W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Bodypainting - czyli malowanie ciała

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Big Buddha
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 19

    Bodypainting - czyli malowanie ciała

    Witam, przeglądam forum od dłuższego czasu ale nie trafiłem jeszcze na wątek o bodypainting'u

    Ciekaw jestem czy próbowaliście tego w łóżku, czy używaliście farb do tego przeznaczonych czy zwykłych plakatówek? Jak wpłyneło to na atmosfere i późniejsze wydażenia? Bardziej was to podnieciło czy rozbawiło? Jakie były wasze malunki lub jakie macie na nie pomysły?
  • Mind's_elation
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 485

    #2
    Zamierzam spróbować w niedługim czasie Myślę, że zabawa przy tym może być niezła
    Chciałabym wymalować mojemu na żebrach i pośladkach tygrysie pasy...mrrr
    "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
    Janusz Leon Wiśniewski

    Skomentuj

    • Kropla Seksu

      #3
      ja bym bardzo chciala z partnerem tak sie pobawic mysle ze to dobry sposob na gre wstepna :] a malowac hmm pewnie pod wplywem chwili pomysly by mi przychodzily do glowy...

      Skomentuj

      • Wujek

        #4
        zajefajnie wyglada...ale nie dlamnie bo:
        1. nie umiem malować
        2. jesli to bym ja miał byc malowany to nie da rady - mam mega łaskotki

        Skomentuj

        • Kropla Seksu

          #5
          ja tez nie umiem i mam laskotki ale przynajmniej ebdzie wesolo
          i jeszcze wracajac do pytania to mysle ze najlepiej kupic specjalne farby do ciala -bezpieczniej :]

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            #6
            ja w sumie też mógłbym się tak poobawić mogłoby być ciekawie ja zawsze bym coś wymyślił, mimo, że talentu do malowania to ja nie mam, ale moja M jęczałaby, że nie wie co namalować

            Skomentuj

            • Aluno1992
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 196

              #7
              Marzę o czymś takim. Obojętnie, czy mam malować, czy być malowanym. Łaskotki nie grają tu za dużej roli
              "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

              Skomentuj

              • curious
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 562

                #8
                NIGDY się nad tym nie zastanawiałam. Niespecjalnie mnie to kręci, ale może jakbym sama spróbowała...
                ...I dobry Boże spraw...
                żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

                Skomentuj

                Working...