W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mogłybyście zrobić loda swojemu partnerowi wspólnie z przyjaciółką?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lina
    Ocieracz
    • Aug 2019
    • 146

    Napisał anyway90
    Też nie skreślam i o tym samym pomyślałam - rola przyjaciółki bardzo spoko Taki trójkąt z partnerem i obcą kobietą, a nie przyjaciółką, wydaje się bardziej realny, w moim odczuciu. Z drugiej strony, swojej przyjaciółce ufam np. na tyle, że nie obawiałabym się, że po "akcji" okaże się być raptem "zaangażowana" emocjonalnie.
    Jak pisałam wcześniej, jakoś dłużej się nad taką sytuacją nie zastanawiałam, ale wydaje mi się, że oba układy (zarówno ten z przyjaciółką jak i z "obcą babą") mają swoje wady i zalety. Każda musi przemyśleć, który wariant bardziej jej odpowiada Można przecież mieć odpowiednią, "kumatą" przyjaciółkę, a mimo to nie chcieć z nią takiej akcji, aby nie poddawać przyjaźni niepotrzebnemu sprawdzianowi itp. itd. Podejrzewam, że moje przyjaciółki raczej nie byłyby skore do realizacji takich fantazji, więc... Chociaż zawsze mogą mnie pozytywnie zaskoczyć
    Napisał anyway90
    Zdarzało mi się myśleć o czymś takim, to na pewno jest ciekawe, gdy pozostaje w sferze fantazji, z przejściem do działania jest gorzej...
    A fantazje mają to do siebie, że nie wszystkie trzeba urzeczywistniać. Jest nawet lepiej jak niektóre pozostaną niezrealizowane, bo wtedy można dalej o nich myśleć i pobudzać wyobraźnię

    Skomentuj

    • anyway90
      Erotoman
      • Mar 2019
      • 524

      Napisał Lina
      Każda musi przemyśleć, który wariant bardziej jej odpowiada Można przecież mieć odpowiednią, "kumatą" przyjaciółkę, a mimo to nie chcieć z nią takiej akcji, aby nie poddawać przyjaźni niepotrzebnemu sprawdzianowi itp. itd.
      Dokładnie, tutaj trudno o jedną receptę, ja napisałam tylko o swoich odczuciach. Każda przyjaźń jest inna, każdy ma inne potrzeby

      Napisał Lina
      A fantazje mają to do siebie, że nie wszystkie trzeba urzeczywistniać. Jest nawet lepiej jak niektóre pozostaną niezrealizowane
      Nie trzeba, ale ja ostatecznie wolę pobudzać wyobraźnie myśląc o fantazjach spełnionych niż niezrealizowanych

      Skomentuj

      • Aisshaa
        Ocieracz
        • Jan 2012
        • 91

        No dobrze A będąc singielkami mogłybyście postawić laskę z przyjaciółką/koleżanką/nieznajomą jej mężowi,facetowi,koledze,nieznajomemu?

        Skomentuj

        • anyway90
          Erotoman
          • Mar 2019
          • 524

          Napisał Aisshaa
          Bardziej zastanawia mnie,czy właśnie ta pieszczota z inną Wam się podoba? I czy mogłybyście sunąć wspólnie językami po fiucie
          Sama myśl o sunięciu językiem po fiucie wspólnie z inną kobietą jest ekscytująca, zdarza mi się sporadycznie o tym fantazjować. Nie na tyle, że chciałabym zrobić to tu i teraz, ale na tyle, że jestem bardzo ciekawa, jak to by było i gdyby nadarzyła się dobra okazja i sprzyjające, ale naprawdę sprzyjające okoliczności, to kto wie. Nie jest to jednak akcja pierwsza w kolejce do realizacji. Obawiam się, że na tę chwilę zamiast w pełni czerpać satysfakcję z zabawy, zatruwałabym siebie myślą o tym, że uwaga faceta nie jest skupiona tylko na mnie.

          Napisał Aisshaa
          A będąc singielkami mogłybyście postawić laskę z przyjaciółką/koleżanką/nieznajomą jej mężowi,facetowi,koledze,nieznajomemu?
          Dobre pytanie - taki układ w moim odczuciu zmienia spojrzenie na temat Trudno byłoby mi podzielić się facetem, którym sama nie mogę się dostatecznie nacieszyć, na którym mi zależy i który chcę, żeby widział tylko mnie Gdy dzieliłaby się inna kobieta i jej by to odpowiadało, mogłabym.

