W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego wg kobiet anal to nie zdrada?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olimpia
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 21

    #31
    Napisał Aśka
    To jak z tym, ze kochajac sie analnie/oralnie przed slubem nadal sie jest "czystą"

    Nie wiem dlaczego ludzie mają tak poschizowane poglądy. Dla mnie seks francuski, hiszpański, grecki , palcówka czy pocałunek z języczkiem z kims innym niż partner to zdrada...

    zgadzam sie w 100% !!!
    jakbym sie dowiedziala nawet o pocalunku ....och ! marny jego los !! to sa "akty" zarezerwowane tylko dla dwojga bliskich osob .
    Bo nie wierze ze facet calowal sie z kobieta bez myslenia o czyms innym ! Nawet jesli ie doszlo do czegos "wiekszego" to jest to zdarada......jakby to okreslic - mentalna.

    Skomentuj

    • peter84
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 174

      #32
      Słyszałem opinie kiedyś koleżanki, że zrobienie loda to nie zdrata ale o dupie nie słyszałem Co za świat - bez komentarza

      Skomentuj

      • Topek
        Banned
        • Oct 2006
        • 148

        #33
        Bo nie wierze ze facet calowal sie z kobieta bez myslenia o czyms innym ! Nawet jesli ie doszlo do czegos "wiekszego" to jest to zdarada......jakby to okreslic - mentalna.
        No, czyli przechodzimy z jednej skrajności w skrajność... Dla jednych seks analny to jeszcze nie zdrada, a dla drugich już zdradą jest myślenie o kimś innym. Dziewczyno, jesteś chora.

        Skomentuj

        • Holy inquisitor
          Erotoman
          • Aug 2009
          • 756

          #34
          Napisał rozyczka70
          potwierdzam opinie ogółu...takie usprawiedliwianie się, że walenie w tyłek ksiądz odpuści,
          Obawiam się, że nie odpuści, bo wg Kościoła katolickiego możliwy jest każdy rodzaj seksu pod warunkiem , że finał jest w myszce - prokreacja itd ( tyle pamiętam z kursu przedmałżeńskiego).

          A do tematu wszystkie czynności seksualne z inną osobą niż partner to zdrada i tyle, koniec kropka.

          Skomentuj

          • Para.
            Świętoszek
            • Oct 2009
            • 2

            #35
            Napisał hakerben
            Witam serdecznie
            Dziewczyny powiedzcie dlaczego młoda dziewczyna i mając chłopka potrafi zdecydować się na seks analny z innym chłopakiem(który nie wiem.. podoba się jej tylko na ten jeden raz?) i nie uważa tego za zdradę? Czasami dzieje się tak, bo jest dziewicą i swą błonę chce zachować dla chłopaka. Tyle tylko, że seks z innym facetem niż partner też nie jest raczej w porządku..
            Ja napiszę krótko ale treściwie: Gdyby moja kobieta oznajmiła mi, że jakiś facet przeleciał ją w pupę (tłumacząc mi, że to nie jest zdrada), to następne co mógłbym zrobić to "zasadzić" jej porządnego kopa w ten zadek i podziękować jej za znajomość... Jak już inni to napisali: cokolwiek z innym niż swój: pocałunek, dotyk, miłość francuska czy pełny seks - to poprostu zwykłe kur***
            P.S. Moje Maleństwo też tak uważa, więc nie wszystkie kobiety są takie same...

            Skomentuj

            • Nilieth

              #36
              Napisał olimpia
              zgadzam sie w 100% !!!
              jakbym sie dowiedziala nawet o pocalunku ....och ! marny jego los !! to sa "akty" zarezerwowane tylko dla dwojga bliskich osob .
              Bo nie wierze ze facet calowal sie z kobieta bez myslenia o czyms innym ! Nawet jesli ie doszlo do czegos "wiekszego" to jest to zdarada......jakby to okreslic - mentalna.
              Czytając powyższe, rozumiem, że dla Ciebie zdradą jest całowanie się z kimś innym, a nie samo myślenie, czy fantazjowanie o tym pocałunku?

              Pytam, ponieważ pewien użytkownik założył a priori, że jesteś chora. Ot taka profesjonalna diagnoza od ręki, po przeczytaniu (z prawdopodobnie marnym zrozumieniem) sześciu linijek Twojej wypowiedzi
              0statnio edytowany przez Gość; 21-10-09, 15:46.

