W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co myślicie o rimmingu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • extasylove
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 129

    #91
    uwielbiam...zarówno lizać jak i być lizaną...Mój partner długo wzbraniał się przed tym... Bronił wytrwale dostepu do "tamtych" okolic,aż pewnego dnia,w pozycji 69 (ja na gorze), rozchylil nogi i... mogłam robic co tylko chciałamna początku jakoś nie był zbytnio zachwycony,ale też nie zrezygnował z dalszych prób.Teraz mamy juz za soba kilka takich razów i... obydwoje to lubimyrimming i pieszczoty analne-to jest to
    "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
    Bolesław Prus

    Skomentuj

    • Wujek

      #92
      Ja nie widze problemu żeby sie tak partnerką zająć. I to robie

      Ale mnie nikt nie robił, a i chyba nie chce tego z chodźby z tego powodu że owłosiony tyłek mam

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        #93
        no u mnie też kobita coraz częściej mi tam jedzie jęzorem a ja coraz bardziej mam napady śmiechu bo zaraz mam Aśke i słynnego eŁ przed oczami a poza tym mnie łaskocze choc nie powiem bo nawet niezłe uczucie, za to jako strona czynna działam jak najbardziej

        Skomentuj

        • satanka
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 159

          #94
          Nie wydaje mi się to jakoś szczególnie pociągające, więc nie, stanowcze nie.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #95
            nie znasz sie na miłości nie lubisz jak ci tam chłop językiem zamemla?

            Skomentuj

            • Ines
              Ocieracz
              • Jun 2009
              • 164

              #96
              Ja w tej kwestii byłam tylko strona bierną - przyjemne to i podniecające, ale gilgocze diabelsko!
              "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

              Skomentuj

              • Madsumi
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 124

                #97
                Uwielbiam byc zarowno aktywna jak i pasywna strona w rimmingu.
                Dla mnie to oczywiste, ze kazdego rodzaju piesczoty oralne i analne odbywaja sie tylko po kapieli.
                I am the master of my fate,
                I am the captain of my soul''

                Skomentuj

                • Szarotka
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 236

                  #98
                  Ze mną jest chyba cos nie tak.
                  Nie czuję z podczas rimmingu żadnej przyjemności, ani żadnego podniecenia.
                  Owszem, doceniam tą pieszczotę, jako wyraz bardzo dużego wzajemnego oddania, zaufania, wielkiej intymności...
                  Ale erotycznie nie działa to na mnie w żaden sposób.

                  Skomentuj

                  • Madsumi
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 124

                    #99
                    Napisał Szarotka
                    (...)
                    Nie czuję z podczas rimmingu żadnej przyjemności, ani żadnego podniecenia.
                    Owszem, doceniam tą pieszczotę, jako wyraz bardzo dużego wzajemnego oddania, zaufania, wielkiej intymności...
                    Ale erotycznie nie działa to na mnie w żaden sposób.
                    Z pewnoscia kazdy ma inne doznania podczas rimmingu i nie oznacza to, ze z Toba jest cos nie tak.

                    Ja osobiscie odlatuje podczas tych pieszczot, kiedy partner piesci mnie oralnie nie moge sie wrecz doczekac kiedy popiesci druga dziureczke...
                    I am the master of my fate,
                    I am the captain of my soul''

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      Napisał Aśka
                      Hahahaha , kozak i rimming , no nie wierze . Jeszcze troche i sie na strapon zgodzi . Doczekalam sie, kozak to gej, kozak to gej

                      zamknij sie smarkulo


                      a jak juz coś ze straponem to rojze mnie zaszachowała

                      Skomentuj

                      • otwartymarek
                        Świętoszek
                        • Mar 2023
                        • 1

                        Napisał a-fly-woman
                        Rimming? Nawet nie wiedziałam, że tak to się nazywa... Człowiek się całe życie uczy...
                        A czy lubię? Oczywiście! Wielu facetów to lubi, ale boją się do tego przyznać, bo kojarzy im się to z homoseksualizmem. A ja myślę, że to nieprawda. To jest naprawdę bardzo przyjemne - tak twierdzi Moje Kochanie. Spróbujcie!
                        Ja z żoną bardzo lubimy taki seks ,jeśli w związku tak się kochasz to naprawdę niesamowite doznania można osiągnąć bo znasz całe ciało partnerki i rimming wtedy jest cudowny.ostatnio namówiłem żonę,usiadła mi na twarzy całowałem jej dupkę i cipkę jednocześnie a potem cudowny złoty deszczyk na moją twarz i ciało ,niesamowite

                        Skomentuj

                        • dominiqliq
                          Świętoszek
                          • Feb 2023
                          • 4

                          Kilkukrotnie kiedy moja partnerka potrzebuje więcej pieszczot, chętnie to robię. Pomijając higienę, która jest obowiązkowa jest to niesamowicie ekscytujące doznanie dla obojga

                          Skomentuj

                          • onWponczochach
                            Ocieracz
                            • May 2022
                            • 144

                            Uwielbiam lizanie obu dziurek partnerki, w druga strone to nie dziala a szkoda...

                            Skomentuj

                            • mientus
                              Erotoman
                              • Feb 2019
                              • 624

                              Uwielbiam byc tak pieszczony. Podejrzewalem, ze musi to byc ekstra odczucie ale w praktyce okazalo sie jeszcze lepsze.

                              Skomentuj

                              • Mistrzu93
                                Świętoszek
                                • Apr 2016
                                • 26

                                W obie strony bardzo na tak, rzadko praktykujemy ale przez to jest jeszcze lepsze.

                                Skomentuj

                                Working...