W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dyndające piersi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lawlessness
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 504

    #46
    A ja coś kurde nie lubię swoich "dyndających" cyców (prawy i lewy są do siebie średnio podobne, skurczybyki), ale wiem, że po urodzeniu 2 dzieci mam gwarant na operację plastyczną, a wtedy pokocham moje nowe poduchy całym sercem.
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

    Skomentuj

    • ksi
      Świętoszek
      • Feb 2010
      • 7

      #47
      Falujące piersi, coś jak na jeźdzca? Dla mnie bomba. Do tego delikatne miętoszenie... Naprawdę fajne!

      Skomentuj

      • Lex31
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 395

        #48
        lawlessness - więcej samoakceptacji! Po pierwsze dzieci nie zawsze oznaczają w konsekwencji brzydkie piersi (tu może się jakaś dziewczyna wypowie?).
        Po drugie - znajdzie się tu pewnie setka facetów, którzy twoje piersi polubią
        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

        Skomentuj

        • freddurst
          Świętoszek
          • Feb 2010
          • 19

          #49
          Napisał Kropla Seksu
          moj facet uwielbia pozycje na jezdzca bo wszystko ladnie widzi i moze sie nimi bawic
          właśnie z tego powodu też lubię tą pozycję

          Skomentuj

          • lawlessness
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 504

            #50
            Napisał Lex31
            lawlessness - więcej samoakceptacji! Po pierwsze dzieci nie zawsze oznaczają w konsekwencji brzydkie piersi (tu może się jakaś dziewczyna wypowie?).
            Mój facet kocha moje cycki, ale ja i tak chce mieć nowe, okrąglutkie i równe, wali mnie zdanie osób drugich :-]

            A ja myślałam, że jestem taka szalona, niekonwencjonalna i nieprzewidywalna. Się człowiek całe życie nowych rzeczy o sobie dowiaduje

            Ktoś ma teraz monopol na moje cycki, ponoć już nie należą do mnie, ale jaja moge pokazać

            Pokaż jaja! Pokaż jaja ! - sis.
            0statnio edytowany przez sister_lu; 09-11-16, 13:46.
            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

            Skomentuj

            • Lex31
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 395

              #51
              Nie! Tylko nie jaja!
              Mam nauczkę, żeby nie być miłym, widocznie baby wolą jednak delikatnych inaczej, co to za włosy i jazzda
              friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

              Skomentuj

              Working...