W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zabawy w wannie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    #61
    Missuniu, wzrost idealny Napuszę sobie włosy i obejdzie się bez klapek
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • marzenka5
      Banned
      • Jan 2011
      • 239

      #62
      Oj! Już dawno nie było seksu w wannie lub pod prysznicem...

      Skomentuj

      • pixieee88
        Banned
        • May 2012
        • 54

        #63
        Dawno już nie było kilkugodzinnych (tak tak) kąpieli we wannie z winkiem mmm... Od kiedy nie mieszkamy sami skończyło się. Nawet seks jest rzaaadkoo (((

        Skomentuj

        • Sakarias
          Świętoszek
          • May 2007
          • 5

          #64
          Kiedyś mi się wydawało że zabawy pod prysznicem to coś genialnego i nic nie może się z tym równać... Myślałem tak jedynie do czasu kiedy wskoczyliśmy razem do wanny. Coś cudownego! Polecam wszystkim którzy nie próbowali. Rewelacja.

          Skomentuj

          • sylwia.torun
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 219

            #65
            Dla mnie niewygodnie, za mało miejsca.
            Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

            Skomentuj

            • Sakarias
              Świętoszek
              • May 2007
              • 5

              #66
              Faktycznie mało miejsca ale niezwykle podniecające jak te dwa nagie, mokre ciała się ze sobą stykają

              Skomentuj

              • Wiolka
                Ocieracz
                • Feb 2012
                • 135

                #67
                Jesli mam być szczera to po ostatnich wygibasach w wannie skłaniam sie do wersji , że w wannie to raczej tylko gra wstępna, szczególnie jeśli nie posiada się maty anty poślizgowej. Ale prysznic to już inna historia.
                „Król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem.”

                Skomentuj

                • jelonek3
                  Ocieracz
                  • Oct 2011
                  • 99

                  #68
                  zgadzam sie z toba Wiolu, w wannie gra wstepna, a bzykanko pod prysznicem dlatego my mamy 2 w 1

                  Skomentuj

                  • Malinka_a
                    Perwers
                    • Feb 2011
                    • 1219

                    #69
                    Napisał Maxi.Kaz
                    [...] wanna się sprawdzała głównie do zabaw oralnych, bo do klasyka za krótka [...]
                    A teraz to głównie do gry wstępnej służy, a na main event przenosimy się w suche miejsce.
                    lepiej bym tego nie ujęła. próbowaliśmy parę razy w wannie, ale jest ciasno, niewygodnie, ślisko i przede wszystkim woda wypłukuje całe nawilżenie.
                    ale mycie się nawzajem żelem intymnym o mamo... albo oral ze spustem gdziekolwiek, bo można zaraz zmyć. a potem szybciutko do łóżeczka.
                    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                    Skomentuj

                    • Knchocolate
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2012
                      • 210

                      #70
                      No właśnie leżę w wannie. Szkoda tylko, ze sama. Ale i tak by się mój olbrzym nie zmieścił... A szkoda.

                      Na poważnie to chodzi za mną, żeby świeczki, ruski sampan i gorąca woda z pianą. W tej scenerii wizja samej glówki wystającej nad pianą. Tąże główkę gorąco wycałować.
                      "I'm short, fat & proud of that!"
                      Winnie the Pooh

                      Skomentuj

                      • witas
                        Banned
                        • Jun 2012
                        • 6

                        #71
                        gdy jest mała i pełna to nie bardzo ale w dużej ma sie duze pole do popisu byle w oczy piana nie wpadała

                        Skomentuj

                        • Lilith_666
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2011
                          • 386

                          #72
                          W wannie niewygodnie?Ja nie mam wielkiej wanny,ale co to za problem kochać się od tyłu?

                          Poza tym wszelkie pieszczoty mile widziane,ale u mnie jednak prysznic rządzi.Również od tyłu.Na stojąco faktycznie niebezpiecznie.
                          "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                          Witkacy

                          Skomentuj

                          • Alrisha
                            Świętoszek
                            • Aug 2012
                            • 3

                            #73
                            sama w domu nie mam wanny od 9 lat, ciągle tylko prysznic, i prysznic, i prysznic z chłopakiem, ale od tego października wynajmuję pokój z wanną w mieszkaniu i jestem bardzo ciekawa co się będzie w niej działo. Czytając Wasze wypowiedzi postawie jednak na atmosferę i pieszczoty, najwyżej "zacznie się" już w wodzie :>

                            Skomentuj

                            • jarek69
                              Banned
                              • Jun 2012
                              • 59

                              #74
                              Mimo, że nasza wanna jest niewielka, łazienka ciasna, a my trochę przygrubawi uwielbiam pieszczoty w kąpieli. Z moją kobietą potrafię siedzieć w wodzie i pieścić się kilka godzin. Nawet zwykłe rozmowy w wannie są jakieś takie magiczne.

                              Skomentuj

                              • kenji kun
                                Świętoszek
                                • Aug 2006
                                • 8

                                #75
                                Wanna świetna sprawa. Muzyka, świece...muzyka..Duża ilosc piany i goraca amtosfera. Z moja luba bardzo to lubimy..siedzieć w gorącej wodzie przytulić się, rozmawiać...czasem lekko popieścić. Świetny tworzy się nastrój do nocnych łózkowych igraszek

                                Skomentuj

                                Working...