              Skomentuj

              • hakerben
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 20

                #37
                Napisał Para.
                nie wszystkie kobiety są takie same...
                I dal tych wspaniałych Pań szacunek i chwała!

                Skomentuj

                • Gurgun
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 707

                  #38
                  Napisał assassin5
                  A do tematu wszystkie czynności seksualne z inną osobą niż partner to zdrada i tyle, koniec kropka.
                  Nie! Zdradą są wszystkie czynności wykonywane przez daną osobę bez zgody partnera.
                  Gurgun - jaki jest każdy widzi

                  Skomentuj

                  • Holy inquisitor
                    Erotoman
                    • Aug 2009
                    • 756

                    #39
                    Napisał Gurgun
                    Nie! Zdradą są wszystkie czynności wykonywane przez daną osobę bez zgody partnera.
                    Jo, masz rację nie uwzględniłem faktu swingowania, bo w moim przypadku wykracza on poza granice, które są w moim przypadku nie do przekroczenia.

                    Skomentuj

                    • Gurgun
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 707

                      #40
                      Napisał assassin5
                      Jo, masz rację nie uwzględniłem faktu swingowania, bo w moim przypadku wykracza on poza granice, które są w moim przypadku nie do przekroczenia.
                      Jak sam powiedziałeś "w Twoim przypadku" bo takie Twoje prawo określać na co się zgadzasz w zachowaniu partera a na co nie. Nie wmówisz mi, że swingujące małżeństwo, które świadomie swinguje i obie osoby zezwalają na to partnerowi, dokonuje jakiejkolwiek zdrady. Nikt wtedy nie cierpi fizycznie ani psychicznie. Nie można mówić o żadnej stracie dla żadnego z partnerów. Tak im dobrze i już.
                      Gurgun - jaki jest każdy widzi

                      Skomentuj

                      • Junona
                        Erotoman
                        • Aug 2007
                        • 468

                        #41
                        Ja nie wiem jak bardzo trzeba miec sieczkę zamiast mózgu i jakim trzeba byc pustym lachociągiem, żeby myslec w ten sposób. Żal dupę ściska.

                        A propos wibratorów : ja mam delfinka i uśmiechniętą gąsieniczkę
                        Pain is an unavoidable side-effect of life.

                        Skomentuj

                        • padma
                          Świntuszek
                          • Sep 2009
                          • 52

                          #42
                          hahahahahaha, prawie spadlam z krzesla.. czy ktos slyszal od jakiejs kobiety, ze anal to nie zdrada? pierwszy raz spotykam sie z taka opinia i nigdy czegos podobnego nie slyszalam od zadnej kobiety..

                          Skomentuj

                          • Rozkoszna88
                            Świętoszek
                            • Oct 2009
                            • 13

                            #43
                            co to za dziewczyna? że niby taka cnotliwa a dupsko to co ? ciało obce? ktoś już kiedyś to napisał a ja powtórzę " potwór, czy nie potwór, byle miał otwór. " xD

                            Skomentuj

                            • PinkStore
                              Świętoszek
                              • Oct 2009
                              • 10

                              #44
                              Wg męzczyzn seks francuski też nie jest zdradą,ale o analu jeszcze nie słyszałem.. Przeciez chyba dziewczyne bardziej boli niz normalny seks,prawda?? To gdzie tu mamy zachowanie błony dla "tego jedynego"?? Chyba coś jest nie tak...

                              Skomentuj

                              • Zwyczajnie
                                Erotoman
                                • Jun 2009
                                • 412

                                #45
                                Napisał hakerben
                                Witam serdecznie
                                Dziewczyny powiedzcie dlaczego młoda dziewczyna i mając chłopka potrafi zdecydować się na seks analny z innym chłopakiem(który nie wiem.. podoba się jej tylko na ten jeden raz?) i nie uważa tego za zdradę? Czasami dzieje się tak, bo jest dziewicą i swą błonę chce zachować dla chłopaka. Tyle tylko, że seks z innym facetem niż partner też nie jest raczej w porządku..

                                Bo jest głupia i w taki sposób chce siebie usprawiedliwić.


                                Nie jest w porządku, nawet bardzo. : )
                                Forever young.

                                Złe języki obgadują,
                                dobre dają orgazmy.

                                Skomentuj

                                Working...