W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szysko
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 92

    Napisał szkapek28
    Ja prędko tyłeczka nie spenetruję
    a to z własnej przestrogi, czy embargo ze strony partnerki?


    Ja myślę że strach ma trochę wielkie oczy a wielu nie umie się porządnie do tematu zabrać i stąd obiegowa opinia że to boli i jest nieprzyjemne dla kobiety.
    Jestem za, jak jest higiena to tym bardziej, brak higieny niedopuszczalny, a jak się zdarzy mały wypadek typu brudek na członku, to ja przynajmniej nie mam odrzucającego obrzydzenia, w końcu to moja partnerka, tolerancja +100%. To oczywiście nie znaczy że pochłonę odchody jak delicje, ale nie jest to coś żebym z kwikiem na palcach leciał pod prysznic szczotom ryżowom szorować...

    Skomentuj

    • szkapek28
      Świętoszek
      • Jun 2010
      • 0

      Embargo ze strony partnerki

      Skomentuj

      • Adonnis
        Banned
        • Feb 2009
        • 234

        no cóż, lubię przetrzepać jej dupeczkę często... wow!
        i fajnie nią kręci! nawet po raz drugi jest miło...

        podnieca mnie w ogóle, że ma taką dużą dziurę!

        Skomentuj

        • Skinheads_Front
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 530

          Ja uwielbiam. Ah. Ostatnio nawet bez związku mi się zdarzyło, podczas takiego pierwszego koleżeńskiego seksu z pewną kumpelą

          Skomentuj

          • SeeAndBelieve
            Świętoszek
            • May 2009
            • 10

            Napisał Kropla Seksu
            mysle ze to anal jest fajnym urozmaiceniem w lozku
            ja i moja byla partnerka bylismy zdania ze apetyt rosnie w miare jedzenia i kiedy bylismy juz maksa nakreceni i wychodzi to naturalnie bez wielkich przemyslen to naprawde czerpie sie z tego wiele przyjemnosci

            Skomentuj

            • Przelotne
              Świętoszek
              • Apr 2010
              • 26

              TO racja,najgorzej jest chyba jak nastawiasz i przygotowujesz się na seks analny. Wtedy odczuwa się pewien niepokój,najlepiej jak wszystko wychodzi samo z siebie,naturalnie.
              Ogłoszenia towarzyskie, przelotne spotkania, znajomości...

              Skomentuj

              • -Sukub-
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2010
                • 372

                Ja bym się nie skusiła. ;p
                'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                Skomentuj

                • zbyszekc
                  Świętoszek
                  • Jul 2010
                  • 5

                  Zabawki analne

                  Gdy masz już doświadczenie i stymulacja pupy nie jest dla was problemem możecie szukać nowych dróg do przyjemności jakich można czerpać z seksu. Poniżej przedstawione jest kilka sposobów, aby w wyrafinowany sposób osiągać zadowolenie seksualne. Spróbujcie zabawek erotycznych.

                  Wibrator można wykorzystać w trakcje seksu, ty masz tylko jednego penisa, a twoja ma dwie dziurki. Sam oceń co wolisz, wibrator w pochwie, czy w pupie. Może to być ten sam wibrator, powinieneś go jednak umyć jeśli był on w pupie zanim włożysz go z przodu. Na pewno to ci się spodoba. Będzie czuł wibracje, a to na pewno usztywni twojego penisa. Wybierając wibrator zastanów się jaką średnicę wybrać, istnieją zabawki tak wąskie jak mały palec i aż tak szerokie jak cała dłoń. Do pobudzania analnego najlepiej nadają się wibratory średnicy dwóch palców.
                  Popularną zabawką jest tak zwana zatyczka. Jej kształt jest taki, iż po włożeniu pozostanie ona samoczynnie na swoim miejscu. Jest to trochę jak wibrator z małym przewężeniem w jednym miejscu, jej zwieracz zaciśnie się na tym przewężeniu i uniemożliwi wyśliźnięcie się zatyczki z pupy. Nadaje się ona idealnie gdy ona lubi uczucie wypełnienia, lub aby rozluźnić pupę przed stosunkiem.

