W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Śpicie nago razem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Turbodymomen
    Świntuszek
    • Feb 2011
    • 50

    Ja zawsze śpie nago a żona różnie. Mi ciuchy przeszkadzają w spaniu lepiej nago no i to uczucie jak się przytula w nocy nagie do nagiego ciała jest zdecydowanie przyjemniejsze niż w ciuchach

    Skomentuj

    • endorfinyy
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 6

      Zdarzało się wiele razy ;p teraz nie mam z kim tak na codzień

      Skomentuj

      • Lilith_666
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2011
        • 386

        Ja śpię zawsze nago,bo nie znoszę kiedy mnie coś nawet delikatnie uciska w nocy.Mój woli spać w t-shircie,ale czasem daje się namówić.
        "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
        Witkacy

        Skomentuj

        • janlis
          Świntuszek
          • Aug 2012
          • 88

          Zawsze i wszędzie nago. Nie znoszę piżam, podkoszulków, majtek podczas snu.

          Skomentuj

          • mikel84

            Nie przepadam za spaniem nago. Wolę w bieliźnie. W okresie jesienno wiosennym zwykle też w koszulce, którą mam do spania. Jeżeli sypiam z moim, to bywa różnie. Czasami śpimy nago, czasami w bieliźnie, czasami tylko w koszulce, reguły nie ma.

            Skomentuj

            • Magdallena
              Świętoszek
              • Mar 2012
              • 24

              Uwielbiam, czuję się swobodniej i lepiej się wysypiam. A jak partner położy dłoń na mymłonie () to już w ogóle super

              Skomentuj

              • Corleone2
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 284

                jasna sprawa, że na waleta
                " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                Skomentuj

                • sylwia.torun
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 219

                  Nago czemu nie? Może nie za często, ale lubię to, swobodnie się wtedy czuję.
                  Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

                  Skomentuj

                  • breathed
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2005
                    • 269

                    Jak jest ogólnie ciepło (ciepłolubna ze mnie bestyjka...) to nie ma żadnych przeszkód. Ogólnie nie mam oporów przed byciem nago...
                    A nagość w trakcie snu to też pewna zaleta bo przebudziwszy się można od razu zabrać się za "robotę" Tu liznąć, tam smyrnąć...

                    Skomentuj

                    • Koczkofi
                      Świętoszek
                      • Sep 2012
                      • 20

                      Nie mieszkamy razem, ale jeśli już zdarzy nam się razem zasnąć w biały dzień, to nie ma reguły w czym lub bez czego.

                      Skomentuj

                      • Iwi
                        Świętoszek
                        • Jun 2010
                        • 32

                        Ja to jestem ciepłolubne stworzenie więc ciężko u mnie w z nagością w nocy, ale gdzieś w jakimś domku przy kominku na wyjeździe to zazwyczaj nago

                        Skomentuj

                        • Tygryski
                          Świętoszek
                          • Aug 2012
                          • 15

                          Zazwyczaj w luźnych spodenkach, natomiast gdy razem z Nią, to obowiązkowo nago...Nie ma nic przyjemniejszego niż się tak przytulić nago do tej drugiej osoby

                          Skomentuj

                          • never_mind
                            Świntuszek
                            • Sep 2011
                            • 86

                            Zawsze nago, bez względu na to czy sam czy z kobietą nie cierpię ciągnących się pidżam ani gniotących bokserek (o slipach nawet nie wspomnę...)
                            Sent from my Commodore C64

                            Skomentuj

                            • Marek32latek
                              Świętoszek
                              • Sep 2012
                              • 38

                              Z moim partnerem zawsze śpimy na golasa, zresztą lubimy naszą nagość, dlatego zwykle nie ogranicza się ona do samego łóżka. Tak jest przyjemnie, wygodnie i sexy (aspekt wzrokowy i łatwy dostęp do miejsc strategicznych ) i to przez wszystkie miesiące, niezależnie od pory roku. Tylko gdy któryś z nas jest przeziębiony i chory (co na szczęście zdarza się rzadko), to wyjątkowo coś na siebie zakłada, ale to najwyżej bokserki i jakiś T-shirt, bo żaden z nas nie posiada nawet piżamy

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                Nol kimał z maniurką na waleta ale odkąd zaczeła mu wyciskać pryszcze na plecach na śpiocha to przywalił focha i zarzucił se dresiwo

                                Skomentuj

                                Working...