W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie o smak kobiecych soków.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinSz
    Świntuszek
    • Jun 2011
    • 51

    #46
    Uwielbiam soczki mojej lubej... jeśli chodzi o smak bardzo zależy od jej cyklu. Wg mnie najsmaczniejsza jest w dni płodne. Im bliżej okresu tym soczki stają się bardziej "wytrawne" . Ich smak i zapach jest nie do opisania bo (wg mnie) to czy będą smakować zależy od dopasowania partnerów. Gdzieś czytałem jakiś wywiad medyczny na temat feromonów i było w nim właśnie o takim dopasowaniu, im lepiej będziecie do siebie pasować tym będziecie dla siebie smaczniejsi... wg tej teorii smak i zapach partnerki nie działa tylko na nos i język ale na hormony, które sprawiają, że "ta" kobieta nie będzie Ci smakować choćby nie wiadomo co robiła a dla "tej" stracisz głowę....

    Skomentuj

    • maybenot
      Świętoszek
      • Mar 2023
      • 2

      #47
      Rodzaj soków zależy od etapu jej okresu... najbardziej kleiste są podczas owulacji. A kiedy najsmaczniejsze, oceń sam, każdy ma inny gust i smak

      Skomentuj

      • kolkimorki12
        Świętoszek
        • Mar 2023
        • 4

        #48
        eeee tam mi tam soczki zawsze smakują nie zależnie od pory

        Skomentuj

        Working...