W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Do facetów - mieliście seks z dziewicą ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alibaba.45
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 36

    #16
    Kobiety jak i mężczyźni mają 1 raz, u kobiety coś pęka w takich czy innych warunkach, a jakaś przyczyna tego jest. Więc pewnemu procentowi partnerów trafiają się osoby co 1 raz właśnie z nim.
    Fajnie jest jak oboje są prawiczkami i tak zostaje nadal że są tylko z sobą.
    Nie w ilości chyba sztuka....????

    Skomentuj

    • Wesoly Jas
      Banned
      • May 2009
      • 239

      #17
      Napisał kicia!
      ale i tak nie rozumiem tego męskiego napalenia na dziewice: nie lepiej z taką temperamentną, doświadczoną?

      Dziewica to cos pieknego ciasna wielie pisku i bolu to mi sprawia przyjemnosc a te powiedzmy doswiadczone ° typu cyce jak donice a cipka jak wiaderko nie kreca mnie zbytnio aczkolwiek czasami zdazaja sie skoki w boki

      Skomentuj

      • Misiunia3
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 462

        #18
        Odpowiem za byłego: napewno jedną dziewicę miał i znając go nie tylko jedną...
        Grzesznica...

        Skomentuj

        • Redchemist
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 396

          #19
          A zdarzyło się jedną wprowadzić w dorosły świat To była moja druga dziewczyna
          Varium et mutabile semper femina

          Skomentuj

          • Wujek

            #20
            Tak, ja byłem chyba w większym stresie niż ona ;]

            Skomentuj

            • echelon
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 120

              #21
              ponoć najlepszy seks jest z dziewicą

              Skomentuj

              • Dark priest
                Seksualnie Niewyżyty

                Naczelny Zgrywus BT
                • Mar 2009
                • 204

                #22
                Hehehe uprawiałem seks z dziewicą Dziś już nią nie jest, ale jest ze mną w związku, 3 rok stuknął
                Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

                Skomentuj

                • kicia!
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 629

                  #23
                  Napisał Wesoly Jas
                  Dziewica to cos pieknego ciasna wielie pisku i bolu to mi sprawia przyjemnosc a te powiedzmy doswiadczone ° typu cyce jak donice a cipka jak wiaderko nie kreca mnie zbytnio aczkolwiek czasami zdazaja sie skoki w boki
                  dosyć stereotypowe podejście, jak widzę - świat się dzieli na ciasne dziewice i na rozepchane doświadczone maciory

                  Skomentuj

                  • Wujek

                    #24
                    jeeb...tak niema to jak spięta, wystraszona kłoda w łożku :]

                    Skomentuj

                    • fidien_!
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2009
                      • 314

                      #25
                      Ja za to rozdziewiczyłem jedna i jestem już z nią ponad rok

                      Hmm ciężko było ale się udało
                      Było, może i było. Ale minęło

                      Skomentuj

                      • Gurgun
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 707

                        #26
                        Napisał kicia!
                        ale i tak nie rozumiem tego męskiego napalenia na dziewice: nie lepiej z taką temperamentną, doświadczoną?
                        Jak dla mnie to bez różnicy czy dziewica czy nie, ale tak się zdarzyło, że i ja i obecna narzeczona pierwszy raz odbyliśmy ze sobą, a co za tym idzie każde z nas kochało się z "dziewicą"
                        Gurgun - jaki jest każdy widzi

                        Skomentuj

                        • kicia!
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 629

                          #27
                          u nas tak samo

                          Skomentuj

                          • Greedo
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1657

                            #28
                            Napisał kicia!
                            ale i tak nie rozumiem tego męskiego napalenia na dziewice: nie lepiej z taką temperamentną, doświadczoną?
                            Też nie rozumiem tego napalenia na dziewice. Czy chodzi o to, że faceci lubią czuć się jak Pan i Władca i widzieć przerażenie i ból na twarzy "kłody" wybranki? Czy może chodzi o to, że boimy się doświadczonych kobiet bo one mają porównanie i wtedy w seksie trzeba się wykazać? (co skrzętnie zasłaniamy gadkami typu "nie chcę z dziwką", "nie chcę z rozklapciochą" itd.) Czy może wreszcie coś w tym jest, że cenimy monogamię i dziewictwo traktujemy niemal z sakralnym uwielbieniem?

                            Zapomniałbym, w ramach topicu nie, nie spałem z dziewicą, kiedyś spotykałem się z jedną ale jakoś nie miałem do niej cierpliwości i jej dziewictwa. Kilka łóżkowych spotkań po których wychodziłem gorzej sfrustrowany niż przed - odszedłem. Tak, wiem wredny jestem...
                            0statnio edytowany przez Greedo; 27-05-09, 15:14.

                            Skomentuj

                            • Hendrix
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 27

                              #29
                              nie mialem i chyba nie widze w tym frajdy

                              Skomentuj

                              • Nilieth

                                #30
                                Napisał Greedo
                                Czy może wreszcie coś w tym jest, że cenimy monogamię i dziewictwo traktujemy niemal z sakralnym uwielbieniem?
                                Oj tak, przecież taka niewinna dziewica to czysty raj na ziemi. Jak jeszcze się ją opatuli w białą szatę, na lśniące włoski założy wianuszek ze świeżych polnych kwiatów, to wtedy już kompletne szybowanie w przestrzeni

                                A tak serio, to też mnie to zastanawia, jak to w końcu jest. Każdy pewnie słyszał o dziewczynach, które dają ogłoszenia m. in. w necie, gdzie wystawiają na sprzedaż swoje dziewictwo. jak ktoś zainteresowany, to niech sobie spojrzy tu, ciekawy artykuł na ten temat w newsweeku.



                                Napisał Greedo
                                Zapomniałbym, w ramach topicu nie, nie spałem z dziewicą, kiedyś spotykałem się z jedną ale jakoś nie miałem do niej cierpliwości i jej dziewictwa. Kilka łóżkowych spotkań po których wychodziłem gorzej sfrustrowany niż przed - odszedłem. Tak, wiem wredny jestem...
                                To raczej niewiele ma z wrednością wspólnego, po prostu nie ma sensu z kimś się męczyć. Nie o to przecież w związku chodzi.

                                Co do tematu: głosuję na NIE. Jestem z natury mało cierpliwa

                                Skomentuj

                                Working...