W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Które miejsca na ciele partnerki/partnera Was fascynują?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adziolina
    Ocieracz
    • Aug 2009
    • 179

    ramiona, plecy, uszy, dłonie i nosek
    Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

    Skomentuj

    • ostraaa
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 12

      mnie szalenie pociaga, gdy facet ma pas wlosow tuz pod pepkiem idacy prosto do tego co dla niego najcenniejsze ja to nazywam sciezka do szczescia.Kolejna rzecza sa szerokie,umiesnione barki i posladki.Tyleczek to pierwsza rzecz na ktora zwracam uwage, gdzy ktos mi sie spodoba ;p

      Skomentuj

      • kubson59
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 36

        scieszka do leszka lepiej brzmi xD

        Skomentuj

        • czerwonykruk
          Świntuszek
          • Dec 2009
          • 52

          Ja uwielbiam jej usta, stopy, fascynuje mnie bioderko w okolicy brzucha i jej pupa, aha i nie mogę oderwać się od jej gładkich paszek. Ostatnio niesamowicie fascynują mnie jej piersi, tzn. zawsze tak było ale teraz jestem jakby w innym lepszym świecie gdy na nie patrzę
          Ona z tego co wiem to uwielbia wyżej wspomnianą "ścieżkę do leszka" i napięte mięśnie.

          Skomentuj

          • x33Kotek
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 19

            KLATA, KLATAA, KLATAAAAA !!! ....
            nic mnie bardziej nie kręci u faceta jak pięknie wyrzeźbiona klata i płaski brzuszek ;DDDD

            a jak do tego dodam ładnie zarysowane ramiona i poczochrane (przeze mnie xD) włosy !
            to mmm....

            Skomentuj

            • milk&honey
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 21

              napięte muskuły, i cała klatka piersiowa o ile jest ładnei zarysowana ahh..

              Skomentuj

              • wanilia
                Świętoszek
                • Dec 2009
                • 19

                PENIS.

                żartuję, nie tylko oprócz wyżej wspomnianej dróżki od pępka w dół, uwielbiam to, jak się pręży, gdy liżę go po jabłku Adama. W mgnieniu oka zmienia się z twardego mężczyzny w kota, który się pręży żeby go podrapać w ulubionym miejscu... I to, że jego dłonie są takie ogromne.
                I jeszcze parę rzeczy... Ale piszę tu pierwszy raz i się wstydzę.

                Szczególnie, że on przeczyta... Prawda, czerwony kruku?

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  Uwielbiam dołeczki w dolnej części pleców, tuż nad pośladkami. Nie kazdy facet to ma :-)
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Frodo Baggins
                    Perwers

                    Wspomógł BT
                    • Feb 2009
                    • 1174

                    i nie każda kobieta, niestety. własne dołki mnie nie cieszą , u partnerki ich brak.

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      Napisał resaj
                      W jej ciele fascynuje mnie wszystko, każdy centymetr, pieprzyk, znamię i blizna.
                      Jej duże, nieziemsko czułe na każdy dotyk , pocałunek, liźnięcie , czy podmuch powietrza piersi, jędrne , lekko odstające pośladki , idealnie symetryczne, słodkie wargi , wielkie niebieskie oczy , z których można wyczytać wszystko to, o czym myśli i co czuje. Kurka wodna, książkę mógłbym napisać, więc może lepiej zamilczę.

                      Stare to, a takie głupie
                      No to jest nas dwóch idiotów
                      Ja mógłbym tylko zmienić kolor oczu, dodać włosy, bez których kobiety wyglądają cokolwiek... łyso I słowo w słowo wszystko po Tobie powtórzyć. I nie ma znaczenia, że nie mam stałej partnerki i że od wieków nie byłem w łóżku. Mam kogoś takiego i wystarcza mi samo to że jest.

                      Skomentuj

                      • Maoam
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 714

                        Podbrzusze, okolice penisa, jak i sam penis, szyja, nadgarstki, pośladki, oczy i usta.
                        Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                        Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                        I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                        Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                        Skomentuj

                        • Jeronimo_
                          Erotoman
                          • Feb 2010
                          • 393

                          Mnie fascynują pośladki nawet jeśli są w ubraniu. Są takim jakimś dopełnieniem całości jeśli wiecie o co mi chodzi.
                          "purposelessness is my purpose"

                          Skomentuj

                          • Wiecznie Głodny
                            Banned
                            • Feb 2010
                            • 25

                            Przepiekne stopy, nogi, i od niedawna druga dziurka - odbyt. Niesamowicie fascynuja, podniecaja, dzialaja na mnie jak zaden inny afrodyzjak - uwielbiam te miejsca, patrzec, masowac, lizac i calowac.

                            Skomentuj

                            • julianna
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 1036

                              cudne i podniecające miejsce to brzuch, okolice pępka

                              Skomentuj

                              • (nie)przecietny
                                Świntuszek
                                • May 2009
                                • 50

                                Pupa, zdecydowanie pupa !
                                Jestem fetyszystą damskich tyłeczków, uwielbiam je
                                Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj że jesteś.

                                Skomentuj

                                Working...