W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Temperament seksualny kobiet a wiek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jrzyboy
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 227

    #16
    Napisał Astraja
    Nie widzę różnicy . Temperament mam tak samo wysoki , za to znam siebie i swoje potrzeby lepiej.
    Uwielbiam kobiety, które wiedzą czego chcą!
    sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #17
      Zgadzam się z Astrają, teraz czy dziesięć lat temu temperament na takim samym wysokim poziomie. Tyle, że po 30stce "szybki numerek" już raczej nie starcza bo jesteśmy bardziej świadome swoich oczekiwań ( i możliwości ) :-)
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        #18
        Moje Cycki tez tak maja. Nie ilosc a jokosc co mi pasuje.
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #19
          Ktoś odświeżał podobne tematy, w kontekście najlepszej kochanki, oraz czy dojrzałe kobiety są zainteresowane młodszymi.
          Należy zacząć od podstaw, a więc powiązania: temperamentu, doświadczenia, możliwości spełniania /ekonomia/, czy szukania seksu /gdy go brakuje, lub nie satysfakcjonuje w życiu, lub w domu/
          Z moich doświadczeń, powyższe aspekty związane z seksem są najczęściej spełnione w okolicach magicznej czterdziestki (+/- 10 lat). A więc, apogeum zaczyna się przesuwać w górę.
          Dlaczego? Sądzę, że wtedy kobiety są najbardziej świadome tego co i jak lubią, przestają być przygniecione obowiązkami /budowanie kariery, praca, dom/, a także jest to okres kiedy zaczynają szukać, czego im brakowało dotychczas /np. w przypadku znudzenia schematami życia/. W większym stopniu myślą o sobie i swoich pragnieniach.
          W tym wieku /moim zdaniem/ czytelniej wysyłają sygnały i chętniej reagują na adoracje, lub propozycje facetów.
          Tak wiem, jest to forum, gdzie typowe czterdziestki mogłyby uczyć się od dwudziestek, lecz tak obiektywnie - w życiu jest bardziej szaro, niż tutaj.
          Macie podobne skojarzenia?
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • brunecia

            #20
            Zdecydowana prawda! Teraz jestem świadoma siebie, swojej wartości, potrzeb, oczekiwań i przede wszystkim nie wstydzę się mówić o tym i prosić partnera o to, czy tamto. Teraz seks daje mi nie tylko zaspokojenie ale spełnienie.

            Skomentuj

            Working...