W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks oralny - mniejszy czy większy penis ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin16
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 49

    Seks oralny - mniejszy czy większy penis ?

    Tak się ostatnio zastanawiam. Pytanie do kobiet i być może odczucia u mężczyzn (chociaż Ci z reguły nie porównują ). Lepiej jest obciągać mniejszego penisa - gdy np. w ustach mieści się cały, czy gdy wchodzi załóżmy do połowy ? Która z tych opcji jest dla was przystępniejsza ?
  • kicia!
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 629

    #2
    Napisał Marcin16
    Lepiej jest obciągać mniejszego penisa - gdy np. w ustach mieści się cały, czy gdy wchodzi załóżmy do połowy ? Która z tych opcji jest dla was przystępniejsza ?
    W sensie usta czy pochwa?

    Skomentuj

    • Marcin16
      Świętoszek
      • Feb 2007
      • 49

      #3
      Oralny, więc raczej usta.

      Skomentuj

      • djfuckme
        Ocieracz
        • May 2009
        • 124

        #4
        w sumie to też zależy od partnera - mój poprzedni chłopak miał penisa na około 19 cm i było ok, bo lubił kiedy robiłam to delikatnie, ale np. mój obecny partner, który ma praktycznie taką samą długość i lubi gwałtowniej już nie jest taki przyjemny, bo momentami powoduje odruch wymiotny ;]
        Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

        Skomentuj

        • meegi
          Świntuszek
          • Apr 2009
          • 48

          #5
          hmm ogólnie wole większe chociaż bez przesady oczywiście, przy zbyt dużych czuje się mało pewnie i nie wiem na ile to co robię sprawia przyjemność.
          Boję się ciszy,
          Wtedy się własne serce słyszy.

          Skomentuj

          • extasylove
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 129

            #6
            hmmm no nie wiem,dla mnie to obojetne,jestem w stanie wsadzic do ust tyle ile moge i ani centymetra wiecej,wiec przy duzym penisie nie wsadzilabym go calego,co dla mnie nie stanowiloby problemu,pytanie tylko czy dla faceta byloby to wystarczajace. Poza tym podczas orala lubie lizac penisa po calej dlugosci,a podczas tego jego rozmiar jest nieistotny,zresztą sporą czesc czasu zajmuję sie głównie główką,lubię ją ssać,lizać,czasami nawet lekko kąsać.Po prostu lubię się delektować penisem,a nie tylko jeździć glową w gorę i w dół jak robot.Jak widać,wszystko zależy od techniki jaką orala sie wykonuje
            "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
            Bolesław Prus

            Skomentuj

            • Schatten
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 608

              #7
              Aśka - jaki słuszny wybór
              ...some like it dirty/some like it clean/
              some like it tender/and some like it lean/
              some fuck for fun/some for prestige...

              Skomentuj

              • Smutny
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 7

                #8
                Rzekłbym,że aż nieprawdopodobny

                Skomentuj

                Working...