W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dla wszystkich biednych, poszkodowanych kobiet...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    #46
    Ja w ruchaniu na pierwszym spotkaniu nie widzę problemu- coraz więcej jest kobiet, które tego typu przygód szukają, tzw wyzwolonych.

    Wykorzystane mogą czuć się tylko te, które po spuście faceta zostają opuszczone ale jeśli facet długo nie moczył to bardziej prawdopodobne, że do rana będzie sobie ten post odbijał.

    Kobiety może faktycznie podrywają bardzo rzadko (co jednak się zdarzy) natomiast często wydaje im się, że podrywają- jakieś uśmieszki, maślane oczka i te sprawy ale sama taka nie podejdzie więc to nie podryw.

    Tak chaotycznie napisałem ale ten post to i tak jeden wielki burdel mózgów.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • nuova
      Perwers
      • Aug 2009
      • 823

      #47
      Napisał Xiu
      Widzę, że prorok ze mnie niezły .

      Jakiś czas temu pisałem tutaj rzeczy w podobnym klimacie - ośmieliłem się krytykować kobiety. Zaraz się zleciało pospólstwo, zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. Wiesz, te wszystkie biedne dyskryminowane kobiety i ich giermkowie - obrońcy wizerunku damy, nawet gdy ta dama jest zwykłą k... + ci co myślą, że conajmniej zbawiają świat i odkrywają Amerykę, gdy stwierdzą, że nie wolno generalizować i każdy jest równy + jasnowidze i pseudopsycholodzy. Czyli ten sam skład, co tutaj.

      Co z tego wynika? Że jest ogromny nacisk społeczny na głaskanie, rozpieszczanie kobiet, na przepuszczanie ich przodem i ustępowanie im, przy czym nie dodaje się, że tylko niektóre kobiety na to naprawdę zasługują. Później okazuje się, że tego, kto założył temat o takiej treści jak ten, trzeba trochę poobrażać, żeby samego siebie uznać za lepszego, lub usprawiedliwić przed samym sobą bycie z krytykowaną kobietą. Smutne to.
      A spróbuj napisać coś w tym stylu na faceta - od razu będzie jazgot, że nie każdy samiec jest taki i owaki, że to wypociny niedoruchanych feministek...Spójrz prawdzie w oczy - NIKT NIE LUBI BYĆ OBRAŻANY. Niezależnie od płci.
      Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
      Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        #48
        Napisał nuova
        Spójrz prawdzie w oczy - NIKT NIE LUBI BYĆ OBRAŻANY. Niezależnie od płci.
        wiesz po niektórych to spływa jak po gęsi a min dlatego że tutaj zza szkiełka taki bullmilionfoteknanecie i obrońca miłości ze zobowiązaniami Xiu mówią piękne wiersze, na żywca to pewnie łeb w drugą strone

        Skomentuj

        • Xiu
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 278

          #49
          A spróbuj napisać coś w tym stylu na faceta - od razu będzie jazgot, że nie każdy samiec jest taki i owaki, że to wypociny niedoruchanych feministek...Spójrz prawdzie w oczy - NIKT NIE LUBI BYĆ OBRAŻANY. Niezależnie od płci.
          Będą jazgotać ci, którzy nie potrafią wyciągnąć wniosków z krytyki. Zdrową reakcją na krytykę jest weryfikacja czy aby napewno to jaki jestem jest takie idealne jak mi się wydaje. Może zauważę w sobie coś, co do tej pory przeszkadzało mi w relacjach z partnerami i gdy już będę tego świadomy, będę mógł to zmienić. Jak nie zauważę, to też fajnie.

          Ale obrażanie się i 'jazgot' raczej nie przystoi osobom, które w innych tematach unoszą się dorosłością.

          Skomentuj

          Working...