W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy robienie loda z polykiem jest dla faceta wieksza przyjemnoscia niz spuszczenie sie na piersi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żonusia
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 108

    #61
    Dla mojego G. kończenie w ustach jest o wiele wiele podniecające i lepsze niż spuszczanie się na piersi, brzuch.. W ogóle do tego aby wystrzelił na moje ciało musiałam go dłuuugo namawiać
    Ja bardzo lubie finisz z połykiem.. Uwielbiam jego smak.. Więc sprawia to ogromną przyjemność nie tylko jemu..

    Skomentuj

    • Paweł__sl
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 5

      #62
      dla mnie final w ustach jest tym ktory daje najwiecej odczuc... idealnie gdy partnerka po wytrysnieciu nie przestaje...

      Skomentuj

      • pacificadventur
        Świętoszek
        • Apr 2010
        • 20

        #63
        w ustach jest bardziej podniecajacy, uwielbiam jak po trzyma go jeszcze przez chwilke..cieplutko sie robi

        Skomentuj

        • nocturno
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 9

          #64
          kwestia gustu, jezeli dziewczynie to nie przeszkadza to do buzi z polykiem

          Skomentuj

          • Przelotne
            Świętoszek
            • Apr 2010
            • 26

            #65
            To porozmawiaj z nią o swoich fantazjach,może je spełni. To bardzo indywidualna sprawa,ale większosc facetów woli jednak do buzi.
            Ogłoszenia towarzyskie, przelotne spotkania, znajomości...

            Skomentuj

            • Mestiv
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2010
              • 317

              #66
              a ja obie wersję bardzo lubię jak nie trzeba się przejmować tym że się coś pobrudzi to chyba nawet wolę dziewczynie na brzuch, piersi wytrysnąć

              Skomentuj

              • lukaszzek
                Ocieracz
                • Apr 2010
                • 129

                #67
                Jak dla mnie to zdecydowanie przyjemniejsze ;D
                Reklamy w podpisie zabronione!

                Skomentuj

                • muzeee
                  Banned
                  • Jun 2007
                  • 20

                  #68
                  No cóż Nie ma to jak widok twojej kobiety z twoim nasieniem w jej buzi A jak jeszcze się z tego powodu uśmiecha to jest pełnia szaleństwa i radości

                  Skomentuj

                  • chudzinka
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 17

                    #69
                    to sprawa bardziej indywidualna,
                    ale u wiekszosci facetów odpowiada pelny final w buzi
                    a najlepiej jeszcze z glebokim polykiem.. ajjjccc ja sama to kocham!

                    szkoda tylko, ze Wy faceci nie mozecie nam dac tego samego..

                    Skomentuj

                    • kokain666
                      Banned
                      • Aug 2006
                      • 179

                      #70
                      Napisał muzeee
                      No cóż Nie ma to jak widok twojej kobiety z twoim nasieniem w jej buzi A jak jeszcze się z tego powodu uśmiecha to jest pełnia szaleństwa i radości
                      ja tego nie widzę, połyka od razu
                      bardziej chodzi o uczucie, a nie o widok.
                      wytrysk w buzi to cudowne uczucie

                      Skomentuj

                      • outgoing
                        Perwers
                        • Apr 2009
                        • 807

                        #71
                        Może ja dziwny jestem ale mnie to nie robi różnicy. Nie podnieca mnie jakoś szczególnie wytrysk ani do buzi ani na jakąkolwiek część ciała. No może poza tym że jak dziewczyna robi mi dobrze stopami to lubie na nie skończyć.
                        The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                        Skomentuj

                        • MyOfMy
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 30

                          #72
                          przedmówce może mnie, mi sprawiało to przyjemność, moim partnerkom też... bez znaczenia więc gdzie... unikać oczów bo sperma może podrażnić i oko może szczypać
                          a co gdyby tak odmienić swoje życie

                          Skomentuj

                          • XxBabyGirlxX
                            Świętoszek
                            • Feb 2010
                            • 21

                            #73
                            Ja tam nie wiem jak to jest z panami moj tygrysek w kazdym razie powiedzial mi kiedys ze on osobiscie woli do buzi tu cytuje jego slowa "bo co to za przyjemnosc przerywac sobie w najlepszym momencie" i jak sie tak nad tym zastanawiam to musze chyba przyznac mu racje... na szczescie nie mamy z tym problemu

                            Skomentuj

                            • grrr
                              Erotoman
                              • Mar 2007
                              • 368

                              #74
                              Ja mam ogolnie tak za partnerka woli brac przyjemnosc z orala niz dawac i szanuje to. A co przyjemniejsze? odobiscie i jedno i drugie sprawialoby mi duza przyjemnosc. a przy okazji gdzies kiedys ktos mi mowil czy gdziec czytalem ze nie warto zastanawiac sie czy skonczyc w ustach na piersiach czy na brzuchu. facet powinien sie cieszyc z tego ze kobieta go tak piesci
                              "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                              Skomentuj

                              • tomek_1988
                                Świętoszek
                                • May 2010
                                • 10

                                #75
                                jak dla mnie lepiej w buzi tak jak wyżej napisano po co w najlepszym momencie wyjmować

                                Skomentuj

                                Working...