W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co myślicie o rimmingu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blr
    Świntuszek
    • May 2005
    • 52

    Napisał onWponczochach
    Uwielbiam lizanie obu dziurek partnerki, w druga strone to nie dziala a szkoda...
    Chyba często tak jest

    Skomentuj

    • onWponczochach
      Ocieracz
      • May 2022
      • 144

      Napisał blr
      Chyba często tak jest
      Potwierdza to fakt że każdy ma swój fetysz

      Skomentuj

      • krau_li
        Świntuszek
        • Dec 2021
        • 65

        U własnej partnerki zdarzyło się nieraz od razu po kąpieli. W swoją stronę nie ma opcji, uważam swoją dupę za nieatrakcyjną.
        Raz się zdarzyło, że miałem olbrzymią ochotę przelizać dupkę pewnej przygodnej dziewczyny, bo miała kosmiczną. Ale jednak nie, nie znam, nie ryzykuję.

        Skomentuj

        • blr
          Świntuszek
          • May 2005
          • 52

          Napisał onWponczochach
          Potwierdza to fakt że każdy ma swój fetysz
          To na pewno, w moim przypadku mojej zmieniły się upodobania i tyle w temacie….

          Skomentuj

          • blr
            Świntuszek
            • May 2005
            • 52

            Napisał krau_li
            U własnej partnerki zdarzyło się nieraz od razu po kąpieli. W swoją stronę nie ma opcji, uważam swoją dupę za nieatrakcyjną.
            Raz się zdarzyło, że miałem olbrzymią ochotę przelizać dupkę pewnej przygodnej dziewczyny, bo miała kosmiczną. Ale jednak nie, nie znam, nie ryzykuję.
            Nie znam nie ryzykuje to najlepsze podejście

            Skomentuj

            • milymarcin
              Świntuszek
              • Jun 2020
              • 56

              Właśnie. Moje zdanie zmieniło się gdy po % partnerka mnie przelizała po tyłku. Z językiem i palcem pomagające sobie. Jest to bardzo ale to bardzo przyjemne. Jeśli dodać do tego ściskanie penisa i jajek. To odlot. Tylko trzeba się pozbyć uprzedzeń.

              Skomentuj

              • onWponczochach
                Ocieracz
                • May 2022
                • 144

                Napisał milymarcin
                Właśnie. Moje zdanie zmieniło się gdy po % partnerka mnie przelizała po tyłku. Z językiem i palcem pomagające sobie. Jest to bardzo ale to bardzo przyjemne. Jeśli dodać do tego ściskanie penisa i jajek. To odlot. Tylko trzeba się pozbyć uprzedzeń.
                W sumie to troche Ci zazdroszcze no coz za to ja moge zrobic polerowanie obu dziurek

                Skomentuj

                • Invidia
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 16

                  Napisał milymarcin
                  Właśnie. Moje zdanie zmieniło się gdy po % partnerka mnie przelizała po tyłku. Z językiem i palcem pomagające sobie. Jest to bardzo ale to bardzo przyjemne. Jeśli dodać do tego ściskanie penisa i jajek. To odlot. Tylko trzeba się pozbyć uprzedzeń.
                  Oj, marzy mi się taka sytuacja Pomyśleć, że ex-partnerka była bardzo chętna na takie zabawy, ale wówczas nie byłem na to gotowy, chociaż niesamowicie podniecało mnie jak mnie tam masowała ręką podczas ssania fiuta.
                  W formie aktywnej uwielbiam, wręcz nie wyobrażam już sobie zajmowania się oralnie partnerką bez „przejęzyczenia”, na szczęście za każdym razem spotykało się to z dużym entuzjazmem i proszeniem się dziewczyn o poświęcenie odpowiedniej uwagi tym rejonom.

                  Skomentuj

                  • Czacza83
                    Ocieracz
                    • Dec 2011
                    • 104

                    Jak najbardziej, w obydwie strony. Działa bardzo bardzo
                    Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                    Skomentuj

                    • Siwy1945
                      Świętoszek
                      • Feb 2023
                      • 35

                      Jestem bez apelacyjne za tym oczywiście w obie strony miałem już okazję tak się bawić i był niezły 🔥🔥🔥

                      Skomentuj

                      • Losowy_facet
                        Świętoszek
                        • Jun 2023
                        • 6

                        Uwielbiam pamiętam jak miałem 24 lata i zacząłem lizać drugą dziurkę mojej ówczesnej 40 letniej kochanki. Okazało się, że nikt jej wcześniej tego nie robił. Była w szoku, krzyknęła " osznty ****a!" Ale pokochała to

                        Skomentuj

                        Working...