W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks na łonie natury...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DrDusz
    Banned
    • Mar 2012
    • 136

    Oo plenerek dawno nie było. Wiadomo auto gdzieś zaparkowane pod lasem na polanie. Kiedyś na polnej drodze między polami niby na odludziu, ale zawsze jakiś rolnik gdzieś tam w oddali parkotał traktorkiem. No i wiadomo las pod drzewem .
    Plusy zawsze to jakieś urozmaicenie, dreszczyk emocji, że zostaniesz przyłapany lub podglądany, świeże powietrze ;p.
    Minusy w sumie jeden głownie w lecie ty rżniesz panienkę, a komary twoje dupsko hahaahha

    Skomentuj

    • Kolekcjoner

      w takim razie nad rzeczką, jeziorem

      Skomentuj

      • punia1989
        Świętoszek
        • Apr 2012
        • 34

        Napisał Kolekcjoner
        w takim razie nad rzeczką, jeziorem
        ta wersja najbardziej mi odpowiada.. niestety nie znam takiego odludnego miejsca.. w taką pogodę to ludzie wszędzie się kręcą... w zimę ich tyle nie było budzą się z zimowego snu..

        Skomentuj

        • marzenka5
          Banned
          • Jan 2011
          • 239

          Tylko zimą było zimnoi ja też nie jeździłam chętnie na łono natury, a teraz bardzo chętnie...

          Skomentuj

          • Kolekcjoner

            Napisał punia1989
            ta wersja najbardziej mi odpowiada.. niestety nie znam takiego odludnego miejsca.. w taką pogodę to ludzie wszędzie się kręcą... w zimę ich tyle nie było budzą się z zimowego snu..
            Albo forumowicze chodzą za potrzebą:p po za tym dla chcącego nic trudnego. Na pewno za miastem bez problemu znajdziesz dobre miejsce na igraszki

            Skomentuj

            • for-fun
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2010
              • 290

              Napisał punia1989
              no niestety on nie ma ale coś się wymyśli..
              To musisz zmienić chłopa na takiego z autem - wtedy problem się rozwiąże...
              "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

              Skomentuj

              • punia1989
                Świętoszek
                • Apr 2012
                • 34

                Nie twierdzę, że nie, ale jednak w nieznanym miejscu nie wiem czy ktoś tutaj chodzi, czy tylko w tym momencie nikogo nie ma trzeba obczaić i tyle ;P tylko, że jeśli się stresuję to wtedy nie mam ochoty na igraszki

                Napisał for-fun
                To musisz zmienić chłopa na takiego z autem - wtedy problem się rozwiąże...
                Wolę, żeby wydawał na mnie kasę, niż na auto
                0statnio edytowany przez sister_lu; 18-10-16, 13:45.

                Skomentuj

                • for-fun
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Sep 2010
                  • 290

                  Napisał punia1989
                  Wolę, żeby wydawał na mnie kasę, niż na auto
                  to zmień na takiego którego będzie stać i na Ciebie i na auto

                  A poza tym po pierwszym numerku w aucie zmienisz zdanie (o ile to nie będzie maluch bo pozycja z kolanami na uszach nie jest najwygodniejsza Choć dla mojego pokolenia wciąż jeszcze kultowa )
                  "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                  Skomentuj

                  • punia1989
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 34

                    Napisał for-fun
                    to zmień na takiego którego będzie stać i na Ciebie i na auto

                    A poza tym po pierwszym numerku w aucie zmienisz zdanie (o ile to nie będzie maluch bo pozycja z kolanami na uszach nie jest najwygodniejsza Choć dla mojego pokolenia wciąż jeszcze kultowa )
                    hmm.. nie chcę go zmienić, mimo jego wad

                    Skomentuj

                    • for-fun
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Sep 2010
                      • 290

                      Napisał punia1989
                      hmm.. nie chcę go zmienić, mimo jego wad
                      Ojtam, ojtam... Niepotrzebnie komplikujesz Albo jeszcze o tym nie wiesz

                      Zresztą, zawsze możesz nie zmieniać tylko uzupełnić asortyment
                      "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                      Skomentuj

                      • punia1989
                        Świętoszek
                        • Apr 2012
                        • 34

                        Napisał for-fun
                        Ojtam, ojtam... Niepotrzebnie komplikujesz Albo jeszcze o tym nie wiesz

                        Zresztą, zawsze możesz nie zmieniać tylko uzupełnić asortyment
                        No wiesz.. ale uzupełnienie to jednak w pewnym sensie zdrada.. moje sumienie mi na to nie pozwala

                        Skomentuj

                        • for-fun
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Sep 2010
                          • 290

                          Napisał punia1989
                          No wiesz.. ale uzupełnienie to jednak w pewnym sensie zdrada.. moje sumienie mi na to nie pozwala
                          W pewnym sensie... Ale to dość akademicka dyskusja...
                          "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                          Skomentuj

                          • Stela7
                            Tygryska
                            • Aug 2009
                            • 985

                            Z ostatnich niedzielnych wydarzeń minus był tylko w komarach...ale łączka,polana czy to nawet skrzyżowanie dróg leśnych było z widokiem na jeziorko jak najbardziej super..
                            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                            Skomentuj

                            • siaran
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2010
                              • 208

                              Wczoraj mi się zdarzyło pieprzyć kobietkę w ogrodzie. Mama wyjechała, teren osłonięty, nikt nie podgląda - więc brakuje podniecenia związanego z ewentualnym przypadkowym nadejściem kogoś. W dodatku temperatura dochodziła do 30 stopni w cieniu...

                              Nie podobało mi się , ale poprawiliśmy sobie humory wieczorem pod prysznicem .

                              siaran

                              Skomentuj

                              • zakochanapara
                                Świętoszek
                                • Apr 2012
                                • 7

                                Łąką wczesnym wieczorem i ławka w parku późną nocą Plusy są takie że w tych porach raczej mało ludzi tam zagląda, a poza tym troszeczkę adrenaliny czasem się przydaje i uprzyjemnia jeszcze bardziej ten cudowny czas...

                                Skomentuj

                                Working...