W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dodatki do łóżkowych igraszek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #31
    Ja osobiscie nie posiadam wibratorka, ale nie mam nic przeciwko takim dodatkom w sypialni. Marzy mi sie dp z wibratorkiem


    Z takich dodatkow mialam tylko nakladke wibracyjna, kajdanki, zele-czyli nic specjalnego Zel sie czasem przydaje do analka
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • UwagaWchodzę
      Świętoszek
      • May 2010
      • 18

      #32
      Wraz z Moją zakupiliśmy niedawno wibrator i kulki analne Póki co mieliśmy sposobność jedynie wypróbować pierwszy z nabytków, co już sprawiło nam niesamowicie dużo radości W zasadzie jesteśmy bardzo otwarci na urozmaicenia w łóżku i oboje doskonale wiemy, że po wspólnym zamieszkaniu nasz kuferek sex-gadżetów prędko się powiększy A o co? Zapewne dodatki do seksu analnego, jak inne kuleczki, korek, może coś jeszcze bardziej tradycyjnego i zapewne... kilka zabawek w kierunku BDSM

      Skomentuj

      • Nikita
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 237

        #33
        mnie Mój kupił wibratorek na długie samotne noce bez niego. raz probowaliśmy się bawic nim ale jakoś porzuciliśmy ten pomysł.

        Skomentuj

        • natalia j.
          Świętoszek
          • May 2010
          • 18

          #34
          po to mam faceta by zabawki odstawić w kąt
          `Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową. Nie pozwól by zmarnowała Ci ostatnie chwile.`

          Skomentuj

          • Rysia_91
            Świętoszek
            • May 2010
            • 16

            #35
            W sumie to z moim ukochanym posiadamy na razie kulki analne i wibrator. W sumie to zastanawiam się poważnie nad zakupem w najbliższym czasie korka analnego. Marzy mi się potrójna penetracja (wiem zachłanna jestem): jego penis nurzający się w moich ustach, korek w pupci i drżący żelowy gigant w mojej myszce Powiem szczerze, że kręcą mnie też zabawy z użyciem kajdanek i pejczyka, ale myślę, że nasz związek musi jeszcze trochę dojrzeć do tak poważnych igraszek

            Skomentuj

            Working...