W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Miesiączka obrzydliwa czy podniecająca?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dorisss111
    Świntuszek
    • Nov 2009
    • 57

    #61
    nie lubie sexu , ani jakichkolwiek pieszczot poniżej pasa gdy mam okres : / jakoś mi się to nie widzi , nie podoba , w ogóle troche wręcze brzydzi . . i szczerze nie wiem jak jakiemuś facetowi może się podobać robienie minety kobiecie w tych dniach ? a feee ! brrr aż mnie wzdryga : ///
    ja facetowi dogadzam w te dni z inny sposób i nie narzeka

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #62
      Dla mnie miesiączka jest obojętna, jeżeli tylko partnerce nie przeszkadza, to nie mam problemu z seksem w te dni. Robienie minetki też mi nie przeszkadza, w przypływie podniecenia robi się dużo rzeczy. Taki mały ścierwojad ze mnie

      Skomentuj

      • Wodnik1984
        Świntuszek
        • Feb 2010
        • 60

        #63
        Nic obrzydliwego, w końcu kobietę akceptuje się całą, a miesiączka to nieodzowna część kobiecego życia ;]
        Chyba ze ktoś sie boi krwi ;p

        Krew, mocz, śluz... wszystko to fajne xD
        Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

        Skomentuj

        • WeloCIPlator
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 33

          #64
          Widok wypływającej krwi z mojej partnerki bezcenny,zlizywanie też
          Ahh
          "Miej serce i patrzaj w serce"

          Skomentuj

          • tyler_durden
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 5

            #65
            W sprzyjających okolicznościach przyrody (prysznic) i jeśli mojej partnerce to nie przeszkadza to dlaczego nie!
            You don't know anything about Yourself if You never been in a fight!

            Skomentuj

            • Wiecznie Głodny
              Banned
              • Feb 2010
              • 25

              #66
              Nie mam nic przeciwko. Seks podczas okresu jest dla mnie rownie przyjemny jak zwykly seks(nie dziwie sie, w koncu dla nas - facetow to przeciez zadna roznica, jesli chodzi o doznania). Nie obrzydza mnie to wiec seks podczas okresu - bardzo chetnie : )

              Skomentuj

              • 2099
                Świntuszek
                • Oct 2009
                • 62

                #67
                Napisał Greedo
                Dla mnie miesiączka jest obojętna, jeżeli tylko partnerce nie przeszkadza, to nie mam problemu z seksem w te dni. Robienie minetki też mi nie przeszkadza, w przypływie podniecenia robi się dużo rzeczy. Taki mały ścierwojad ze mnie
                Mam dokładnie tak samo
                Nie straszna mi miesiączka...
                "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
                Lew Ashby

                Skomentuj

                • Dyktator
                  Ocieracz
                  • Dec 2009
                  • 184

                  #68
                  Panowie a mieliście okazję być z kobietą która chciała seksić sie podczas okresu bo wówczas dużo mocniej wszystko czuje? ja odnotowałem taki przypadek <podkreślając go na czerwono>
                  tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                  tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                  Skomentuj

                  • zik24
                    Świętoszek
                    • Feb 2010
                    • 6

                    #69
                    Ja tam i moja partnerka nie mamy nic przeciwko stosunku podczas okresu

                    Każdy powinien raz przynajmniej zostać marynarzem i udać się na morze czerwone

                    Skomentuj

                    • Karookarolina
                      Perwers
                      • May 2009
                      • 1050

                      #70
                      Ja podczas okresu mam ochote na seks, ale nie zgodzilabym sie na to. Jakos sam widok zakrwawionego penisa przyprawilby mnie o mdlosci.
                      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                      Skomentuj

                      • menson
                        Świętoszek
                        • Mar 2010
                        • 3

                        #71
                        Zdarzyło mi się kilka razy uprawiać seks podczas okresu. Jeśli nie brzydzi Cię widok krwi, to nie odczujesz znacznej różnicy. Trzeba też uważać na pościel i inne sprawy, żeby za bardzo nie pobrudzić.
                        Linkowanie w podpisie i reklama zakazane !

                        Skomentuj

                        • czerwonykruk
                          Świntuszek
                          • Dec 2009
                          • 52

                          #72
                          W czasie okresu moja dziewczyna potrafi dochodzić kilka razy częściej niż normalnie. Ja to uwielbiam i gdybym miał tylko gwarancję, że to jej nie szkodzi to nawet wolałbym wtedy się kochać.
                          Widok krwi wcale mi nie przeszkadza, napewno jej się nie brzydzę, co najwyżej czasami mam mylne wrażenie, że robię jej jakąś krzywdę. No ale uspokajam się tym że to tylko okres no i jej jęki to jęki rozkoszy, a nie bólu

                          Skomentuj

                          • beti2122
                            Świętoszek
                            • May 2010
                            • 10

                            #73
                            podstawa jest zeby o tej krwi nie myslec, ja pierwszy raz to myslalam caly czas ze to takie fujj i wogole a teraz chce ale 2 dni pierwsze nie wchodza w gre moj partner tez nie ma nic przeciwko a nawet lubi i to nie tylko penisa wkladac ale palcami tez ja tam nie mysle czy tam krwe czy co leci jestem w tedy tak podniecona ze zapominam ze kocham sie z "ciotka"
                            Diabelek jest w kazdym z nas

                            Skomentuj

                            • Chłoptaś
                              Świętoszek
                              • May 2010
                              • 4

                              #74
                              No ja tam nie lubie zbytnio widoku krwi ,więc jakoś nie marze o widoku miesiączki. Wogóle kobiety wtedy rozdrażnione to lepiej nie wchodzić w drogę.
                              Linkowanie w podpisie zabronione!

                              Skomentuj

                              • julianna
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1036

                                #75
                                miesiączka to fizjologia i nie ma innej opcji, a jak ktoś lubi seks w jej trakcie to proszę bardzo

                                Skomentuj

                                Working...