                  W przygotowaniu do stosunku bardzo dobre są też specjalne kulki (kulki gejszy). Są to dwie kulki na sznurku, które wkłada się do środka, mają one w sobie specjalny mechanizm (mniejszą kulkę), tak że w czasie gdy się chodzi poruszają się lekko, rozbudzając ją niewiarygodnie, dlatego na początku nie wkładaj ich na cały dzień, gdy ona wychodzi - nie wytrzyma i będzie musiała się masturbować w toalecie. Gdy je wyjmiesz ona będzie tylko pragnęła, abyś jak najszybciej włożył swojego penisa i kochał się z nią. Gdy nie planujecie dużo chodzić, możecie kupić kulki z wibracją elektryczną, działają one jak wibrator, ale taki który jest w całości w środku (przez pupę wychodzi tylko kabelek do wyłącznika) coś jak wibrujący tampon. To są nowe odczucia, polecane gdy ona nie lubi jak zwieracz jest rozciągnięty, lub gdy chcesz z tym chodzić, wibrator mógł by się wysunąć, przeszkadzał by też w chodzeniu.
                  0statnio edytowany przez Dromader; 29-07-10, 07:31. Powód: czcionka niezgodna z BT

                  Skomentuj

                  • AD_69
                    Świntuszek
                    • Jul 2010
                    • 67

                    dosyć szybko trafiliśmy do łóżka, okazało się, że mamy identyczne temperamenty, za którymś razem troszkę sobie wypiłam, kochaliśmy się poźniej i dużo to dało dla rozluźnienia, i jakoś tak naturalnie wyszło, że spróbowaliśmy anala. przeżycie niesamowite, zwłaszcza, że wcześniej uważałam, że seks analny jest beee itp na zasadzie "nie, bo nie", a z D długo się nie zastanawiałam, czy warto czy nie, po prostu dałam się ponieść emocjom i uznałam, że chcę spróbować. trochę alkoholu na pierwszy raz pomaga i dużo nawilżenia, i cierpliwy partner teraz to jest dla mnie równorzędny seks pod względem przyjemności, zwłaszcza, że lubię anal szybki i ostry.

                    Skomentuj

                    • laska333
                      Świętoszek
                      • Jul 2010
                      • 3

                      nie przepadam za seksem analnym pierwszy raz bardzo boli a poza tym jak jest jusz po wszystkim zostaje glupie uczuce na kilka minut

                      Skomentuj

                      • dexter87
                        Świętoszek
                        • Jul 2010
                        • 2

                        Na równi z normalnym stosunkiem ...w wielu sytuacjach jednak bardziej podnieca

                        Skomentuj

                        • Badangel

                          Jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za analem, bo odczuwam zbyt silny ból. Myślę, że to jest też troche spowodowane tym, że pierwszy raz byłam zbyt spięta i zrobilismy to z moim byłym partnerem trochę na siłę i teraz mam jakąś blokadę. Jeszcze mój były lubił to bardzo i zbyt często chciał co bywało dla mnie trochę męczące Ale różnie z tym bywa tak naprawdę, zdarzało mi się że nie bolało wcale, a czasem że nie mogłam wytrzymać, więc myślę, że to zależy od nastawienia i odpowiedniego rozluźnienia Z obecnym partnerem jeszcze nie próbowaliśmy i on póki co nie nalega(on jeszcze nigdy nie próbował anala) , ale sądzę że kiedyś spróbujemy, bo przecież wszystkiego w życiu trzeba spróbować, a ja nie zamierzam mu tej szansy odbierać hehe

                          Skomentuj

                          • Prawiczątko
                            Banned
                            • Aug 2010
                            • 10

                            Jestem prawiczkiem i nie próbowałem, ale mam sceptycznie nastawienie do kobiet, które mają anal za sobą. Takie kobiety wydają mi się wulgarne, frywolne, wyuzdane, wyniosłe. Kojarzą mi się z takimi ostrymi suczkami

                            Skomentuj

                            • cocalover
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2010
                              • 207

                              Ooojeeej!
                              No i co z tego?
                              Ostre suczki są ostre i przez to, się nimi nie sposób znudzić :p
                              A ty jak już się wyszalejesz w romantycznych, powolnych uniesieniach z różą w zębach... na bank zapragniesz mocnego rżnięcia i jestem przekonany, że zajrzysz do tego wątku, żeby się doedukować od zawodowców
                              Ooooh yeaaah

                              Skomentuj

                              • Prawiczątko
                                Banned
                                • Aug 2010
                                • 10

                                Na razie jestem prawiczkiem i nie szukam kobiety, które już takie świństwa wyprawiała. Zresztą to nie jest moim zdaniem seks dla młodych dziewczyn, zwłaszcza nastolatek, które powinny być jeszcze w miarę niewinne

                                Skomentuj

                                Working...