża
                    Kocham muzykę i niech tak zostanie

                    Skomentuj

                    • witt1978
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 6

                      Ja różnie, nie ma to bardzo wielkiego znaczenia, choć z całą pewnością nie lubię takich całkiem zapuszczonych,
                      lubię na pewno zmiany - raz całkiem bez włosów, raz jakiś "irokez", a innym razem krótkie "futerko"
                      ...mmmm...

                      Skomentuj

                      • Sexkuba
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 36

                        ja lubie ogolone z paseczkiem nad bo zarośnięte przeszkadza prz minecie zleksza a paseckziem idzie sie pobawic ale znowu takiego wielkiego znaczenia to nie ma chociaż nie nawidze mocno zapuszczonych

                        Skomentuj

                        • abrams
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 3

                          zdecydowanie ogolone, inaczej to tak jakoś nieteges. Ewentualnie ładnie utrzymany paseczek.
                          Rzekłem.
                          cóż byśmy zrobili, my panowie, bez tych przepięknych, cieplutkich szpareczek.

                          Skomentuj

                          • jin
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 35

                            Co do obrzezania w usa to fakt, tam to stało się modne. Nie dałbym skrzywdzić swego dżona z powodu widzimisie jakiejś kobietki. Dobrze, że u nas to nie jest takie popularne, w sumie patrząc na polski antysemityzm to raczej nie ma się czego obawiać

                            Wracając do tematu: lubię zadbane łono, takie z przystrzyżonymi włoskami ..trójkącik czy paseczek - to bez różnicy. Nie lubię też całkiem wygolonych, bo wtedy mam wrażenie, że mam do czynienia z dzieckiem

                            Skomentuj

                            • Yaromy
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 3

                              Owłoisone

                              ..ojj ja lubie owłosione i to ta intensywniej ..silniej ..szcegolnie brunetki....

                              Skomentuj

                              • Shame
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 4

                                Hmm najlepiej żeby był paseczek

                                Skomentuj

                                Working...