          Sama się zastanawiam tylko, czy lepiej byłoby zrobić to z nieznajomymi, czy jednak znajomymi. Wydaje mi się, że jakiś element znajomości, chociaż pomiędzy dwoma z trzech osób, może ułatwić sprawę w tym sensie, że łatwiej się wyczuć, wybadać, co i jak kto lubi. Z drugiej strony każda przyjaźń/znajomość ma inną specyfikę i nie każdego kumpla/kumpelę mogłabym w takim kontekście rozpatrywać

          Ja jestem też ciekawa, jak to wygląda z perspektywy pań, które próbowały :*

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            Mialam okazję i nadal stwierdzam, że podejście mam właściwe:

            Jeśli mam taką "przyjaciółkę ", z którą mogę zrobić coś takiego - to tak. Podwójny lód wchodzi w grę. Jednak robiłam to nie z moim stałym partnerem. Był jednak kimś, kogo znałam i mimo wszystko obdarzyłam porcją zaufania, bo tego moim zdaniem wymagają takie akcje. I to był plus.
            Gdybym miała zrobić coś takiego z kimś, na kim mi zależy, bywam o niego zazdrosna... mocno bym się zastanowiła, choćby mnie błagał, czy na pewno warto ryzykować ten związek.
            Więc Anyway ujęła to idealnie.
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • Aisshaa
              Ocieracz
              • Jan 2012
              • 91

              Doświadczenie zawsze dużo wnosi i dobrze poznać zdanie osoby, która to przeżyła.
              Też jestem najbliżej tego, żeby znać i ufać choć w minimalnym stopniu tym,z którymi mam ochotę i okazję na taką zabawę.

              Chyba że byłaby to spontaniczna sytuacja gdzieś na wakacjach po drinku ale to z przymrużeniem oka mówię

              Skomentuj

              • mientus
                Erotoman
                • Feb 2019
                • 618

                Zazdroszcze tym facetom z ktorym tak mialyscie (lub bedziecie miec).

                Skomentuj

                • Azul
                  Perwers
                  • Jan 2022
                  • 850

                  Napisał mientus
                  Zazdroszcze tym facetom z ktorym tak mialyscie (lub bedziecie miec).
                  Też mu zazdroszczę
                  Cipkę trudniej w ten sposób obsłużyć :p
                  Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                  Skomentuj

                  • Aisshaa
                    Ocieracz
                    • Jan 2012
                    • 91

                    Napisał Azul
                    Też mu zazdroszczę
                    Cipkę trudniej w ten sposób obsłużyć :p
                    A właśnie! Raz widziałam filmik z różnymi urywkami z podwójnym lizaniem cipki. W zależności od konfiguracji robili to facet z kobietą lub dwie dziewczyny. Wyglądało to świetnie i myślę,że doznania takie właśnie były

                    Skomentuj

                    • Azul
                      Perwers
                      • Jan 2022
                      • 850

                      Napisał Aisshaa
                      A właśnie! Raz widziałam filmik z różnymi urywkami z podwójnym lizaniem cipki. W zależności od konfiguracji robili to facet z kobietą lub dwie dziewczyny. Wyglądało to świetnie i myślę,że doznania takie właśnie były
                      Ciekawa jestem
                      Ja tylko miałam okazję doświadczyć bycia lizaną równocześnie "w oba otworki"... robi wrażenie
                      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                      Skomentuj

                      • mientus
                        Erotoman
                        • Feb 2019
                        • 618

                        Napisał Azul
                        Cipkę trudniej w ten sposób obsłużyć :p
                        Dla chcacych nic trudnego.

                        Skomentuj

                        • Aisshaa
                          Ocieracz
                          • Jan 2012
                          • 91

                          Napisał Azul
                          Ciekawa jestem
                          Ja tylko miałam okazję doświadczyć bycia lizaną równocześnie "w oba otworki"... robi wrażenie
                          Uuuu to było wtedy,gdy obciągałaś z koleżanką? Jakie to wrażenia?

                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 850

                            Napisał Aisshaa
                            Uuuu to było wtedy,gdy obciągałaś z koleżanką? Jakie to wrażenia?
                            Wtedy.
                            Podwójne
                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            • Aisshaa
                              Ocieracz
                              • Jan 2012
                              • 91

                              Napisał Azul
                              Wtedy.
                              Podwójne
                              Jak na nazwę tematu przystało
                              Chyba mam nową fantazję....

                              Skomentuj

                              • Azul
                                Perwers
                                • Jan 2022
                                • 850

                                Napisał Aisshaa
                                Jak na nazwę tematu przystało
                                Chyba mam nową fantazję....
                                Hmm, to może wrzuć w fantazje, że się zainspiruje...my
                                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                                Skomentuj

                                Working...