W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najgorszy seks w moim życiu...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rimmingator
    Perwers
    • Apr 2009
    • 967

    Zostaw przyjaciela. Go uposledzilo w liceum i ma tak do dzis. Jak o tym wiedziales a sie czepiasz to jestes najzwyczajniej w swiecie wredny!

    A ty przyjacielu sie nie przejmuj i kontynnuj sobie DALEJ Wciaz Permanentnie

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      ja tutaj widzę wiecej upośledzony no chopy leczcie się leczcie
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        Chopy? Zmien ty moze sobie z tej Legnicy na "Legnickie Pole" chopie!

        Smoku powinienes wpisac swoj kazdy... I dodac, ze dla partnerki
        0statnio edytowany przez rimmingator; 22-05-14, 13:16.

        Skomentuj

        • Deicide
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2012
          • 232

          Napisał Astraja
          Staje Wam mimo wszystko?
          We wczesnej młodości miałem taką chcicę, że momentami wyruchałbym w dupę starą babę. Do tego nie doszło, ale i tak różnie bywało i z takich męskich historii biorą się wspomnienia najgorszych seksów. Kiedyś zaliczyłem dziewczynę, która nie miała dwóch dwójek i oddała mi się za paczkę papierosów.

          Skomentuj

          • Kationek
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 754

            Wow Panie drogi, było nie było jakieś standardy należy jednak zachować... Nie ma takiej ilości alkoholu na świecie, która by mnie pchnęła do czegoś takiego (tak za nastolatka jak i teraz przy moich 27 wiosnach).
            Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

            Skomentuj

            • BlondNimfo
              Świętoszek
              • May 2014
              • 6

              Mój najgorszy raz - z kolesiem starszym ode mnie, bajera spoko, przystojny był, ale gdy wszedł we mnie to zastanawiałam się czy aby na pewno ma erekcję, tak małego jeszcze nie spotkałam, to było żenujące, ale on zdawał się nie widzieć w tym problemu

              Skomentuj

              • nienastolatek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2013
                • 337

                Napisał Astraja
                Zawsze mnie zastanawiało jak Wy- faceci możecie uprawiać seks z kimś, kogo uważacie za paszteta? Staje Wam mimo wszystko?
                zamiast seksu z kims kogo uwazam za paszteta, wolę sobei zwalić konia
                0statnio edytowany przez Astraja; 29-05-14, 17:00. Powód: zle quote

                Skomentuj

                • Raija
                  Erotoman
                  • Jan 2013
                  • 416

                  Mimo niewielkiej liczy stosunkow w swoim zyciu juz dorobilam sie "najgorszego". Najgorszy byl ten ostatni - gdy wiedzialam juz, ze mimo ze zalezy mi bardzo na tym facecie - to nic z tego nie będzie... Fizycznie seks był cudowny, ale psychicznie... koszmar.
                  A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

                  Skomentuj

                  • Osetowa
                    Banned
                    • Nov 2014
                    • 3

                    Kationek, you made my day Nie pamiętam kiedy ostatnio popłakałam się ze śmiechu. Fantastycznie opisujesz Wiem co to znaczy gdy partner sprawia ból choć myśli że jest fantastyczny. Do tej pory mam uraz po pieszczotach palcami przez już mojego ex, do tego stopnia, że nie wiem czy mojemu następnemu dam się zbliżyć w te okolice dłonią. Brrr

                    Skomentuj

                    • ladychatterly68
                      Świętoszek
                      • Feb 2015
                      • 5

                      Popieram przedmówczynię,Kationek,jesteś wielki,a tygrys szablozębny haha......fajnie pośmiać się z seksu,choćby i "po ptakach"

                      Skomentuj

                      • fantasmagoriia
                        Świętoszek
                        • Sep 2013
                        • 18

                        Najgorszy?
                        Poznałąm faceta, mundurowy, wiadomo jak panny reagują.. zbudowany, przystojny. Klata miodzio, kaloryfer i... żal mi go było bo miał może 5-6 cm penisa. Dość gruby ale nic nie czułam.. fakt, próbował nadrabiać różnymi sztuczkami i zabawami i to nawet wychodziło..ale sam stosunek

                        Skomentuj

                        • nienastolatek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 337

                          Jaka była Twoja reakcja na jego "sprzęt"?

                          Skomentuj

                          • Berbel
                            Świętoszek
                            • Aug 2012
                            • 17

                            Najgorszy? Chyba raczej najbardziej rozczarowujący.
                            Na studiach podobała mi się jedna dziewczyna, coś tam kręcilismy ze sobą, raz próbowałem coś zadziałać ale nie miała ochoty. Potem po kilku latach znów sie spotkaliśmy, przyjechała do mnie wieczorem "bo sie burzy bała i nie chciała w domu sama siedzieć", a potem spytała mnie "czy na pewno chcę seksu". Tak chciałem, że po godzinie nie byłem nawet na poczatku drogi do tego by dojść. Jej to w ogóle nie przeszkadzało choć sama też nie szczytowała Ale może chodziło jej tylko o przyjemność z samego seksu. Ja jednak ten "raz" wspominam dość gorzko

                            Skomentuj

                            • TheBeast
                              Świętoszek
                              • Mar 2015
                              • 37

                              Pierwszy raz z jedną z moich byłych. Dosyć szybko po tym jak zeszliśmy i w sumie wyszło dosyć niespodziewanie. W każdym razie z tego wszystkiego skończyłem w 3 minuty. Może bym to jakoś naprawił w szybkim drugim podejściem, ale panna nie wiem czy z wrodzonej złośliwości, czy chcąc rozładować atmosferę rzuciła jakiś żartem który no trafił w męskie ego i tak się zdenerwowałem, że tego dnia nic już nie wyszło.

                              Skomentuj

                              • Lu_80
                                Świętoszek
                                • Mar 2015
                                • 6

                                Spotykałem się kiedyś z bardzo dobrą w łóżku Dziewczyną. Przyjeżdżałem do niej zwykle w soboty (dla mnie zamieniała się na zmiany w pracy) i przed Jej wyjściem kochaliśmy się kilka razy. Pewnego dnia już po pierwszym razie, kiedy nabraliśmy ochotę na kolejny, najzwyczajniej nie wytrzymałem i wystrzeliłem zanim doszło do czegokolwiek. Strasznie mi się głupio zrobiło. Chciałem zanieść Ją do łazienki i tam umyć ale nie pozwoliła. Miałem wówczas nadzieję, że w łazience byłoby nam znów miło.

                                Skomentuj

                                Working...